5
(1)

Loading

אבי גליינס
(The rosemary beach series #4 – Abbi glines – Rush Too Far)
232 עמודים

"הייתי כל כך אובססיבי כלפיה, שהיא שלטה בכל החלטה מזוינת שעשיתי. למה בדיוק היא ציפתה ממני ? הייתי מאוהב בה, לעזאזל!"

זה בעצם ספר רביעי בסדרה אבל מבחינתי הוא ספר שני בסדרת קרוב רחוק, הסופרת נותנת כאן את הצד של ראש של הספר הראשון, זה קצת עקום אבל עדיף לקרוא את הספר הזה אחרי הספר הראשון ואז מקבלים תמונה מלאה יותר על הזוג המקסים הזה.
יש בספר תחושת החמצה ואני חושבת שאפילו הסופרת יודעת את זה.
בספר הזה אנחנו מקבלים את הסיפור מנקודת מבטו של ראש, הספר הראשון היה מנקודת המבט של בלייר והפספוס היה שהיא לא שילבה את נקודת המבט של ראש.
בספר הראשון הוא יצא דמות די שטוחה, חסרת רגשות ועכשיו הגיע הספר השני שתכל'ס חוזר על הספר הראשון אותן סצינות. אם הסופרת הייתה משלבת בין שני הספרים זה היה מושלם. 

"אני לא יודע בדיוק מה קורה בינינו, אבל מהרגע שראיתי אותך ידעתי שאת תשני את כל העולם שלי. זה הפחיד אותי פחד מוות. ככל שהסתכלתי עלייך יותר, נמשכתי אלייך יותר. רציתי רק להתקרב אלייך עוד ועוד"

אני מאוד אוהבת את נקודת המבט של ראש, הבעיה שבלייר יוצאת דמות אנמית פחות מעניינת, מזל שקראתי את הספר הראשון וזה ממש לא כך.
אחרי כל מה שכתבתי מאוד נהנתי לקרוא את הסיפור, מדהים לראות איך גבר שמחליף נשים על ימין ועל שמאל מתאהב עמוקות, מבחינתו בלייר היא האחת והיחידה. הוא הולך נגד המשפחה שלו, אחותו שאותה הוא אוהב הכי בעולם רק בשביל להיות עם בלייר.

"כל הזמן רציתי רק לגעת בה ולהריח אותה ולחבק אותה, אבל אכזבתי אותה. אני לעולם לא אוכל לסלוח לעצמי על כך"

תרשו לי תיאורי הסקס כאן נהדרים, הסופרת התפרעה כאן בכיף לאורך כל העלילה.
אהבת נעורים ראשונה לא מצליחים להוריד את הידיים אחד מהשני. ראש ובלייר מאוהבים למרות כל המכשולים שבדרך. אחותו הכלבה ממררת לבלייר את החיים, אמא שלו גם נגדה ואפילו אבא של בלייר מופיע ותאמינו לי שהוא לא מציאה גדולה. 
מעל הכל מרחף לו הסוד שאם הוא יתגלה הכל יתפרק, מערכת היחסים תקרוס בלייר תעזוב אותו והוא לא מסוגל לנשום בלעדיה, הוא יעשה הכל כדי שהיא תיהיה איתו. הוא יתעמת עם כל העולם רק בשבילה.
ראש עובר שינוי מטורף גבר מאוהב שיעשה הכל בשביל האישה שהוא אוהב.

"זוג שדיים מלאים ושופעים פרצו לחופשי ואני התנפלתי עליהם כמו אדם מורעב. ליקקתי אותם רק כדי לשמוע אותה גונחת ומייבבת, ואז מצצתי חזק"

3.5 כוכבים במדד שלי

לסיכום:
ספר מקסים! נכון שהעלילה מוכרת ויודעים מה הולך לקרות אבל נהנתי לקרוא. הדמות של ראש חלומית, הגבר העשיר פוגש את האישה הענייה והאהבה מתלקחת בינהם,
כימיה מינית מטורפת הם בוערים במיטה. מוכר ידוע ועדיין סיימתי את הספר עם חיוך ובציפייה להמשך.
הספר הראשון בסדרה מומלץ בחום

תקציר:

רָאש פינליי נחשב לבחור הכי פרוע ברוזמרי ביץ'. מכוניות היוקרה שבהן נהג, יופיו הכובש ותור אינסופי של בנות המבקשות את חסדיו, היו למושא הקנאה של כל מי שהכיר אותו. לכן כשבלייר וין, הנערה הכפרית בעלת היופי המלאכי מידפקת על דלת ביתו באמצע מסיבה פרועה, לבו המשועמם מחסיר פעימה, וכל חייו משתנים בבת-אחת.
רָאש יודע שאביה של בלייר נטש אותה, והוא יודע גם שזה קרה באשמתו. הוא זה שגרם לאייב וין, אביה של בלייר, לשוב לאהבת נעוריו ולגדל את בתם המשותפת. רָאש פשוט רצה לשמח את נאן, אחותו החורגת, שגדלה ללא אביה. ברור לו שהוא האשם בהרס משפחתה של בלייר, ושאם הייתה יודעת זאת, היא לא הייתה מבקשת ממנו עזרה. הוא מבין שעליו להתרחק מבלייר ולתמיד, אבל המשיכה הפראית שמתעוררת ביניהם חזקה משניהם.
הרומן הקצר והלוהט שלהם מגיע לקצו כשהאמת ההרסנית מתגלה לבלייר. שבורת לב וחסרת כל היא שבה לעיירת הולדתה, מקווה לבנות שם את חייה מחדש, נחושה לסרב להפצרותיו של רָאש לשוב אליו.

רחוק מהלב

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 446 times, 1 visits today)