0
(0)

Loading

ק. ברומברג
Worth the Risk – K. Bromberg (Everyday Heroes Series 3)
426 עמודים

"זה בסדר אם סידני תהרוס אותך, גריי. אל תפחד מזה, כי אולי היא גם תיהיה זאת שתעזור לך לחזור לחיים. אולי היא בדיוק האישה שאתה צריך כדי לנשום, זו שלא תוכל לחיות בלעדיה"

ספר שלישי בסדרת גיבורים אמיתיים כל ספר עומד בפני עצמו. הנה הספר הראשון בסדרה
אין כמו גבר שרירי ומסוקס על העטיפה בשביל לגרום לי לקרוא את הספר, אני לא יכולה לעמוד בזה מושך אותי כמו קסם. אחרי סדרת מונעים הנהדרת כל ספר שברומברג מוציאה אני חייבת לקרוא.
פיניתי לי זמן שאף אחד לא יפריע וצללתי לתוך העלילה.

גרייסון אב יחידני לוהט במיוחד! אמאל'ה איזה אבא מדליק, מסוקס, בנוי טוב בקיצור אבא הורס.
הוא טייס חילוץ שלוקח סיכונים בשביל להציל אנשים אחרים.
יש לו קשרים קצרים עם נשים שהוא מסתיר, יש לו בן בשם לוק והוא משגע! חכם בצורה בלתי רגילה והוא רוצה אמא כל כך רוצה אמא והוא קורע את אבא שלו לחתיכות  כל פעם שהוא מבקש אמא.
יש אהבת אמת בין השניים, מערכת היחסים בינהם פשוט נוגעת ללב, גרייסון אבא נהדר קצת רגיש מידי לוקח יותר מידי ללב. זה לא הסיפור הרגיל על הגיבור שלא זורק זין ולא איכפת לו מאף אחת להיפך גרייסון מלא רגש, המון איכפתיות, פגוע מהאקסית שלו שעשתה עבודה טובה בלרסק אותו לרסיסים
היא נטשה אותו והבן אחרי הלידה ומאז לא חזרה.

סידני, בת עשירים מפונקת, אוהבת לבלות, קניות, ילדים כמה שיותר רחוק ממנה עושה חיים כל הזמן.
היא פישלה והיא מקבלת עונש להרים את אחד מגזינים של אבא של מהקרשים, היא חוזרת אל עיר ילדותה.
במידה והיא תצליח היא תקבל את הקידום הגדול.
בתור ילדה היא הייתה מפונקת, אנוכית ואחרים פחות עניינו אותה. החברה הכי טובה שלה זה האקסית של גרייסון. היא עושה תחרות "האבא השווה" היא מנסה לשכנע את גרייסון להשתתף. הוא זוכר אותה בתור ילדה מפונקת ולא מאמין שאנשים יכולים להשתנות ומסרב להשתתף. היא משגעת אותו עד שהוא מסכים.

אם כבר ביקורת ספרים אז הולכים עד הסוף נכון ?
העלילה מתפתחת לאט מידי, הגיבור הראשי רדום מידי, הוא כל כך פגוע ממה שהאקסית שלו עשתה לו שזה משפיע על כל ההתנהגות שלו ועברו שנים! למען השם בנאדם צא מזה כבר.
חצי ספר עבר עד שהעלילה התחילה לזוז, לפעמים התקשיתי להאמין שזאת אותה סופרת שכתבה את סדרת מונעים. איפה התשוקה, הלהט, טירוף החושים זה כל כך חסר.
הכל מאוד איטי, גרייסון הססן מפחד לקחת צעד קדימה, מעדיף לא לנסות ולא להיפגע, אפילו כשאהבה מופיעה לו מול העיניים הוא מעדיף לומר לא ולשלוח אותה לדרכה. אולי כדאי להתחיל לגדל ביצים ?
חסר פלפל חריף שידחוף את העלילה קדימה. נקודת האור היחידה זה הילד המתוק בן הארבע שהוא מקסים ברמות, התאהבתי בו 🙂 המון תיאורים כמה שהאבא חתיך, שרירי, הורס הכל טוב אבל זה לא מניע את העלילה.
הסיפור מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים, יותר מהצד של סידני מאשר גרייסון.

"אמא שלי עזבה אותו אותי. אבא שלי אומר שהיא עדיין אוהבת אותי, אבל אם זה היה נכון היא לא הייתה עוזבת, אנשים שעוזבים לא חוזרים, גם כשהם מבטיחים"

בסופו של דבר משהו זז הם מתחילים לנהל רומן לא מחייב ומסתירים את זה מכולם, הם מתאהבים אחד בשני, האהבה מתגנבת אליהם מאחורי הגב והם מאוהבים עד הגג.
לוק (הבן שלו) אוהב את סידני וגרייסון חושש מהרגע שהיא תעזוב ותשאיר אותם לבד.
בגלל שהוא כל כך פגוע הוא פוגע בסידני המון ואיכשהוא יוצא שהיא זאת שרודפת אחריו למרות שהוא לא היה בסדר. הגיע הזמן של סינדי לעזוב והיא רוצה שגרייסון יבקש ממנה להישאר, הוא מסרב ומעדיף שהיא תעזוב, הרי ממילא היא תעזוב באיזה שלב אז עדיף שתלך כבר.
היא עוזבת והוא בשוק הוא לא מאמין שהיא עזבה והשאירה אותו לבד.

"ידעתי שאני מפחד מדי לבקש ממנה להישאר… ועכשיו היא איננה"

בואו נדבר על סקס, אוף איתך ברומברג את אחת הסופרות שכותבות נהדר על סקס אז מה קרה לך בספר הזה ? נאלמת דום ?  בקושי יש קטעי סקס אפילו בקטנה.
נו באמת איך אפשר הרי כתבת את מתודלקים לא יכולת לפרגן קצת לקוראות ?

לסיכום:
ספר חביב, רומן רומנטי שנמשך ונמשך…
כבולים באזיקים הספר הראשון בסדרה

2.5 כוכבים במדד שלי כי הוא באמת אבא הורס ביותר 🙂

תקציר:

חשבתי שהתחרות הייתה אמורה להיות סתם משהו קליל. אני יודעת, אני יודעת. אז חשבתי.
זה סיפור ארוך, אבל פישלתי בעבודה. בענק. כדי לזכות מחדש באמונו של הבוס, הבטחתי להציל את חייו של אחד מכתבי העת שלנו. כן. תחרות האבא השווה שראיתם את הפרסומים שלה בכל מקום? רעיון שלי. ואם אצליח, אם אגדיל את מספר הקוראים שלנו באתר, אזכה במשרת החלומות שלי.
אבל הדבר היחיד שלא ציפיתי שיקרה, קרה: מועמד מספר עשר, גרייסון מאלון. כמה צרות הוא עשה לי. והזכרתי כבר שהוא סקסי בטירוף?
ולצערי, הוא מכיר אותי. בכל אופן, את מי שהייתי פעם. וגם אם הוא בוגר יותר עכשיו, אני מזכירה לו את פעם. את האישה ששברה את ליבו, שהשאירה אותו קפוא ונוקשה בלכתה, שעזבה אותו עם הילד החמוד ביותר שראיתי מימיי, הילד שהוא מגדל מאז לבדו.
אבל אני לא רוצה קשר זוגי מחייב, ובטח שלא בא לי להתאהב באבות עם מטען רגשי מפה ועד להודעה חדשה. גם אם יש להם קוביות בבטן וחיוך הורס.
אבל הוא נכנס לליבי. הם נכנסו לליבי. הוא והבן שלו והחיים המשוגעים והאינטנסיביים שלהם. אבל גם אני נכנסתי לליבו. אני רואה את זה במבטים שהוא מגניב אליי. אני מרגישה שהחומות שהוא בנה מתחילות להתפורר. אני מגלה את היופי הבלתי צפוי בחייו הכאוטיים.
ועכשיו התחרות מתקרבת אל סיומה, והוא ואני נצטרך להחליט אם החודשים האחרונים היו רק כיף חולף, או שמה שיש בינינו שווה את הסיכון.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 1,134 times, 1 visits today)