3
(2)

Loading

מיה שרידן – Mia Sheridan
392 עמודים

ספר יחיד בפני עצמו.
הספר התחיל נהדר, אני אוהבת שספרים מתחילים טוב זה עושה לי חשק לקרוא.
שם הגיבור זה קארסון והמקצוע שלו שחקן בסרטי פורנו

"הייתי מהופנטת, הסתכלתי על הגוף העירום והיפהפה שלו, חזק ומלא עוצמה, גוף של זכר מושלם"

ספר מקסים שמתאר אהבה גדולה בין קארסון לגרייס, כפי שכתבתי קארסון הוא שחקן פורנו וגרייס היא סטודנטית למשפטים שכל החיים שלה מסודרים היא יודעת בדיוק מתי היא תתחתן וכמה ילדים יהיו לה העתיד שלה מסודר.
קצת חששתי שהדמות שלה תיהיה משעממת אבל לא לדאוג קארסון נמצא והוא הגיע להכניס בלאגן בחיים של גרייס המסודרת שכנגד כל מה שהיא מאמינה בו היא הולכת לנהל רומן עם שחקן פורנו.

אחרי שהשניים נתקעו יחדיו במעלית (סצינת נשיקה נהדרת) הם מחליטים לבלות סוף שבוע אחד ביחד ובסוף שבוע הזה יש זיקוקים, אש, אהבה גדולה והרבה סקס כמו שצריך להיות. אם מדברים על אהבה ממבט ראשון ככה זה נראה, שני אנשים הכי שונים אחד מהשני, אחת מסודרת כל העתיד שלה קבוע ואין שום מקום לסטיות מהדרך, קארסון בדיוק ההיפך ממנה ושני ההפכים האלה נפגשים והניצוצות עפים באוויר.
כל התוכניות נזנחות לסוף שבוע והרגש והסקס לוקחים פיקוד.

"אני הולך לקחת אותך חזק גרייס, תגידי לי אם זה יהיה יותר מידי טוב ?"

גבר סקסי ברמות שיודע בדיוק מה הוא רוצה והוא רוצה את גרייס, לאט לאט תוך כדי שהעלילה מתקדמת מתגלה גבר רגיש ומתוק להפליא שקשה לו לחשוף דברים ולגרייס הוא מספר הכל, הוא רכושני כלפיה קנאי הבנאדם התאהב במהירות האור, איך אפשר לא להתאהב בכזה גיבור סקסי ושחצן ?

"ברגע שדלת המעלית נסגרה מצאתי את עצמי צמודה אל אחד מקירות המעלית על ידי גבר עם ריח משגע, גנחתי בקול עוד לפני ששפתיו נצמדו אל לשפתי, ציפיתי שהנשיקה שלו תיהיה פראית ומלאת תשוקה, אבל הוא השתהה לקח את הזמן וכל הזמן לחץ אותי אל הקיר, ידיו מלטפות את צידי הגוף שלי והלשונות שלנו מתגלגלות לאט לאט זו בזו."

הסיפור מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים, איזה כיף לקבל את הסיפור בדרך הזאת.לא הכל מושלם, באמצע העלילה התחילה לאבד גובה ופחות עניינה ודי התאכזבתי, לדעתי אפשר היה לכתוב את ההמשך בצורה יותר מעניינת קולחת ויותר אמינה משהו כאן לא התחבר לי כמו שצריך ואפשר לומר שאיבדתי עניין.
הייתה לי הרגשה שהעלילה הפכה להיות מאוד איטית, כאן קצת הלכתי לאיבוד אפשר היה בהחלט לקצר. לא חייבים להגיע ל 400 עמודים.
סוף הספר דביק ואפילו קיטשי וזה המשיך די הרבה, לדעתי היה מיותר ואפשר היה לקצר. לפעמים אפשר לכתוב פחות ולהשאיר את הקורא עם טעם טוב.
הסוף די ידוע זה היה ברור מלכתחילה.

מדד הסקס, יש סקס וכיף לקרוא למרות שאפשר היה להשקיע קצת יותר בתיאורים.
לסיכום: ספר מומלץ קליל ויפה, שלושה כוכבים במדד שלי.

תקציר:
גרייס המילטון הייתה תמיד ילדה טובה. חייה תוכננו בקפידה ולא היה בהם מרווח טעות או אפשרות לסטות מהמסגרת.

עד שהוא הגיע…
קארסון סטינגר מעולם לא ייחס יותר מידיי חשיבות לכללי המשחק המקובלים. הוא מופיע בסרטים למבוגרים ולא אכפת לו כהוא זה, מה שאומרת עליו החברה. הוא ידע מה נשים רוצות ממנו והאמין שזה כל מה שיש לו לתת.
עד שבאה היא..

מוזמנים לדרג את הספר

3 / 5. דירוגים 2

Let us improve this post!

(Visited 704 times, 1 visits today)