0
(0)

Loading

אליזבט לאואל
(Too hot to handle – by elizabeth Lowell)

הספר הזה מצטרף לשורה ארוכה של ספרים שכתבה אליזבט לאואל, רומן רומנטי במיטבו מזכיר את הספרים של פעם.
טורי הגיבורה מזכירה לי סמרטוט ריצפה שנותנת לכל אחד לדרוך עליה, חסרת ביטחון, חלשה היא קופצת אולימפית שיש לה ברך פגועה.
היא צריכה לנוח חודשיים שלושה לפני שתחזור לקפוץ. היא תמימה, לא מבינה גברים, בת 21 חיה בבועה רוב הזמן ולא מבינה את החיים האמיתיים.
היא מגיעה לחווה כדי למצוא עבודה כי היא נותרה ללא כסף ושם היא פוגשת את ריוור.
אם אני צריכה לתאר את ריוור הוא בן זונה ולא איכפת לו מאף אחד. בשיחה הראשונה שלו עם טורי הוא משפיל אותה ושולח אותה חזרה הבייתה.

סיפור קלאסי של הגבר החזק והעשיר והאישה החסרת אונים (נו באמת) ענייה שתלויה בו כדי להתקיים.
טורי מתחילה לעבוד בחווה בתור מבשלת והיחס של ריוור אליה איום ונורא, הוא לא סופר אותה, מדבר אליה לא יפה, הוא מוריד לה את הביטחון העצמי לרצפה והוא רק מחכה להיפטר ממנה. קורא לה מסורבלת ומחכה לה בסיבוב כל פעם, נסיך אמיתי נכון ?
מתחת לפני השטח יש משיכה בין השניים, בגלל שטורי כל כך תמימה היא לא מבינה מה קורה לה ולמה היא מגיבה ככה לריוור. לעומת זאת ריוור מבין מה קורה ונלחם בזה.
הוא לא רוצה ילדה קטנה שתברח ברגע שקשה הוא רוצה אישה אמיתית שתיהיה לצידו והוא משוכנע שטורי זה לא האדם בשביל לחיות בחווה.
כמובן שהיא משתלבת בחווה לא איכפת לה מעבודה קשה וכולם אוהבים אותה חוץ מריוור שממשיך להפוך את החיים שלה לגיהנום והיא נותנת לו להתעלל בה בלי מילת מחאה.
לפעמים רציתי לנער את אותה ולהגיד הלו למה את נותנת לו לדרוס אותך, איזה ניגוד בין האישה שהגיעה להיות קופצת אולימפית לבין האישה החלשה שריוור מתעלל בה.
כשהוא מגלה את הברך הפגועה שלה הוא נחוש בדעתו לגלות הכל עליה והם מגיעים למיטה.
הוא גבר עם המון ניסיון והיא בעצם ילדה, כמה שהוא מבין שהיא לא בשבילו הוא לא עומד בפניה. טורי מגלה את עולם המין הרגשות והתחושות היא רוצה שריוור ילמד אותה ובסופו של דבר הוא נכנע (איזו אצילות מצידו) הוא מבין שההתנהגות שלו כלפיה הייתה הרסנית ומנסה לכפר.
השניים נצמדים אחד לשני, כימייה מינית נהדרת ריוור מלמד אותה דברים והיא מתאהבת בו.
היא מבינה שהוא אף פעם לא יאהב אותה ומוטב לה לשמור את זה לעצמה. זה נפלט לה וריוור נפרד ממנה הוא לא מחפש אהבה.
הוא נאבק במה שהוא מרגיש כלפיה, הוא מבין שהוא לא יכול להתחרות בקפיצות האולימפיות ומקומה בבריכה ולא איתו, הוא לא מוכן למנוע ממנה את החלום שלמענו היא עבדה כל חייה.

הספר נגמר שהזוג ביחד ויש אהבה בינהם גדולה וכל האי הבנות נגמרו מכאן הם רכבו אל השקיעה. תרשו למצוא בקיעים באגדה.
ריוור גבר חזק שזקוק למישהי מבוגרת יותר ולא ילדה שרק התחילה את חייה ורועדת ממנו כמו עלה נידף. הוא צריך מישהי שתחזיק אותו קצר ותענה לו מתי שצריך ולא תחשוש מה יקרה אם חס וחלילה אם תגיד משהו לא נכון.
מה שמושך אותו כמו קסם זה הגוף הבתולי שלה אבל בסופו של דבר היא תשעמם אותו במיטה, היא לא יזמה דברים לא הייתה הרפתקנית באופן מיוחד אבל כרגע זה מספיק לו מה יהיה בהמשך ? סביר להניח שהוא יחפש הרפתקאות במקום אחר.
מאחת שהגיעה אל פסגת הקפיצות אולימפיות מצופה ליותר, את באמת תסתפקי בחיים בחווה קטנה ושכוחת אל אחרי כל מה שהשגת ? כרגע שהמשיכה חוגגת בין השניים אז כל השאר פחות חשוב. אולי בגלל זה הספר לא הסתיים בחתונה.
אני רומנטיקנית בנשמתי הם בוודאי התחתנו הביאו שלושה ילדים ואהבה חגגה כל ימי חייהם כמסורת הספרים של אליזבט לאואל.

לסיכום:
רומן חמוד להעביר איתו את הזמן.

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
טורי וולס הסתדרה בכוחות עצמה מגיל שש – עשרה, מונעת על ידי חלום להיות אלופה אולימפית בקפיצות למים. אולם פציעה מרחיקה אותה מהגשמת חלום זה. כאשר מוצעת לה עבודה בחוות סאנדנס היא מוצאת שם אכזבה נוספת בדמותו של אית´ן ריבר, גבר מושך אך שטני. האם עליה לעזוב את החווה ולא ליפול שבי בעיניו האפורות והסוערות של אית´ן?

קסמו של השטן

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 532 times, 1 visits today)