5
(3)

Loading

אני אוהבת ספרים רומנטיים מהסוג הזה (הרדידות שולטת והמוסר יצא לחופשה) הכל מאוד פשוט, בעצם שום דבר לא מסובך והכל מאוד קליל שאפילו לא צריך להשקיע מחשבה.
הכל נפתר במהירות והזוג מפליג אל השקיעה.

שני אנשים יפים שנפגשים הוא תמיד עשיר וחתיך ובחיים לא פגש מישהי שסוחפת אותו בצורה הזאת היא נופלת שבויה בקסם שלו אין יותר קיטשי מזה.
תנו לי למצוא כזה בחור במציאות, רגיש, קשוב, מלא הבנה ורוך הרי אין דברים כאלה.
זה זבל קיטשי מהסוג הכי גרוע אבל כמה כיף לקרוא כאלה ספרים ?
לפני שאני מתחילה קבלו את 10 הספרים האירוטיים שכל אישה חייבת לקרוא

קבלו המלצות על ספרי הרומן הרומנטי שחייבים לקרוא אתם תהנו מכל רגע

נסיכה
יש בספר הזה הכל יחסי אהבה שנאה וכמובן שאהבה מנצחת תמיד, רומן מקסים ספר שכיף לקרוא מסוג הספרים שקשה להניח מהידיים. כשהם מתנשקים השמיים נופלים המשיכה המינית מתפוצצת וכשהם מגיעים למיטה אין על התיאורים של אליזבט לאואל היא מתארת את הסקס בשפה ציורית כל כך יפה שאי אפשר להפסיק לקרוא.

“האם היא באמת רעדה בזרועותיי כשנישקתי אותה…
או שמא אני הייתי זה שרעד וקיווה שהיא חושקת בי?”

נסיכה
התנגדות מושכת
הוא לא מצליח להתרחק ממנה, היא נמצאת במחשבות שלו כל הזמן הוא דואג לה, חושש שהאמא החורגת שלה תפגע בה. הוא כל כך לא רגוע שהוא מצמיד לה שומר ראש. כמה שהוא מוקסם ממנה יש משהו בו שמסרב להאמין שנשים כאלה קיימות.

“גונח עמוק בגרונו כששפתיה נפשקו יותר והנשיקה העמיקה. הנשיקה המאומצת שלהם הדהדה בדממה של המעלית המוארת כששניהם ינקו ונגסו, מתנשקים ברעב ובתשוקה”התנגדות מושכת

שומר הראש המסוכן
הסיפור הקלאסי על פאלקו אורסיני שומר הראש העשיר והכריזמטי כזה שאי אפשר לעמוד בפניו, מלא שרירים ואון גברי וברגע שהוא מחייך הגיבורה ישר נופלת למיטה שלו. כשהשניים האלה נפגשים זיקוקים עפים באוויר.

“היא מעולם לא הייתה מאושרת כל כך, מוגנת כל כך. היא הרגישה שייכת לכאן, לאיש הזה, כאילו נוצרה לשם כך”
שומר הראש המסוכן

מתלמדת בתקופת ניסיון
לראשונה פוגשים אישה שבורחת ממערכת יחסים, פולי יודעת שהיא לא בנויה לכל הביחד ולא מחפשת בן זוג מבחינתה סטוץ זה נהדר.
לעומת זאת דיימון מנסה להשאיר אותה איתו והיא לא רוצה להישאר.

"אני אוהב אותך. הוא אמר את המילים בשקט, אבל עיניו מלאות בתשוקה ובחום. ביליתי את כל החיים בניסיון לוודא שאני לא מתאהב. ואז פגשתי אותך שוב ולפתע לא הייתה לי ברירה"
מתלמדת בתקופת ניסיון

למען הירושה
בסופו של דבר זה אותו סיפור ידוע, גבר עשיר, בחורה ענייה ששונאים אחד את השני ומתחת לכל השנאה מסתתרת אהבה גדולה. ברגע שהם מגיעים למיטה הדרך קצרה לחתונה וילדים. תפנו לכם 30 – 40 דקות ספר חביב מאוד להעביר איתו את הזמן.

“הטעם שלה הותיר את חותמו בלשונו: היה זה שיקוי רב עוצמה וממכר כמו סם. טעימה אחת לא תספיק לו. היא לעולם לא תספיק לו. אך הוא תמיד ידע זאת"
למען הירושה

חלומות לילה
איזה אהבה גדולה יש כאן בין שני אנשים הכי לא מתאימים, פושע שגדל ברחובות עם שוטרת ולא סתם שוטרת אלא בתו של מפכ"ל המשטרה שכמה שהם נאבקים במשיכה הם לא מסוגלים לעמוד אחד בפני השני.

.”הוא השתוקק אליה. השתוקק במידה כזאת שזה היה כמו קדחת בדמו”
“אני לא יכול לחשוב מרוב שאני רוצה אותך. רק אותך” הוא לחש ואז לקח את פיה, לקח את גופה. נואשות”
חלומות לילה

מחוץ לחוק
המשיכה המינית בין השניים מאוד מורגשת, ג'ק נלחם בה כל הזמן הוא מבין ששרה תמימה ולא צריכה גבר מצולק כמוהו אבל הוא לא עומד בפיתוי הוא רוצה אותה. הרגשות ששרה מרגישה לג'ק חדשים לה והיא לא מבינה אותם.

"הוא שאל את עצמו אם היא יודעת איזה כוח יש לה עליו. הוא מעולם לא חשב שדבר כה מתוק עשוי להיות חזק כל כך. היא החזיקה אותו בגרונו בלי לדעת אפילו. והוא רצה עוד"
מחוץ לחוק

חופשה גורלית
לסאטר קשה להתעלם מהנוכחות של מנדי היא שוכבת לידו באוהל והוא מת לגעת זה בה, לחוש לשכב איתה והוא עוצר בעצמו. הוא יודע שמינדי לא בחורה של סטוץ אלא ליחסים והוא ממש לא האדם בשביל לזה.

"אני לא יכול להביט באישה אחרת בלי לראות את מנדי, לטעום את מנדי, להזדקק לה עד שאני חושב שיהיה לי קל למות מאשר לחיות בלעדיה ?”
חופשה גורלית

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 3

Let us improve this post!

(Visited 4,955 times, 4 visits today)