0
(0)

Loading

אבי גליינס
(The Rosemary Beach Series – Abbi Glines – Fallen Too Far)
233 עמודים

"אני לא יודע בדיוק מה קורה בינינו, אבל מהרגע הראשון שראיתי אותך ידעתי את תשני את כל העולם שלי. זה הפחיד אותי פחד מוות. ככל שרק הסתכלתי עלייך יותר, נמשכתי אלייך יותר. רציתי רק להתקרב אלייך יותר ויותר."

סדרת ספרים מקסימה ורומנטית בשם רוזמרי ביץ זה הספר הראשון בסדרה ומסופר על ראש ובלייר הדמויות האלה מדהימות!
אני חייבת לומר שקראתי את כל הספרים של אבי גליינס וארבעת הספרים שבהם הזוג הזה מככב כדאי לקרוא. שאר הספרים זאת אכזבה אחת גדולה. לפעמים קשה להאמין שזאת אותה סופרת.
זה מסוג הספרים שאני הכי אוהבת לקרוא, הכל נקי טהור כזה,  אהבת נעורים ראשונה פרפרים בלב, הנגיעות הראשונות, עלילה מלאת רגש שמספרת על אהבה ראשונה.
ראש בן 24 מזיין על ימין ועל שמאל, מנצל נשים והם נמשכות אליו כמו דבורים לדבש. הוא מזלזל בהן וחוץ מאחותו (כלבה אמיתית!) הוא לא אוהב אף אחת הוא יעשה הכל בשבילה. הוא עשיר ציני ולא מאמין באהבה.

"יש דברים שאת לא יודעת עליי. אני לא מהגברים האלה שאת יכולה לכרוך סביב האצבע הקטנה שלך. אני בא עם חבילה לא פשוטה. יותר מידי למישהי כמוך. 

בלייר המדהימה בת 19 כמה טוב לב יש בדמות אחת היא עברה כל כך הרבה בחיים, היא איבדה את אמא שלה למחלת הסרטן אחותה התאומה מתה בתאונה שאבא שלה גרם לה, החבר שלה בגד בה, יש לה אבא דפוק ועם כל זה היא חזקה יודעת מה היא רוצה. אופי נחישות, רצון להצליח והיא יודעת להשתמש באקדח.

בלייר הגיעה לרוזמרי ביץ לפגוש את אביה שהבריז לה היא מגיעה לבית של ראש והוא מנסה להיפטר ממנה אבל בסופו של דבר היא מוצאת עצמה גרה אצלו.
הם מתקרבים לאט לאט, ראש נאבק בעצמו לכל אורך הדרך הוא יודע שהוא לא טוב לה אבל מה לעשות שהלב רוצה והוא מת להכניס אותה למיטה.
בדרך לבלייר יש בעיות עם אחותו שמתנהגת אליה ממש כמו כלבה. נוסף לכל יש סוד שכולם יודעים שנוגע לה אבל אף אחד לא מגלה לבלייר למרות שהיא מרגישה שיש משהו. ראש חושש מהרגע שבלייר תגלה, כי ברגע שהיא תדע היא תעזוב אותו והוא מנסה לדחות את הרגע הזה.

קשה לא ליפול לקלישאות, הגבר העשיר והאישה הענייה נפגשים ומתאהבים, הוא שלא מאמין באהבה פתאום מאוהב, מה זה מאוהב נופל שדוד בקסמיה.
היא מתאהבת בו ונוסף לכל היא בתולה והוא הראשון שלה. יש כאן את כל הסממנים של הרומן הרומנטי.
אז נפלתי לקלישאות אני אוהבת סיפורים כאלה 🙂
מדהים לראות איך ראש עובר שינוי קיצוני, מפרפר הוא הופך להיות גבר של אישה אחת.

"אני לא רוצה לאבד אותך. אני כל כך מאוהב בך, בלייר. בחיים שלי לא רציתי מישהו או משהו כמו שאני רוצה אותך. אני לא יכול לדמיין את העולם שלי עכשיו, אם את לא חלק ממנו"

בא לי להיות רעה, היה קשה לסופרת לתת את הצד של ראש ? יש בעלילה רק את הצד של בלייר וזה פוגע בעלילה. הדמות של ראש שטחית לא מספיק עמוקה, אין לי מושג מה עובר עליו זה מזכיר את הרומן הרומנטי של פעם.  יש תיקון בספר הרביעי שנותן את הצד של ראש.
בלייר מותק את לא שטיח ריצפה למה את נותנת לאחותו להתעלל בך ?
שוב ושוב היא מכסחת אותך ואת בסדר עם זה. הלו אני מזמן הייתי מורידה לה סטירה. טוב לב זה חשוב אבל לפעמים צריך להוציא את הכלבה הפנימית החוצה.

הסוד מתגלה בסוף הספר ומערכת היחסים מתנפצת לרסיסים, בלייר עוזבת את ראש ושוברת לו את הלב היא לא רוצה לראות אותו שוב. ההמשך בספר הבא….
אני אוהבת לקרוא את סצינות הסקס כאן, אני לא יכולה לומר שיש בכמויות אבל הן כתובות היטב ונהנתי לקרוא שאפו לאבי גליינס. בהמשך יצא ספר שמספר את הסיפור מהצד של ראש.

"הוא הרכין את ראשו ותפס פטמה אחת בפיו. הוא מצץ אותה חזק ופיצוץ התרחש בין רגליי.

לסיכום:
סדרה מקסימה רומנטית מלאת רגש, אין כמו אהבה ראשונה. תמצאו לכם פינה ותעבירו שעתיים של קריאה בכיף.

3.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
לבלייר בת התשע־עשרה לא נותר דבר. אחותה התאומה ולרי נהרגה בתאונת דרכים, ואמה האהובה נפטרה לאחר ייסורים קשים. בלייר, שנאלצת למכור את ביתן, נותרת חסרת כול, והדבר האחרון שהיא רוצה הוא לבקש מקלט אצל  אביה – 

האב שנהג במכונית שבה נהרגה ולרי, האב שנטש את משפחתו מייד לאחר מכן. אך אין לה ברירה.
היא מגיעה לביתו של אביה בעיירת נופש יוקרתית בפלורידה, אבל הוא אינו מחכה לה – הוא יצא לחופשה בפריז… במקומו היא פוגשת בעיירה את רָאש, בנו החורג של אביה מנישואיו השניים, צעיר עשיר, רודף שמלות ויהיר. הוא מאפשר לבלייר ללון בביתו עד שתמצא עבודה ודירה. למרות שהיא חשה שלא בנוח להיות עליו לנטל, מתעוררת בה תשוקה עזה אליו. יחסו של רָאש, הנע בין אדישות צוננת לתמיכה מגוננת, מבלבל ומתסכל אותה, ובו בזמן מעצים את משיכתה אליו. 
ככל שחולפים ימי הקיץ מסתגלת בלייר לסביבה הזוהרת, השונה כל כך מעיירת הולדתה הכפרית, ומגלה ברָאש צדדים חדשים ומפתיעים. וכאשר לא ניתן עוד להתעלם מהמטען הבוער ביניהם, הם נוסקים לשיאים של עונג ורגש שלא תיארו לעצמם שקיימים. אלא שאז סוד אפל מן העבר מאיים לנפץ את האושר השברירי ולטלטל את כל עולמה של בלייר.
קרוב מידי

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 429 times, 1 visits today)