3
(1)

Loading

קורה ריילי
Sweet Temptation – by Cora Reilly

625 עמודים בדיגיטלי
346 עמודים בספר

"ג'וליה הייתה מושלמת לילדיי ולי. אולי בגלל גילה היא הייתה עדיין אופטימית, תמימה ונועזת. היא לא הייתה מי שרציתי בתור אישה, אבל לעזאזל, היא הייתה בדיוק מה שהייתי צריך"

ואוו איפה להתחיל יש לי כל כך הרבה לכתוב. קודם כל ספר יחיד בפני עצמו ומכיוון שקראתי בזמן הסגר הראשון והספרייה הייתה סגורה אז קראתי את הספר בדיגיטל וסיימתי תוך פחות מ 24 שעות.  אוהבים ספרי מאפיה ? רציחות, הרוגים הרבה איומים זה קיים בספר אבל לא המוטיב המרכזי למזלי כי אני לא אוהבת את הדברים האלה.

קסיו מאפיונר קשוח אדם אכזרי שעדיף להתרחק ממנו, אישתו התאבדה אחרי שקסיו גילה שהיא מנהלת רומן עם אחיה למחצה (גילוי עריות). קסיו הרג את אחיה ונותר עם שני ילדים קטנים. העולם שלו התהפך הוא לא מסתדר עם הילדים, הבן דניאל בן 3 מתרחק ממנו ולא מוציא מילה מהפה.  קסיו מבין שהוא צריך להתחתן וכמה שיותר מהר הוא לא יכול להמשיך לחיות כך.

עכשיו הגעתי לדמות המרכזית ג'וליה, קשה להאמין שהיא בסך הכל בת 18, נערה שאפילו לא התחילה לחיות מעולם לא יצאה עם אף אחד והיא חייבת להיות בתולה כשהיא תתחתן.
היא מתחילה כנערה תמימה שלא מבינה כלום בחיים, ההורים משדכים אותה לקסיו בן ה 31, פער שנים גדול שבתחילת הסיפור מאוד מורגש אפילו זזתי באי נוחות.
בפגישה הראשונה היא קוראת לו אדוני וגורמת לו להרגיש זקן. קסיו מרגיש מאוד לא נוח לשכב עם נערה בת 18 הוא מבין שהיא צעירה מידי אבל אין לו ברירה, הוא צריך מישהי שתטפל בילדים, הנישואים הראשונים שלו היו גהינום והוא חושש שהסיפור יחזור על עצמו.
מאוד רכושני כלפיה, לא מוכן שאף אחד יסתכל עליה מבחינתו היא רק שלו, חוסר הביטחון שלו כל כך מורגש שהוא אפילו עושה לה מבחנים לראות אם היא תבגוד בו.

"הנישואים האלה יתפרקו בכל מקרה. בלעתי את הרוק והסתובבתי מפניו הנוקשות. אולי אתה צריך עוד זמן. ברור שאתה לא רוצה את הקרבה שלי חוץ מכשאנחנו עושים סקס. לא אלחץ עליך אבל אני לא בטוחה שאני יכולה לעשות את זה"

אומנם ג'וליה מתחילה כנערה אבל הדמות שלה מתפתחת מהר והיא מוכיחה שהיא בוגרת מגילה, היא לא מוותרת, מרדנית, חוצפנית, עונה לקסיו מתי שצריך.
בתחילת הסיפור הוא נותן לה פקודות כל הזמן ומצפה שהיא תקפוץ למרותו, היא מבינה שאם היא לא תעמוד על שלה בתחילת הנישואין הוא ידרוך עליה כל הזמן.
היא יוצרת קשר עם שני הילדים ומצליחה לשבור את החומה שהבן דניאל הקיף את עצמו. לפעמים הייתי צריכה להזכיר לעצמי שהיא בסך הכל בת 18 כל כך צעירה ועדיין היא מצליחה לאחד את המשפחה, היא ממיסה את הלב הקשוח של קסיו שמגלה שיש לו שותפה אמיתית שעוזרת לו.
היא מחזירה לו את אהבתם של שני הילדים  במיוחד הבן דניאל שמאז ההתאבדות של אמא שלו נסגר בפניו. כל כך יפה לראות את אהבה של ג'וליה לילדים למרות שהם לא שלה היא נותנת את הנשמה בשבילם.

תובנות:
ליל הכלולות לא בא לי טוב, גבר שגילו כמעט כפול מהאשה מקיים יחסין מין עם ילדה שאין לה מושג מה עושים במיטה והעיקר כי מכריחים אותו להראות את הסדין עם הדם.
הוא מבין שזה לא בסדר אבל הוא כבול במוסכמות שהוא לא יכול לברוח מהן.
חסר לי רגש אהבה, תשוקה, הסיפור יבש, איפה העוצמה בין בני הזוג, אפילו שהם הגיעו למצב שהם מגלים שהם אוהבים אחד את השני זה היה יבש מידי, רציתי יותר משהו שיסחוף אותי עם הסיפור ויגרום לי להתאהב.
בואו נדבר על סקס, יש בשפע וזה מלווה את העלילה עם הרבה אי נוחות לא בגלל פער השנים אני בעד אהבה בכל גיל אבל לא כשאחד הצדדים בקושי בן 18. לפעמים הייתה לי תחושה שהסיפור קצת מנותק מהמציאות.

לסיכום:
עלילה זורמת כתובה היטב בלי יותר מידי הפתעות, לא השאיר עליי הרבה רושם.

3 כוכבים במדד שלי

תקציר:

בפעם הראשונה שקסיו פוגש את ארוסתו הצעירה, היא קוראת לו "אדוני".
קסיו מאבד את אשתו ונותר לטפל בשני ילדיו הקטנים, בזמן שהוא מנסה לבסס את שלטונו כאנדרבוס בפילדלפיה. במעמדו, נדרש ממנו להינשא בשנית והסובבים אותו מחפשים עבורו שידוך הולם – אישה שתהיה אימא לילדיו ותחמם את מיטתו בלילות.
קסיו נאלץ לפעול על פי הכללים ולציית למסורת רבת השנים.
כך נקלעת לחייו אישה – נערה – בקושי בגירה. ג'וליה אולי לא מה שהוא וילדיו צריכים, אבל היא יפהפייה, נועזת ומרדנית, והיא פיתוי מתוק שאינו יכול לעמוד בפניו.
קסיו מגלה שכלתו הטרייה אינה מה שציפה לקבל. במקום אומנת ורעיה, הוא מקבל כלה־ילדה חסרת ניסיון ותמימה. 

מוזמנים לדרג את הספר

3 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 642 times, 1 visits today)