5
(1)

Loading

סמנתה טאוול – Samantha towle
338 עמודים

תקלת מלתחה – הספר עומד בפני עצמו.
כאלה ספרים אני אוהבת ספר חמוד בטירוף! רומנטיקה, אהבה, סקס, יש כאן הכל בשביל שיצא ספר מושלם ואכן לא התאכזבתי. ספרים של סמנתה טאוול זה מניה בטוחה אין מצב ליפול איתם.
העברתי שעתיים של קריאה בכיף ועם הרבה צחוקים בדרך.
אני מאוהבת בצ'רלי ❤️ דמות מדליקה, שנונה, חצופה, חמודה, לא דופקת חשבון, מעצבת אופנה מוכשרת. אפשר לומר שהיא קצת משוגעת.
בתור ילדה היא עברה טרגדיה. הבעיה שהסופרת לא מספיק העמיקה ונתנה תמונה כללית ודי שטחית זה לא גרם לי להבין את הדמות יותר או מה מניע אותה.
הדמות הגברית ווהן ווסט כוכב קולנוע, חטוב, שרירי, נו טוב הבנאדם כוכב ואפילו מתנהג פה ושם כמו הכוכב שהוא. בפנים יש לו לב טוב והוא אוהב את המשפחה שלו אהבת נפש. הוא פגוע קשה, הוא גילה שהחבר הכי טוב שלו שגדל איתו ניהל רומן עם החברה שלו (כלבה!).
הוא כל כך נפגע שהוא איבד שליטה. בילויים עד שמאוחר בלילה, זיונים, אלכוהול  וכמה שיותר. הוא עמד לאבד את כל מה שהוא עבד בשבילו. הוא מקבל תפקיד ראשי בסרט בתנאי שהוא לא מתעסק עם אך אחת.

הדיאלוגים השנוניים נהדרים בין הדמויות לא הפסקתי לצחוק, משחק מקדים אדיר תוך כדי שהם רבים הוא מפנטז עליה והיא עליו, הם לא מוותרים לכל אחד מהם יש אופי חזק וכל אחד דוחף לכיוון השני.
כעס, עצבים, מריבות כמו שכתבתי יופי של משחק מקדים. הספר מסופר מנקודת המבט של שניהם.
פגישה ראשונה בין השניים, היא מלבישה לו בגדים ובטעות דוקרת אותו בביצים, היא בטוחה שהוא עומד לפטר אותה. הוא כועס עליה ומתנהג אליה לא יפה אבל לא מפסיק לדמיין אותה עירומה. היא מפנטזת על הכוכב הלוהט אבל מתעצבנת מההתנהגות שלו.

"שיגעת לי את השכל בימים האחרונים. לא יכולתי להפסיק לדמיין איך אני מזיין אותך בכל מיני צורות."

ברגע אחד של כעס הכל מתפוצץ והם מתנשקים, משיכה מטורפת בין השניים הם טורפים אחד את השני ואז הם מחליטים להישאר ידידים. מבולבלים ? חכו זה לא נגמר.
ווהן לא מסוגל להתרחק ממנה הוא מגיע למלון שלה ושם הם חוגגים כל הלילה.
מערכת היחסים בין השניים תופסת תאוצה, מה זה תופסת הזוג לא מסוגל להתרחק אחד מהשני, הם צמודים כמו סופר גלו. הכל טוב אין מריבות, רגע  רגע לאן נעלמו הדיאולוגים השנונים, נכנסתי לסיפור אהבה קיטשי ומתוק עד אימה מתובל בהרבה סקס. 

"רוב הזמן אתמול בלילה עשיתי ביד וחשבתי עלייך וגמרתי חזק ברמות מטורפות. אבל בייבי זה לא התקרב אפילו לדבר האמיתי. כשהייתי בתוכך… בחיים שלי לא גמרתי כל כך חזק. גם אני לא היא לוחשת. ואני מרגיש כמו חתיכת מלך בן זונה"

הם מסתירים את מערכת היחסים אסור לא אחד לדעת ומבחינתה של צ'ארלי זה נהדר כי היא מסתירה סוד גדול שיתגלה בהמשך ויגרום לזוג להיפרד.

לסיכום:
מי שמחפש עלילה עם עליות ומורדות ושינויים קיצוניים זה לא הספר בשבילו. ספר קליל רומנטי, כתוב בצורה קולחת ומשעשעת, לא לצפות לגדולות ונצורות ולהנות משעתיים קריאה.
בואו נדבר על סקס, אני לא יכולה לומר שיש הרבה אבל יש קטעי סקס וכיף לקרוא אותם.

4 כוכבים
המלצה על ספר של מאיה בנקס סוף סוף בטוחה

תקציר:
סמנתה טאוול, מחברת רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס", מביאה לנו הפעם רומן סקסי וקורע מצחוק – תקלת מלתחה ווהן ווסט נמצא בפסגת הקריירה המקצועית שלו כשחקן. הוא הגבר הנחשק של הוליווד – עד שבגידה כפולה מערערת אותו והוא נסחף למערבולת של אלכוהול ובילויים עם נשים שונות במיטה מדי ערב. הדרך היחידה שלו להיחלץ מהשפל היא להשתתף בסרט חדש של הבמאי הלוהט ביותר בהוליווד.

צ'רלי מייקלס, חובבת מותגים עם תקציב שמאפשר לה לקנות בחנויות יד שנייה, זוכה במשרה הנחשקת ביותר בעולם. היא המלבישה של ווהן ווסט בסרט החדש שבו הוא מככב.
המפגש הראשון בין השניים לא מתנהל כמתוכנן, ו-ווהן מתנהג באופן מגעיל.
אז למה הבגדים כל הזמן נושרים מעליהם כשהם נמצאים יחד? ולמה נדמה שצ'רלי לא מסוגלת לשלוט במחשבות שלה ולהוציא את ווהן מראשה?

המצב בהוליווד עומד להיות לוהט, מלוכלך ופרוע. במיוחד אם סודה השמור היטב של צ'רלי יתגלה.

תקלת מלתחה

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 3,005 times, 1 visits today)