0
(0)

Loading

מרדית ווילד – Meredith Wild
336 עמודים

"האדם שמפניו רציתי נואשות לברוח היה היחיד שיצליח לאחות את השברים"

על הברכיים מסדרת ברידג'  ספר ראשון בסדרה של שלושה ספרים ועומד בפני עצמו.
יש לי פינה חמה בלב למרדית ווילד, קראתי את סדרת הספרים "נופלת ברשת" והתאהבתי, הספר הראשון והשני טובים השאר קצת פחות. כשאני נתקלת בספרים שלה אני חייבת לקרוא.
לספר הזה יש פוטנציאל קראתי את התקציר והסתקרנתי, אהבה חוזרת בין בני זוג שבזמנו לא הצליחה כבר נשמע מסקרן נכון ? קמרון ומאיה סיפור אהבה מהעבר שמעולם לא הסתיים הם נפרדו כשקמרון הציע למאיה נישואין.
לא הבנתי למה היא סירבה זה היה די מעורפל הייתה ויותר מזה לא הבנתי למה לא הייתה הסבלנות או ההבנה להבין למה היא מסרבת הוא פשוט עזב אותה כשהיא מבקשת ממנו שלא ילך וישאר איתה.
לפני שנייה הכימייה המינית בין השניים הרקיעה לשמיים והם שרפו את הסדינים ופתאום הם נפרדים כאילו לא היה כלום.
קמרון התגייס לצבא למספר שנים וניסה לשכוח את מאיה, מאיה המשיכה בחייה והשתנתה לחלוטין היא חיית מסיבות האלכוהול חוגג אצלה הדמות שלה אוהבת לשתות עד כדי שזה כמעט הורג אותה, סטוצים פה ושם והיא שונאת את העבודה שלה.
אחרי 5 שנים הם מגלים שהם עובדים אחד ליד השני, קמרון מנסה להחיות את מערכת היחסים בינהם ומאיה מתנגדת היא מפחדת לקחת סיכון ולהיפגע שוב.

"אם אני ארשה לעצמי שוב להתאהב בו וזה לא יסתדר, אני אתרסק לרסיסים כל כך זעירים שלא יצליחו להרכיב אותי מחדש"

אני חייבת לומר שאני לא אוהבת את מאיה, היא מתוסבכת צריך לעבוד קשה איתה ואני לא בדיוק סגורה על הנטייה המינית שלה.
נראה כאילו היא כל הזמן מחפשת צרות היא עצבנה אותי רוב הזמן, היא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה ומעדיפה להיות שיכורה רוב הזמן. חסר לה עמוד שדרה והיא נותנת לאחרים לדרוך עליה.
היא לא מסוג הדמויות שאני אזכור חסר עומק מה מניע אותה איך היא הפכה להיות כזאת, היא מתוארת בצורה מאוד שטחית.
קמרון חלומי! איזו דמות גברית נהדרת גיבור מהסרטים חתיך הורס בנוי לתלפיות סקסי יש לו רגשות והוא מאוהב במאיה. גם כאן חסר לדמות עומק, משהו שיותר יחבר אותי אליו.
הוא מודע לזה שהוא עשה טעות שהוא עזב אותה בזמנו והוא מלקה את עצמו ועושה הכל בשביל להציל את מאיה. דמות גיבור קלאסית רודף אחרי הבחורה ומציל אותה מהחיים שלה.

"אני לא הולך לשום מקום. אם את רוצה לברוח, כדאי שתדעי שאני אהיה ממש מאחורייך . היה גיהנום לחיות בלעדייך. אני לא אתן לך ללכת הפעם"
"לא עוזב אף פעם . שפתיו צנחו על שפתיי. לא עוזב אף פעם."

הספר מסופר מנקודת המבט של שתי הדמויות, משהו שאני מאוד אוהבת.
יש לסקס חלק גדול בעלילה הפריע לי שהוא הופיע ישר על ההתחלה.
הדמויות מעדיפות לעשות סקס מאשר לדבר על מה שקורה בינהם והכל קורה מאוד מהר.
יש בספר דמויות נוספות אחותו של קמרון (ברידג 3) היא יוצאת כלבה בספר הזה ואחיו (ברידג 2)

לסיכום: סיפור אהבה חביב ספר נחמד וקליל להעביר איתו ערב.
אם הסופרת הייתה קצת יותר משקיעה היא הייתה יכולה להפוך את הספר הזה לבלתי נשכח.

2 כוכבים במדד שלי
ברידג' 3 הספר השלישי בסדרה

תקציר:
כאשר קמרון הציע למאיה נישואים, זו הייתה הפתעה גמורה בשבילה, ולא במובן הטוב של המילה. הם אמנם היו מחוברים זה לזה בכל נימי נפשם וגופם, אבל הוא בדיוק סיים טירונות בטקסס והיא הייתה בעיצומם של הלימודים בקולג' וכרעה תחת נטל הדאגה למשפחתה. בלית ברירה היא נתנה לקמרון את התשובה היחידה שהייתה מסוגלת לתת.

חמש שנים לאחר מכן מאיה חיה חיים אינטנסיביים בניו־יורק, וסובלת מכל רגע. היא עובדת כאנליסטית בחברת השקעות, משרה יוקרתית ומתגמלת שגובה ממנה מחיר כבד. כדי להשתחרר מהלחץ היא מקפידה לבלות את סופי־השבוע במסיבות שכרות סוערות.

כשקמרון נכנס שוב במפתיע לחייה, עולמה של מאיה מיטלטל עד היסוד. בשנים שחלפו מאז פגישתם האחרונה היא אטמה את ליבה בכוונה, מחשש שיישבר שוב לרסיסים. קמרון, שעם תום שירותו הצבאי בונה מחדש את חייו בניו־יורק, לא מתכוון לתת להזדמנות שנקרתה בפניהם לחמוק מידיו. הוא מציע למאיה ידידות ותמיכה, והיא מנסה לשמור על הגבולות שקבעה לעצמה. אך המפגש בין מי שהיו פעם למי שהם היום נושא בחובו אתגר שגם האהבה והתשוקה הישנות־חדשות מתקשות להתמודד עימו.

על הברכיים, מאת מחברת רבי־המכר מרדית ויילד, הוא רומן סוחף המסופר בשני קולות חזקים ואותנטיים. זהו סיפור על התבגרות וניתוק מכבלי העבר, על מאבק בין כוחות פנימיים עוצמתיים ומנוגדים, ועל כוחה המרפא של נחישות הלב.

על הברכיים

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 643 times, 1 visits today)