5
(2)

Loading

איימי דואז
(Harris Brothers #2 – Endurance – by Amy Daws ) 

640 עמודים בדיגיטלי

"היא עדיין מוצאת דרכים לגרום לזה להיות מעניין. להדהים. להדליק אותי. להפתיע אותי. ומשהו פשוט כמו לא ללבוש חזייה הוא דוגמה מושלמת לשליטה שהיא מצליחה לשמור בידיה. אני הולך ומתמכר."

ספר שני בסדרת "האחים האריס" שמספר את סיפורם של טאנר ובל, כל ספר מספר על זוג אחר.
ואווו הספר הזה זאת נסיעה מטורפת! הדמויות כאן משוגעות וכל כך שונות אחד מהשני ועדיין כמו מגנט איזו משיכה נהדרת יש בינהן, תחזיקו חזק וצאו לדרך.

טאנר שחקן כדורגל ואח של קאם (מהספר הראשון), הוא מצטייר כילדותי, טיפוס די דוחה ולא הכי חכם. הוא מחליף נשים כמו גרביים והוא מתנהג אליהן בצורה נוראית והן עדיין רודפות אחריו. סצינת הפתיחה של הספר כשטאנר נתפס עירום בחוץ.
הוא כבר על תנאי בגלל משהו דומה והוא חושש שישעו אותו מהקבוצה. הוא בדיוק שכב עם מישהי ואמר לה שאחותה יותר טובה ממנה (טיפוס מקסים) והיא זורקת אותו עירום החוצה.

בל רופאה מנתחת טיפוס קצת מטורף, סוחבת צלקות מהילדות, היא מגיעה ממשפחה עשירה שלא שמה בכיוון שלה והיא בטוחה שאין סיכוי שמישהו אי פעם יאהב אותה. אישה חזקה וקרייריסטית.

אם קראתם את האתגר, טאנר הוא אחיו התאום של קאם שיוצא עם אינדי השותפה והחברה הכי טובה של בל. כשהם נפגשו הוא מיד נדלק עליה אבל הוא הבין שאין סיכוי לסטוץ קצר בגלל אינדי והוא נסוג אחורה.
בל לא מבינה למה טאנר שינה דעתו בקשר אליה והמשיך לנשים אחרות.

"את מסוג הנשים שגברים מתחתנים איתן, לא מזיינים וזורקים!"

טאנר ובל צריכים להעמיד פנים שהם בני זוג והם שונאים אחד את השני, הבנתי למה טאנר היה צריך להעמיד פנים אבל למה היא הייתה צריכה זה לא היה ברור בכלל.
הכימיה בין השניים מטורפת ולא משנה כמה שהם מנסים להתעלם ממנה, הכימיה מתפוצצת בינהם, הם פגז במיטה! בחיי שראיתי זיקוקים.
הם יורדים אחד על השני מחליפים עקיצות רבים המון אף פעם לא משעמם איתם. לא עובר רגע אחד שהם לא מתווכחים וזה מה שהופך אותם לכל כך מעניינים.
שתי הדמויות האלה מקרינות כל כך הרבה אנרגיה שופעות חיים עם המון תשוקה. הטירוף שלהם משלים אחד את השני והם מאתגרים אחד את השני הדמויות שלהם יחודיות ומרעננות שונות מהרומן הסטנדרטי הרגיל.

"רציתי אותה שם איתי לפני שידעתי שאני רוצה להיות איתה. רשמית. זה פשוט. כשהיא לידי, נושמת את אותו אוויר, אני מאושר."

לא אהבתי את הדמות של טאנר, הוא פלייבוי, אידיוט, די טיפש, לא משאיר רושם טוב.
אין צרה שהוא לא נכנס אליה, לא יאמן כמה שטויות הוא עושה. זה הדמות שמקבלים עד חצי מהסיפור ואז טאנר משתנה בעזרתה האדיבה של בל.
הוא רוצה להיות ראוי לה ולא להיות סתם כדורגלן דביל. הוא מקים קרן צדקה שעוזרת לחסרי בית ומשתנה לחלוטין מהדמות שהייתה בתחילת הספר. הוא מאוהב בבל ויעשה בשבילה הכל.
אהבה שלו לבל הפכה אותו לפגיע ואם זאת גם לחזק שיודע בדיוק מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה.

"בלי דייטים מזויפים. בלי בולשיט. את שלי. אני שלך. אנחנו חוזרים לשם ומתנהגים בהתאם. אבל הפעם זאת לא הצגה."

לסיכום:
ספר סקסי מצחיק משעשע מרגש וקליל
בואו נדבר על סקס, יש והרבה איזה כיף!

3 כוכבים במדד שלי
הספר הראשון בסדרה שמספר את סיפורם של קאם ואינדי

תקציר:

הוא דחה אותה. היא מתעבת אותו. עכשיו הם צריכים לשקר לכולם ולהעמיד פנים שהם דווקא מחבבים זה את זה.

טאנר האריס, הילד הרע והמזוקן של עולם הכדורגל, מעביר את ימיו בדילוגים ממיטה אחת לאחרת, אבל כשהוא כמעט נתפס על ידי הפפראצי עירום לחלוטין ברחובות לונדון, הוא מבין שימי ההוללות שלו נגמרו.

דוקטור בל ריאן חשבה בעבר שטאנר האריס הוא בדיוק מה שהיא צריכה בשביל להקל את המתח מעבודתה האינטנסיבית כרופאה כירורגית, אבל כשהכדורגלן המופקר ביותר בלונדון דוחה אותה, היחסים ביניהם הופכים ליחסי שנאה לוהטים.

הגורל מתערב כדי לקשור את חייהם יחד, והם נאלצים למצוא דרך להסתדר כדי להציל את שמם ואת הקריירות שלהם. זעם הופך לתשוקה, והיצרים מתלהטים כשהם מבינים שהם לא רק מתאהבים – הם צונחים צניחה חופשית לעבר יעד לא ידוע, ואין להם גם את הסיבולת הנדרשת כדי לשמור את הידיים שלהם לעצמם.

 

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 2

Let us improve this post!

(Visited 552 times, 1 visits today)