0
(0)

Loading

ר.ס. גריי
(Arrogant Devil by R.S. Grey)
320 עמודים

"עיניה פוגשות בעיני, והיא מחייכת, והאוויר יוצא לי מהריאות כאילו מישהו נעץ לי פגיון ישר בחזה. ברגע זה אין ספק שהיא משגעת – לא רק יפה או מתוקה, אלה שוברת הלבבות המפתה ביותר שראיתי מימי"

איזה ספר משעשע לא הפסקתי לחייך. בסופו של דבר מדובר ברומן בין שני אנשים שנפגעו ואצל כל אחד יש את הכח לרפא את השני. לקח הרבה זמן עד ששניהם הגיעו לתובנה הזאת.
מרדית הגיבורה הראשית מצחיקה בטירוף, הסיטואציות שעוברות עליה זה למות מצחוק. בחורה עירונית שבורחת מבעל מתעלל ומגיעה לחווה של ג'ק.
אחותה עובדת בחווה ולפני שמרדית מגיעה היא מדברת עם ג'ק ומספרת לו שאחותה בחורה מפונקת שברחה מבעלה והיא בטח לא תחזיק אפילו יום אחד בעבודה. שמרדית מגיעה לחווה ג'ק לחלוטין נגדה והוא מחכה לרגע שהיא תעוף מהחווה שלו.
הוא נותן לה לגור בצריף שבקושי ראוי למגורים והוא בטוח שהיא תברח משם, היא הופכת להיות עוזרת בית והיא נחושה בדעתה להיות העוזרת בית הכי טובה שיש.

תכירו את אדית הסבתא של ג'ק, הורסת הורסת זאת אחת הדמויות הכי מצחיקות שיש, כל פעם שהיא מדברת אני לא מפסיקה לצחוק והכי כיף שהיא נמצאת לאורך כל העלילה. החברה הכי טובה של מרדית ועוזרת לה בכל.
היא לקחה לג'ק בגדים מהארון שלו ונתנה למרדית כדי שיהיה לה משהו ללבוש כי היא ברחה מבעלה עם הבגדים שהיא לובשת וזהו. ג'ק פתאום מגלה שמרדית מסתובבת בחווה עם החולצות שלו.
המשימה שלה והיא לא מגלה לאף אחד זה לגרום לג'ק ולמרדית להיות יחד והיא לא בוחלת בכלום. היא תגרום למרדית לצאת עם מישה אחרו כדי שג'ק יקנא.

מערכת היחסים בין השניים מתפתחת, בהתחלה הם לא סבלו אחד את השני וג'ק היה יותר מידי אדיש אליה ולפעמים אפילו מעצבן וחלק מהזמן אפילו לא נסבל. אני אפילו ארחיק לכת ואומר שהוא לא דמות סקסית בעיני.
ג'ק ומרדית נפגשים בנחל הוא רואה אותה בחזייה ותחתונים uהוא לא מצליח להוציא אותה מהראש, היא תופסת אותו במקלחת בדיוק כשהוא מפנטז עליה. היו כל מיני סיטואציות שלא הפסקתי לצחוק מהן.

"ידעתי שיש לה גוף טוב, אבל לא גוף קטלני – לא גוף שגורם לי להיות אסיר תודה לגמרי על כך שהמים מסתירים את חצי הגוף התחתון שלי קרים כקרח"

ג'ק מחליט להוציא על מרדית את כל מה שהוא חושב עליה היא נפגעת ממנו ומסרבת לדבר איתו. הוא מבין שהוא טעה אבל מרדית מסרבת לקבל את ההתנצלות שלו. כמה שאני אוהבת שיש משחק מקדים והדמויות שונאות אחת את השנייה זה רק הופך את ההמשך ליותר מעניין.
הם משלימים והמשיכה המינית בין השניים מתפוצצת ומערכת היחסים עוברת לשלב הבא.

"היא כדור של כעס לוהט בזרועותיי . למעשה, אני די משוכנע שהיא שוקלת להכניס לי אגרוף ללסת"

חייבים לומר משהו על סקס, מי שמחפש קטעים אירוטיים אין הרבה וחבל מהחלק הזה התאכזבתי.
דבר שני הדמות של ג'ק לא עמוקה מספיק, אפשר היה להוסיף פרטים על העבר שלו כדי שיהיה אפשר להבין מה מניע אותו. מה שהסופרת נתנה זה הצצות פה ושם אבל לא יותר מזה.
מרדית חוצפנית, סקסית, מצחיקה, מרגשת, דמות מעניינת מלאת הומור, אם כבר לקרוא זה בשביל הדמות הזאת ובשביל אדית שהרסה אותי מצחוק כל פעם.
היא ירתה על האקס של מרדית כשהוא הופיע בחווה!

ספר נוסף של הסופרת

לסיכום:
ספר מצחיק, כתוב היטב, סיטואציות מצחיקות עם דיאלוגים מתנצחים בין הדמויות. האפילוג מקסים וסגר יפה את הספר.

4 כוכבים במדד שלי
המלצה על ספר של טאמי הוג האביר הלבן האחרון

תקציר:
אין איש בסידר קריק, טקסס, שלא יודע שג'ק מק'נייט הוא שחצן יהיר.
זאת אומרת, אני מבינה את זה: הוא שזוף וחטוב, שיערו שחור כמו זפת שנצרבה באש הגיהנום. אה, והאישיות שלו? בוערת באותה הלהבה.

כשהופעתי על סף דלת חוות בלו סטון, מובסת ולובשת עליי את זוג התחתונים האחרון שנשאר לי, קיוויתי למושיע שלי, אבל במקומו, מצאתי אותו.
הדעה שלי על ג'ק נצרבה בעקבות מפגש ראשון מהגיהנום. אבל הדעה שלו עליי, רעה אף יותר, גובשה עוד לפני שפגש אותי.
הוא שמע שאני נסיכה מפונקת שמגיעה לנצל את 'טוב ליבו'. בשבילו, אני יותר בעיה מפתרון.

ההתנצחות שלנו, כשאנחנו לוחצים על הכפתורים זה של זו, חדרה לי מתחת לעור. אני יודעת שהיהירות שלו אמורה להיות הסיבה העיקרית לדחייה שלי ממנו.
הבעיה היא, ששדים ידועים ביכולת הפיתוי שלהם.
זה בהחלט יכול להיות שזה החום של טקסס שממיס לי את המח, אבל אין מצב שאשרוד את הקיץ בלי להשתיק אותו בנשיקה ולהיאבק איתו עד שהג'ינס שלו יתנדפו לו מהרגליים.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 810 times, 2 visits today)