5
(1)

Loading

נורה רוברטס – Nora Roberts
174 עמודים

"הוא לא ידע כמה אירוטי זה יהיה להרגיש את הגוף החזק והדק הזה נמס.
הוא התכוון רק לנשק אותה, לבחון את שניהם, אבל ידיה כבר נשלחו, ליטפו, חקרו"

ספר שעומד בפני עצמו רומן רומנטי של פעם. אני כל כך אוהבת לקרוא ספרים של פעם הכתיבה הייתה אחרת יותר מרומזת, עדינה שונה לגמרי מהספרים של היום. אין על נורה רוברטס (היא מדהימה!) בכתיבת רומנים קלילים, הספרים שלה מעבירים לי שעתיים קריאה בכיף ואני מסיימת את הספר עם חיוך.
זואי דוגמנית על לשעבר הופיעה במיטב העיתונים עד שהיא נכנסה להיריון, הגבר (יותר נכון האפס) עזב אותה והשאיר אותה להתמודד עם ההיריון לבד. היא לקחת את האתגר הזה בשתי ידיים ודואגת לתת לבן שלה את החיים הכי טובים. 

קופר מקינון עיתונאי ספורט שאוהב את החיים הטובים, נראה טוב, שומר מרחק מילדים הם לא בשבילו. הוא מאוד אוהב את החיים שלו ואין לו שום כוונה לשנות אותם.
זה תמיד מתחיל ככה נכון ? רווק הולל שהקשר בינו לבין אהבה או משפחה לא קיים ואז הוא עובר איזה שינוי קיצוני שהופך אותו למאוהב בטירוף ומשם הדרך למשפחה קצרה.

זואי משכירה חדר אצלה בבית וקופר לוקח את החדר, כמובן שהוא מבחין בבעלת הבית היפה ואז מגיע הילד (חמוד בטירוף!) הוא תופס מרחק ילדים לא בשבילו. למרות הכל וכמה שהוא מנסה להתרחק זואי והבן שלה מושכים אותו כמו קסם, הוא לאט לאט מתחיל להתקרב אליהם, הוא נדלק על זואי והמשיכה בינהם מורגשת.
זואי לא מעוניינת בגברים והיא מבהירה לו את זה, מניסיונה רוב הגברים בורחים כשיש ילד מעורב.

"אנחנו הסתדרנו מצוין לבד, ואני לא צריכה איזה כתב ספורט שיבוא לכאן ויגיד לי איך להיות אמא. הקפה על חשבון הבית אידיוט"

קופר מתחיל לבלות עם הילד, טוב זואי קצת תיחמנה אותו וגרמה לו לבלות איתו אבל הוא לא סבל באופן מיוחד.  בסופו של דבר הם הגיעו למיטה. אין תיאורי סקס בספרים של פעם הכל מרומז וצריך להשלים דברים בראש כמה חבל. נורה רוברטס נראית אחת כזאת שיודעת להפגיז עם תיאורי סקס טובים.
גם בתיאורים המעטים שיש נהנתי לקרוא. 

קופר מוצא את עצמו משגיח על הילד, הוא בתורנות נסיעות, לוקח את הילדים לבריכה מנהל רומן עם זואי וזה הופך להיות גדול עליו, הוא מרגיש שמישהו סגר אותו בכלוב ומכריח אותו להיות אבא והוא בסך הכל רצה לבלות.
הוא מבהיר לזואי את המצב היא נעלבת ומסיימת את הסיפור איתו.
אני רק מזכירה שהם גרים באותו בית וקצת קשה להתעלם אחד מהשני. קופר מבין שהוא עשה טעות אבל זואי לא רוצה לשמוע ממנו והוא נחוש בדעתו לשבור את החומה.

"רק רגע לעזאזל, איזה מן משחק זה ? את אוהבת אותי, הילד שלך מטורף עליי, אנחנו נהדרים במיטה, אבל את לא מוכנה להתחתן איתי"

לסיכום:
ספר חביב, רומן של פעם ספר קלאסי להעביר איתו שעתיים בכיף. אל תחפשו את הסקס הוא לא קיים.

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
זואי פלמינג היתה דוגמנית עולה כשהרתה. עכשיו היא אם חד-הורית המחפשת דייר, שיעזור לה לחלוק בנטל של ניהול משק הבית שלה. כדייר היא מקבלת את ג´. קופר מקינון, גבר שמתחבר עם בנה הצעיר ומקסים אותה מהרגע הראשון. לזואי אין טיפת זמן לגבר – היא זקוקה רק לכסף, או שזה מתכון לאסון מוחלט… או שזו הטעות הטובה ביותר שעשתה מימיה!

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 519 times, 1 visits today)