1
(1)

Loading

אילזה מאדן – מילס
(Boyfriend Bargain by llsa Madden-Mills)

596 עמודים בדיגיטלי

זי שונה מכל דבר שאי פעם הכרתי, ועכשיו בארון זה נעשה ברור לי. ברור לי שהוא לא בליגה שלי. הוא עוצמתי ופראי ובוער כלהבה ואני יודעת — אני פשוט יודעת שאני עומדת להישרף. כמו פרפר לאש אני אתכלה. אני אבכה מתישהו, אבל עכשיו כלום לא מזיז לי. אני אספוג הכול."

הספר עומד בפני עצמו ומסופר מנקודת המבט של שני הצדדים. אני מכורה לרומנטיקה וספרי קולג' יש משהו בספרים האלה שמחזיר אותי אחורה לתקופת הלימודים אהבה ראשונה הכל מאוד תמים, להתמודד עם שברון לב ורגשות חזקים והמון והמון תשוקה זה עוד מאפיין של ספרי קולג'.

הספר מספר על זאק ושוגר, זאק הוא סוג של זכר אלפא דומיננטי רכושני מצולק מבפנים, ספורטאי הוקי מחונן שכל עתידו לפניו. כל הבנות רוצות אותו ואם את ממש בת מזל הוא יבחר בך להיות נערת החודש ואחר כך הוא יחליף אותך, אף אחת לא מצליחה לגעת לו בלב.
הוא נכווה קשות בעברו החברה שלו נהרגה בתאונת דרכים והוא מאשים את עצמו שלא הציל אותה, זה משפיע על החיים שלו הוא מתקשה לשחק וחושש שהחברים בקבוצה יגלו מה עובר עליו. 

שוגר תלמידה קדם משפטים מצטיינת באוניברסיטה, נולדה וגדלה בצד הלא נכון של המסילה ובניגוד לשאר התלמידים לא גדלה עם כפית כסף בפה.
אביה נטש אותה כשהייתה קטנה, היא מפלסת את דרכה בנחישות היא רוצה להראות למשפחתו של אביה שהיא יכולה להסתדר גם בלעדיו.
היא הוגה רעיון שאם היא תיהיה החברה מזויפת של זאק זה יעזור לה להתקבל ללימודי משפטים ולכן היא מתחילה לעקוב אחריו כדי להציע לו את הרעיון.
זאק רוצה ששוגר תרחיק את הבנות ממנו ולכן מתאים לו חברה מזויפת, שוגר מתאוששת ממערכת יחסים עם חבר שבגד בה ומנסה לחזור אליה. על פניו נראית תוכנית טובה ששניהם מרוויחים ממנה הם מתחילים כחברים מזויפים.

"אני אהפוך אותה לשלי. היא פשוט עדיין לא יודעת את זה"

הכללים הם כאלה בלי סקס, נשיקות פה ושם, חודש אחד בלבד בלי כינויי מותק והכי חשוב אסור להתאהב. נשמע קלי קלות נכון ? אבל זאק נחוש בדעתו להשיג את שוגר ולשבור את כל הכללים.
רצה הגורל וכשהם נפגשים יש כימייה מטורפת בינהם והם שוכבים, זאק מרגיש משהו שונה לשוגר והיא ממהרת לברוח כי היא לא טיפוס של סטוצים.
אבל יש בעיה כימייה נפיצה שבוערת כל פעם שהם ביחד. זאק נחוש בדעתו להשיג את שוגר כחברה אמיתית הוא יודע שהלב שלה פגיע בעקבות החבר שבגד בה והוא חייב להתייחס אליה בעדינות.
כמה שזאק הוא פרפר ומחליף בנות כשהוא פוגש את האחת בשבילו הוא מתאהב ואין דבר שהוא לא יעשה בשביל לזכות בליבה.

"אנחנו מעולים יחד, מיס ריאן. אני פאקינג אוהב אותך. אני רוצה את זה. רוצה אותך. אם את לא בטוחה, אני אחכה. אני לא אומר שאני אעשה את זה בסבלנות, או שלא אזיין אותך בסוף בכל פעם שתביטי בי בעיניים גדולות, אבל אני מבין שאת אולי צריכה עוד מרחב"

חשבתם שנגמרו הבעיות ? שוגר מגלה את הסוד שזאק הסתיר ממנה והיא נפרדת ממנו.
חשבתם שהוא ירוץ להשלים איתה ? אז זה לא קורה כל כך מהר ורק לקראת הסוף הם חוזרים ואז מבינים כמה האהבה בין השניים בוערת והתשוקה ואוו זיקוקים מתפוצצים.

"שוגר בייבי, את המשחק הכי טוב ששיחקתי"

לסיכום:
ספר מקסים קליל וזורם דמויות משניות נהדרות
בואו נדבר על סקס, תלמידי קולג' והם חוגגים במיטה לא מעט.

3.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

שוגר ריאן מרוששת ונואשת וספורטאים שחצנים ופרועים הם ממש לא בשבילה… עד שהיא נאלצת לסגור עסקה עם היהיר מכולם.
לו רק היה יודע שהיא קיימת.
המטרה שלה? להופיע על הרדאר של שחקן ההוקי הזה בכל דרך אפשרית.
זק מורגן הוא מלך זירת הקרח וחדר המיטות, אבל שום דבר לא מכין אותו אל הבחורה המסתורית שמופיעה בכל מקום – מסיבות אחווה, הבר האהוב עליו, ולבסוף בכניסה לביתו עם הצעה שהוא לא יכול לסרב לה. הכלל היחיד בעסקת החברות: אסור להתאהב.
אבל אחרי לילה לוהט (בעצם, שניים) נמאס לו להעמיד פנים והוא נשבע להפוך את הקשר המלאכותי ביניהם לאמיתי. רק חבל שהיא לא יכולה לסמוך על ספורטאי עם מוניטין של שובר לבבות.
האם כוכב ההוקי ישיג את אהובתו הנצחית, או שמא עסקת החברות תסתיים בשברון לב?

 

מוזמנים לדרג את הספר

1 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 542 times, 1 visits today)