5
(1)

Loading

אורורה רוז ריינולדס
(Until Lilly (until #2) by Aurora Rose Reynolds)

255 עמודים במודפס
507 עמודים בדיגיטל

 ״אני אוהב אותך כל כך, אוהב אותך עד כדי כך שזה מטריף אותי.״ אני מצמיד את מצחי למצחה. ״אני מוכרח שתגידי שתתחתני איתי. ואל תגידי לי שזה מוקדם מדי, לא אכפת לי מה יחשבו אחרים. זה יקרה, כך או אחרת, אז פשוט תסכימי.

ספר שני בסדרת הספרים עד (Until Series) כל ספר מדבר על זוג אחר והוא עומד בפני עצמו הנה הספר הראשון. אם אתם אוהבים רומנים מתקתקים ומלאים בסקס בצורה שאפילו קצת קשה להכיל זה הספר בשבילכם.
יש כאן את כל המרכיבים הנכונים כדי לכתוב ספר סוחף, גבר אלפא שרירי, סקסי, רכושני מתוק שמתאהב באישה נהדרת אבל זה לא עובד כאן כמה חבל.
אני מתחילה עם הגיבור הראשי טרוור מייסון (אח של אשר מהספר הראשון) חובב נשים ידוע עובר מאישה לאישה ואף אחת לא משאירה חותם עליו מבחינתו להנות מהחיים ולעשות עסקים עם האחים שלו.
עד שהוא פוגש את ליז וכל התוכניות שלו משתנות הוא נדלק עליה.
סדרת הספרים הזאת בנויה על האחים מייסון שהם פרפרים עד שהם פוגשים את האחת והיחידה ששובה את ליבם לנצח.
לא יאמן כמה הגיבור הראשי יכול להיות אידיוט בגלל אי הבנה הוא מחליט שהוא לא יכול להיות איתה בנוסף הוא מקבל רגליים קרות ממה שהוא מרגיש אליה והוא נפרד ממנה.
ליז מתוקה תמימה ובלי עמוד שדרה אין בה שום רוע קצת משעממת היא נפגעת ממייסון ולא רוצה לראות אותו שוב.
מייסון לא מוכן לראות את ליז עם אף אחד אחר והוא מרחיק אותה מגברים אחרים בסופו של דבר נופל לו האסימון הוא נחוש בדעתו להשיג אותה.
ליז חוששת היא מפחדת להיפגע ממנו שוב ואין לה מספיק עמוד שידרה בשביל לומר לו לא. 

"היא הייתה שלי מהרגע שבו הנחתי עליה את העיניים בפעם הראשונה, בבית של ההורים שלי. היא ישבה בחוץ וצחקה עם אימא שלי, וממש באותו רגע, ידעתי שהיא שלי. ואז נעשינו פחות או יותר ידידים, ובלילה שבו נולדה האחיינית שלי, דבר אחד הוביל לדבר אחר. סוף כל סוף היא הייתה מתחתיי, והיא הרסה אותי לגמרי כשהודיעה לי שהיא בתולה. מאז אותו יום, ניסיתי להתחמק ממנה"

אם ביקורת אז עד הסוף…
ליז  לא באמת מתנגדת אולי לדקה וזהו, זמן קצר אחרי תחילת הסיפור הם כבר הופכים לזוג אין שום עלילות ומורדות בעלילה, הכל נע על מי מנוחות.
כל הרומנים האלה בנויים על יחסי שנאה לוהטת בין שני הגיבורים, זה לא קיים כאן וברגע שהבסיס לא קיים העלילה לא מעוררת מספיק עניין.
הסופרת ניסתה לעניין עם אח פושע וזה שליז לא רוצה ילדים, לא עבד ולא הכניס גלים לעלילה. עלילה רדודה, מערכת היחסים בין השניים מתפתחת כל כך מהר בצורה שמקשה להתחבר לסיפור.
מה עם  חיים קשים קצת ? שהעלילה תיהיה מעניינת ותשאיר טעם של עוד, אבל זה פשוט לא זה.
הכל וורוד, מלאכים עפים באוויר, יש קשת בשמיים, זוג מושלם אין שם בעיות.
משעמם ? יש מצב אני באיזה שלב חשבתי לנטוש.
דמויות שטוחות, בלי רגשות, לא מעניינות מספיק והסופרת נופלת בפח הידוע אם אין עלילה מספיק טובה אז יש הרבה סקס, באיזה שלב התחלתי לפהק זה פשוט לא עובד ולא משנה כמה סקס יהיה בעלילה.

לסיכום:
רומן נחמד ולא מעניין במיוחד

כוכב אחד במדד שלי

תקציר:

טרוור מייסון תכנן מראש את חייו — להצליח בעסק המשפחתי ולעשות חיים בלי להתחייב לאף אחת במשך כמה שנים, עד שיתמסד. אבל אז הוא פוגש את ליז — ליז הייז היפה, הביישנית וכל מה שהוא עשוי היה לחלום עליו… אבל היא לא מתאימה לתוכניות שלו.
לאחר שהוא דוחה אותה ופוגע בה קשות, ליז מחליטה להמשיך בחייה, אבל טרוור לא מצליח לוותר עליה. ונראה שככל שהוא מנסה להתרחק ממנה, כך הרגשות שלו כלפיה נעשים עזים יותר.
לליז הייז נמאס לחכות לטרוור, והיא לא רוצה שהוא ישבור שוב את ליבה, אבל טרוור לא מאפשר לה לשכוח אותו כשהוא שב ומפלס את דרכו לחייה.
האם טרוור יצליח להוכיח לה שהוא ראוי לכך שהיא תתאהב בו שוב, והאם הוא יהיה מוכן לשנות את תוכניותיו כדי להכניס אותה אל תוך ליבו?

עד טרוור

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 583 times, 1 visits today)