0
(0)

Loading

אורורה רוז ריינולדס
(Until Lilly (until #1) by Aurora Rose Reynolds)
255 עמודים

"את שלי, נובמבר. עד היום שבו תעזבי את החיים על פני האדמה, את שלי."

ספר ראשון בסדרת הספרים עד (Until Series) כל ספר מדבר על זוג אחר והוא עומד בפני עצמו.
ראיתי את הכריכה ונדלקתי! זרוע שרירית מקועקעת, רמז לשרירי חזה מפותחים זהו באופן רשמי אני מאוהבת.
כריכה טובה עושה שירות גדול לספר ורצוי שיהיה צילום של גבר שרירי וקשוח עם מבט מסתורי…

אני אוהבת ספרים שאין אהבה גדולה בין הדמויות לפחות לא בהתחלה, הדמויות לא מחבבות אחת את השנייה ויש אפילו שנאה, חיכוכים. תנו לי כמה שיותר משחק מקדים! זה רק גורם להתאהבות להיות מעניינת ומרגשת יותר.
זה הבסיס של כל סיפור אהבה גדול שאי אפשר להניח מהידיים.
בספר הזה זה לא עובד ככה וכמה חבל. רגע אחד הם יוצאים לדייט שאפילו לא הולך כל כך טוב ובאיזה שלב נובמבר רק רוצה ללכת הבייתה  וברגע השני הם כבר עוברים לגור ביחד וזאת רק התחלת הספר.

הגיבור הראשי אשר מייסון הוא גבר שתלטן קשוח ושרירי שיודע בדיוק מה הוא רוצה והוא החליט שנובמבר היא האישה של חייו. לקח לו בערך שתי דקות להגיע להחלטה הזאת.

"אני אוהב אותך, בייבי. אלוהים אדירים, אהבתי אותך מהרגע שבו ראיתי אותך את הפנים היפות שלך ליד הבר במועדון של אבא שלך. ידעתי כבר אז שאת האחת והיחידה בשבילי"

הגיבורה הנשית נובמבר די חלשה, לפעמים נדמה שאין לה חוט שדרה, היא מאוד רוצה לעמוד על שלה אבל ברגע שאשר מנשק אותה כח הרצון שלה נעלם והיא עושה כל מה שהוא רוצה.

הכל קורה מהר כל כך שלא נאמר מהר מידי לאן הסופרת ממהרת?
תנו לי קונפליקטים, בעיות, רגשות מעורבים, דילמות לפני שהדמויות מתאהבות לנצח. העלילה לא מחדשת כלום. היה איזה ניסיון ליצור משהו מעניין בהתחלה שלא בדיוק הצליח.
נובמבר הותקפה בניו יורק והיא עוברת לגור עם אבא שלה שהיא מעולם לא הכירה כי היא גדלה עם אמא שלה רוב חייה. אבא שלה מנהל מועדון חשפנות ונובמבר אמורה להתחיל לעבוד בתור מנהלת חשבונות.
היא פוגשת את אשר מייסון באיזה תקרית של חוסר הבנה ביניהם, הוא בטוח שהיא אחת החשפניות ולא רק זה אלא שהיא שוכבת עם המנהל של מועדון החשפנות.
הוא לא ממש נחמד אליה ואפילו די גס, האי הבנה נפתרת די מהר ואשר מרגיש די נבוך כשהטעות שלו מתבררת. ומשם העלילה די זורמת בלי יותר מידי הפתעות והם הופכים לבני זוג.

"את, הוא אומר באיטיות, כאילו אני מטומטמת, צריכה ליווי בכל פעם שאת יוצאת מהמועדון אל המכונית שלך, זה התפקיד שלי, לוודא שאת מוגנת בדרך מהבניין למכונית. אז אל תעצבני אותי, ותעשי מה שאני אומר לך"

אפילו הסקס מגיע מהר תוך יומיים הם כבר במיטה למרות ההצהרות של נובמבר שהיא לא מתכוונת להיכנס עם אשר למיטה, מעשים לחוד והצהרות לחוד.
העלילה בלי נפח דמויות די שטוחות, לנובמבר יש בעיות עם אמא שלה (אמא מהגיהנום) יותר מאוחר מתברר שאשר היה נשוי ויש מישהו שמאיים לפגוע בנובמבר.
יש בספר את נקודת המבט של נובמבר ואחת ל.. יש את נקודת המבט של אשר. 

"הוא מרכין את ראשו ולוקח שוב את פי בפיו. הלשון שלו. נצמדת ללשוני לזמן קצר, ואז הוא עובר לצווארי, מלקק ומכרסם. ידו נעה במעלה גופי, אל השד שלי. ואני מרגישה את האוויר בצמוד לפטמה ממש לפני שהפה שלו עליי, מוצץ בחוזקה."

לסיכום: ספר רומנטי קליל ונחמד, לא מחדש כלום אבל נעים לקרוא.
בואו נדבר על סקס, יש בקטנה פה ושם חבל שאין יותר.

3 כוכבים במדד שלי.
המלצה על ספר של אלה מייז לשנוא את אדם קונור

תקציר:
נובמבר מלאת ציפיות  – גם להכיר את אבא שלה וגם להגיע לתחושת הביטחון שיכולים להציע לה החיים בעיירה קטנה. לאחר שהיא עוזבת את ניו יורק ואת זיכרונותיה המרים ועוברת לטנסי, היא מתחילה לעבוד אצל אבא שלה, בהנהלת החשבונות של המועדון שבבעלותו. שם, היא נתקלת באשר מייסון, שנראה מושלם עד שהוא פותח את פיו ושופט אותה באופן שגוי. נובמבר לא רוצה שום קשר איתו, אבל לרוע מזלה, לגורל יש תוכניות שונות לחלוטין.

לאשר מייסון לא הייתה אף פעם בעיה להשיג אישה. כלומר, עד נובמבר. עכשיו כל מה שהוא יכול לחשוב עליו הוא כיצד להשיג את נובמבר כדי שהיא תהיה שלו – ולשמור על ביטחונה.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 1,886 times, 1 visits today)