3.7
(3)

Loading

יהודית ציפורי
471 עמודים

"כל מה שמעניין אותי הוא לטבוע בחום שלה, להרגיש את האש שלה. היא מעוררת בי דברים שלא האמנתי שיש בי, היא מצליחה לסחוף אותי למקומות לא מוכרים שבהם יש רק אותה ואותי"

ואוו איזה ספר נהדר, לא תמיד אני מצליחה להתחבר לסופרים ישראלים והספר הזה תפס אותי בגדול.
יש כאן סיפור אהבה ויש כאן הרבה פשע, מאפיה אנשים נרצחים. זהו סוג הספרים שאני נשמרת מהם ומה פתאום שאני אקרא ספר על אלימות ואונס אין מצב אלימות לא בבית ספרינו.
ועוד משהו חשוב קראתי ספרים אחרים של הסופרת ולא אהבתי לא הצלחתי להתחבר בגלל זה היו לי חששות לפני שהתחלתי לקרוא. תקשיבו עזבו את הכל ופשוט תקראו לא תתחרטו אני מבטיחה.
סיפור האהבה כאן כל כך חזק שאי אפשר לעמוד בפניו רק בשביל זה שווה לקרוא את הספר ולא מזיק שהסופרת יודעת לכתוב על סקס לפחות בספר הזה.

מלאני דמות נשית חזקה, איזה יופי לקבל דמות שלא מפחדת מכלום יש לה ביצים ואין לה שום בעיה להתמודד עם דברים שאחרים מזמן היו בורחים מהם. היא שוטרת וזה מה שמעניין כאן היא בדיוק בצד השני של המתרס.
טוני מאפיונר נמצא עמוק עמוק במאפיה, הוא הורג אנשים, פושע כל מה שלא תרצו והוא נמצא בצד השני של החוק. הוא מסוג האנשים שמלאני מכניסה לכלא. הדמות שלו מפתיעה לכל אורך הדרך מצד אחד פושע מצד שני הוא עוזר לנזקקים, כל כל הרבה סתירות בדמות אחת שאי אפשר שלא להתאהב בה.

"את בחלומות שלי, את בסיוטים שלי, את איתי כשאני נרדם, את שם כשאני מתעורר. פאק. הוא זועם וידיו מוחצות את גופי. אני כבר לא יודעת מה נכון ומה לא. אני לא מבינה איך אני מרשה לו לגעת בי."

מלאני וטוני נפגשים במקרה בבית מלון המשיכה בינהם מטורפת, כימייה מינית נפיצה. הם מחליטים לבלות ביחד 48 שעות של סקס מנפץ חושים בלי לשאול שאלות, הם יודעים את השמות הפרטיים וכל השאר זה נעלם אחד גדול.
היא לא יודעת שהוא בן של מאפיונר והוא לא יודע שהיא שוטרת שחוקרת את משפחות הפשע.
אבל בעצם מה זה חשוב, ברגע שהם נכנסים למיטה הייתי בטוחה שהמלון יעלה בלהבות. אחרי 48 שעות הם נפרדים והם לא מפסיקים לחשוב אחד על השני.
מתגלית גופה וטוני הוא החשוד הראשי והם נפגשים שוב בתחנת המשטרה. כמה שהם מנסים להתרחק אחד מהשני הם לא מצליחים. היא יודעת שהוא לא בשבילה והוא מסוכן לה, טוני יודע שאם אבא שלו יגלה מה שהוא מרגיש אליה חייה לא יהיו שווים כלום הוא יהרוג אותה. כל האורות האדומים דלוקים והזוג הזה נמשך אחד אל השני כמו חבלי קסם.

"הגיע הזמן ללכת להביא את האישה שמסרבת להבין שאני לא יכול בלעדיה ושהיא לא יכולה בלעדיי"

הם לא יכולים להיות ביחד כי מישהו יצטרך לבחור צד ואף אחד לא רוצה לעשות את זה. הנסיבות הכריחו את מלאני לעזוב את העבודה שלה אבל היא עדיין נאבקת במה שהיא מרגישה והיא עוזבת אותו.
היא צריכה לחשוב טוב לפני שהיא עושה את הצעד שממנו אין חזרה. אלו יחסים בלתי אפשריים, האם האהבה באמת מסוגלת לנצח הכל ? או שלפעמים זה פשוט לא מספיק.

"אני צריכה אותך, אני לא יודעת איך לנשום שאתה לא לידי"

לסיכום:
ספר מהמם! כתיבה קולחת איכותית, העלילה מרתקת מומלץ מאוד.
מדד הסקס, לוהט וסקסי!

5 כוכבים

תקציר:

בית מלון מפואר על החוף ביוון.
גבר ואישה.
סוף שבוע לוהט.
ארבעים ושמונה שעות של שיכרון חושים.
רגע לפני שהם נפרדים היא מבקשת: "אל תשאל אותי, בבקשה. אל תחקור, אל תחפש אותי. אם החיים ירצו, אנחנו ניפגש שוב. אין לדעת, זה יכול לקרות במקום הכי מוזר בעולם."
מלאני ארינוס בת העשרים ושמונה חוזרת לעיר הולדתה אתונה, כדי להגשים את חלומה: בלשית חוקרת במשטרה. היא לא מעלה על דעתה שהמשפט שאמרה לזר שנראה כמו אל מהמיתולוגיה היוונית, איתו בילתה שעות בלתי נשכחות, יתגשם גם הוא, במקום הכי לא צפוי בעולם.
אנטוניס דנטס בן השלושים ושתיים, הבן של "מלך הלילה", המנהיג הבלתי מעורער של משפחת הפשע החזקה ביותר באתונה, מגיע לביקור קצר וחשאי באי. הוא מתקשה לשכוח את האישה שהסעירה והטריפה אותו.
דבר לא מכין את אנטוניס ומלאני למשחקו האכזרי של הגורל. הם מוצאים עצמם נאבקים זה בזה משני עברי המתרס, משני צידי החוק והמוסר. ההתנגשות בין האסור ולמותר, בין החוק לפשע, היא רק עניין של זמן בין שני אנשים שהמשיכה ביניהם כמעט בלתי ניתנת לשליטה.
יחד עם הגיבורים, עובר הקורא מסע מטלטל ומלא תשוקה שלוקח אותו לדרכים לא צפויות, ולשאלות שהתשובות עליהן אינן תמיד ברורות.

האם יוכלו מלאני ואנטוניס לגבור על הקווים הברורים המפרידים ביניהם? או שגורלם נחרץ מראש? והשאלה הגדולה ביותר: האם מישהו מהם יחצה את הקווים?

קווים אדומים

מוזמנים לדרג את הספר

3.7 / 5. דירוגים 3

Let us improve this post!

(Visited 2,932 times, 1 visits today)