4.8
(4)

Loading

סנדרה הבה – Sandra hava
373 עמודים במודפס

"הוא לא לוקח את ליבי חתיכה אחר חתיכה בעדינות, הוא מכניס את שתי ידיו לתוך החזה שלי ושולף משם את ליבי במשיכה אחת חזקה. 

ספר ראשון בסדרת עשי ש… כל ספר מספר על זוג אחר ועדיין יש קשר בין השלושה אותן דמויות מוזכרות בכל הספרים ועדיף לקרוא לפי הסדר.
סנדרה הבה סוחטת לי את הלב, ואוו איזה ספר התאהבתי ברגע שהתחלתי לקרוא וקראתי לאט כי לא רציתי שיסתיים וסיימתי אותו בפחות מ 24 שעות הוא עד כדי כך טוב.
מה שאופייני לספרים של סנדרה וזה בעצם כל הייחוד בספרים שלה שלא מרגישים שזה ספר של סופרת ישראלית וזה כל הקסם ואין ספק שיש קסם בספר הזה שלא עוזב אותך כל הקריאה.

הדמות הגברית ג'ושוע ריד חלומה של כל אישה, שחקן מפורסם, חתיך, עשיר מלא כריזמה, נכווה באופן רציני בעברו ומאז הוא לא מתייחס לאף אחת ברצינות.
הוא לא מאמין באהבה ומחליף נשים כל הזמן. המשפט מי שנכווה ברותחין… תפור עליו הוא מלא צלקות בעקבות מה שקרה לו ולא סומך על אף אחת. הוא כל כך פגוע שאת כל התיסכולים והבעיות שלו הוא זורק על ג'קי ופוגע בה קשה.

"איך כל כך טעיתי בבן אדם? איך האדם המדהים שבילה איתי יום מופלא עד שלראשונה מזה שנתיים הסכמתי לתת את גופי , נעשה כזו מפלצת קרה ?

ג'קי סאליבן המקסימה, סופרת מצליחה אישה חזקה ושקטה מוקפת חברים שדואגים לה כל הזמן (החבורה הזאת יוצאת דופן) גם היא מצולקת מעברה היה לה חבר שהתעלל בה (בלשון המעטה) והיא בקושי הצליחה לצאת מזה חיה.
בזכות מאט החבר הכי טוב שלה (איזו דמות מדהימה) שמציל אותה היא חוזרת לחיים.

ג'וש וג'קי נפגשים במקרה בתוכניות טלוויזיה הוא בדיוק מסיים את הראיון והיא אמורה להיכנס אחריו והיא חוששת בצורה קיצונית, ג'וש נכנס איתה לראיון ומחזיק לה את היד כל הזמן.
יש קליק אדיר בין השניים, משיכה מטורפת, רגשות יוצאים החוצה והם מגיעים למיטה, ג'וש מבין שיש כאן משהו שווה לבדוק לרוע המזל הוא מקבל טלפון מהאקסית שלו שמאיימת עליו שאם הוא ימשיך להיפגש עם ג'קי היא לא תתן לו לראות את הבן שלו.
ג'וש יודע מה הוא צריך לעשות והוא מסיים את העניינים עם ג'קי בצורה גסה ולא נעימה בקיצור זורק אותה היא נפגעת והולכת, הוא מתחרט ומחפש אותה בבית המלון ואז נודע לו שהיא עזבה ואין לו שום דרך להשיג אותה.

"לא מתחשק לי לנהל שיחה. רצית זיון, קיבלת זיון. מה עוד את רוצה ? חתונה ? אמרתי לך ללכת. לכי! השקעתי יום שלם כדי להכניס אותך למיטה שלי, סיימתי איתך. לכי!"

הם נפגשים במקרה על סדרה שהם עובדים עליה ביחד ומכאן מתחילה מסכת התעללויות של ג'ושוע בג'קי הוא לא חס אליה, מזלזל בה מתייחס אליה איום ונורא ואין לו שום סיבה טובה, גם החבר הכי טוב שלו בן לא מבין מה עובר עליו.
הוא מנסה לגרום לה להתפרץ עליו ולכעוס והיא לא מגיבה אליו באיזה שלב היא נתקלת בו מתמזמז עם מישהי אחרת ואז היא נשברת היא מחליטה להמשיך לעבוד מהבית היא לא רוצה לראות אותו יותר ואפילו אומרת לו את זה.
רק אז הוא מבין מה הוא גרם לה ומה הוא איבד והוא מחליט להשיג אותה בחזרה.

"רוצה שתתני לי לגעת בך, רוצה את הגוף שלך, אבל גם את הלב שלך. אני יודע שפגעתי בך. את מוכרחה לתת לי הזדמנות להוכיח לך שזה יכול להיות אחרת, שאני אחר."

הספר הזה הוא הרבה יותר ממה שכתבתי העלילה ממשיכה והעבר חוזר לרדוף את שניהם בכל הכוח, הם מנסים להיות ביחד כנגד כל הסיכויים כי יש מישהו שמנסה להפריד בינהם.
יש כאן אהבה ענקית שנלחמת כנגד כל הסיכויים ותאמינו לי שאי אפשר לעזוב את הספר הזה הוא מרתק אותך.
ג'וש נלחם בכל כוחו כדי לשמור על ג'קי אבל באיזה שלב הוא מבין שהוא צריך להיפרד ממנה כי זה משפיע על האדם הכי חשוב בחיים שלו הבן שלו, הוא נפרד ממנה בדרך אכזרית שגורמת לטרגדיה והזוג נפרד.
הספר מסופר מנקודת המבט של שני הצדדים.

לסיכום:
כתיבה קולחת ללא מעצורים, ספר מדהים ומטלטל, לצחוק לבכות ולהתרגש סנדרה הבה שוב עושה את זה בגדול.
בואו נדבר על סקס, סצינות כלליות בלי ירידה לפרטים.

5 כוכבים במדד שלי כלומר רוצו לקרוא!
ספר נוסף של הסופרת "עד שהגעת" מומלץ בחום

תקציר:

אני מאמין שלכל אחד יש רק הזדמנות אחת ויחידה לאהבה ואם היא לא מתממשת, אתה נדון לחיות בלעדיה. אבל מה קורה אם ההזדמנות היחידה שחשבת שניתנה לך, לא ניתנה באמת? מה אם כל מה שחשבת שיש לך זה שקר? שמי ג’ושוע ריד. האמנתי בכוחי להקים בית ומשפחה, שיתנו לי יציבות עליה חלמתי כל חיי. חשבתי שהצלחתי להקים אותם על בסיס איתן, אבל מהר גיליתי שזה מגדל קלפים רעוע. היום אני לא  מאמין באהבה ולא מעוניין בה.
אני מאמינה שלאהבה יש כוח לגרום לך לגדול ולהתפתח ואם היא לא מסוגלת לעשות את זה, אז אין בה כלום אמיתי. אבל מה קורה אם האהבה הזו מתגלה כעטיפה יפה, אך ריקה מתוכן? שמי ג’קי סאליבן. האמנתי באהבה. נקודה. ראיתי אותה כל כך מקרוב, שכמעט הצלחתי לגעת בה ואז גיליתי שבכל מקום שיש אהבה יש גם טירוף ורוע. היום אני לא מאמינה באהבה ולא מעוניינת בה.
ג’וש וג’קי נפגשו באקראי הרחק ממקום מגוריהם. הם יכלו לחלוף זה על פני זה ולהמשיך הלאה, אבל החליטו לעצור. בניגוד למה שהם מאמינים בו, הם נותנים לעצמם יום אחד לחלום שאפשר אחרת.
החלום מתנפץ, אבל היום הזה מוציא את שניהם למסע ארוך בו יהיה עליהם להחליט אם החיים שהם מכירים, אותם הם גם רוצים, או שמא עליהם להילחם על מה שהאמינו בו בעבר לפני שהחיים של שניהם התנפצו.

 

מוזמנים לדרג את הספר

4.8 / 5. דירוגים 4

Let us improve this post!

(Visited 4,835 times, 1 visits today)