3.3
(4)

Loading

אמבר קלי
(Rustic Hearts – Poplar Falls, #1 by Amber Kelly )
462 עמודים בדיגיטלי

"לפעמים אהבה גדולה כל כך מגיעה, שגם אם חווים אותה לזמן קצר בלבד, היא יכולה למלא אותך במשך חיים שלמים."

הספר הוא חלק מסדרת Poplar Falls ועומד בפני עצמו, כל ספר מספר על זוג אחר.
כשסופי הייתה בת 12 באופן פתאומי וללא הכנה מוקדמת אמא שלה החליטה שהן עוזבות, היא אורזת את כל החיים שלהן והן עוברות לגור בניו יורק ומשאירות מאחוריהן את אבא של סופי שהוא האיש הכי חשוב בחיים שלה.
שנים סופי חיה בתקווה שאבא שלה יבוא לקח אותה הבייתה התקווה התבדתה ברגע שהיא שומעת שאבא שלה התחתן עם מישהי אחרת והוא מגדל את האחיינים היתומים של אישתו.
היא מבינה שאבא שלה כבר לא יגיע לקחת אותה והיא מחליטה להשאיר מאחוריה את עיר מולדתה ואת אביה.

עברו 20 שנה סופי היא מעצבת תכשיטים מצליחה, היא מרגישה בטופ של העולם עד שהיא מקבלת טלפון מדודתה שסבתא אהובה נפטרה ומבקשת ממנה לבוא לפופלר פולס להלוויה.
היא חוששת לחזור לראות אנשים שהיא בקושי זוכרת ואחרי התלבטויות היא מחליטה לבוא לביקור של מספר ימים.
בשדה התעופה היא פוגשת את ברקסטון שמחזיק ממנה נסיכה מפונקת שלא מתאימה לחיים בחווה, הוא עקשן ומבחינתו היא יכולה לחזור לניו יורק. 

סופי לא ציפתה הרבה מהטיול הזה אבל היא מקבלת את המשפחה שלה בחזרה, מתקנת את היחסים עם אביה וגם מגלה את הסוד שאמא הסתירה ממנה כל חייה וכמובן זוכה באהבה חייה.

"זמן הוא הרכוש היקר ביותר לכולנו אי־אפשר לצבור אותו או לחסוך אותו, אי־אפשר לשאול אותו מאדם אחר, אי־אפשר לקנות אותו או להתפלל שנקבל ממנו עוד"

אם ביקורת אז עד הסוף:
מרכז הספר זה המשפחה והיחסים בין סופי לבין המשפחה שהיא השאירה מאחור, היא מגלה אותם מחדש עם כל הקשיים בהתחלה היא נפתחת לאנשים שמאוד אוהבים אותה והתגעגעו אליה במשך 20 שנה (היה קשה להרים טלפון ?)
היחסים עם אביה זאת תעלומה רוב הזמן אין בינהם דיבורים ואני קיבלתי את ההרגשה שמבחינתו היא יכולה להישאר בניו יורק.
נו באמת הילדה שלך חוזרת אחרי 20 שנה ואתה ממשיך כאילו כלום. איך אנשים שמאוד אוהבים אותה וידעו איפה היא נמצאת לא ניסו ליצור איתה קשר במשך 20 שנה ?
הרומן הגדול שזאת הסיבה שאני קראתי את הספר התגלה כרומנצ'יק באווירה כפרית, הגיבורה שמגיעה מהעיר הגדולה וגיבור שהוא כפרי ובייתי.
הרומן הוא לא החלק המרכזי בסיפור הוא נלווה למערכת היחסים עם המשפחה ותוך כדי נולד רומן בקטנה. המון תיאורים של חיי הכפר עם עבודה חקלאית (עשו לי חשק לבוא לשם לחופשה)
תכל'ס מה שמעניין את ברקסטון הוא להיות כמו אבא שלה חקלאי והוא עובד מהבוקר עד הערב. אם אתם מצפים למערכת יחסים עם עליות ומורדות עם המון אירוטיקה כימייה מטורפת עם זרמי תשוקה וגיבור שיעשה הכל כדי לזכות בגיבורה כי הוא מאוהב עד כלות הנשמה זה לא הספר הנכון בשבילכם.
אין כאן דרמות וככל שהספר מתקדם אני מבינה ששום דבר לא עומד לקרות כאן.
מה כן ? הספר סוחף, הסיפור נבנה לאט עם המון משמעויות ועל כל הדברים הקטנים בחיים סיימתי אותו ביום אחד מרחיב את הלב כמה אהבה יש במשפחה הזאת.
הסיפור מסופר מנקודת במבט של שני הצדדים מבחינתי היה חסר עומק והסיפור היה די שטוח.

לסיכום:
אני לא יכולה לומר שלא אהבתי ואני לא יכולה לומר שאהבתי, הספר בסדר בשביל להעביר שעתיים קריאה עם חיוך פה ושם.

דמות משנית נהדרת החברה של סופי דאלאס סטובל אמא חד הורית שמתגלה כדמות כיפית ומשוחררת והסיפור שלה מסופר בספר השני אבני הלב – פופלר פולז 2

3 כוכבים במדד שלי
מה עם סקס ? למעט סצינה אחת אין כלום, בקושי יש נשיקות.

תקציר:

סופיה לנקסטר קיוותה שלעולם לא תצטרך לחזור לפופלר פולז, העיירה שבה גדלה – מקום שאוצר בתוכו את כל הזיכרונות הכאובים ואת השאלות הלא־פתורות בנוגע לעברה.
שיחת טלפון אחת מחוללת מפנה לא צפוי בחייה ומאלצת אותה לחזור לעיירה שכף רגלה לא דרכה בה כבר יותר מעשרים שנה. שם היא פוגשת לראשונה את ברקסטון יאנג, הקאובוי בעל העיניים הכחולות, החיוך הממיס והחזות הקשוחה. 
הפערים בין האישה הניו יורקית לגבר המחוספס מהעיירה הקטנה יוצרים מתחים, הקנטות ורגעים לוהטים. המשיכה בין סופיה לברקסטון בוערת מתחת לפני השטח ולאט־לאט מתפתח ביניהם קשר שעשוי להוביל למשהו עמוק הרבה יותר. 
מערבולת הרגשות שאוחזת את סופיה לאור הקשר עם ברקסטון, והמפגש המחודש עם העבר מציבים אותה על פרשת דרכים: האם תתעלם מרגשותיה ותשוב הביתה אל החיים המזהירים שבנתה בעמל רב? או שמא תיקח סיכון ותתמסר לשלל האפשרויות החדשות הנפרשות בפניה?
שדות הלב הוא דרמה רומנטית מרגשת וסוחפת על כוחה של הסליחה, על אהבה ללא תנאי ועל הצורך להעריך את הדברים הקטנים בחיינו.
שדות הלב הוא הספר הראשון בסדרת פופלר פולז, שכל אחד מחלקיה עוסק בדמויות אחרות ויכול להיקרא כספר בודד. 

מוזמנים לדרג את הספר

3.3 / 5. דירוגים 4

Let us improve this post!

(Visited 3,456 times, 1 visits today)