0
(0)

Loading

קת'י לאב
322 עמודים

"אף אישה לא הקסימה אותה אי פעם כמוה. אף אישה לא הייתה חשובה לו כל כך.
חיונית לו כל כך"

ספר יחיד בפני עצמו, תתעלמו מהכריכה היא נוראית בפנים מסתתר ספר נהדר.
אני אוהבת אוהבת ספרים על ערפדים, בדרך כלל דמות הערפד סקסית, משפריצה גבריות ובתוספת הכוחות של הערפדים מקבלים דמות שאי אפשר לעמוד בפניה.
אני מעריצה את הז'אנר הזה הלוואי ויהיו יותר ספרים כאלה. ערפדים  ורומן סקסי זה שילוב נהדר.
נשיכת אהבה רומן מתח סקסי בין שתי דמויות נהדרות, סבסטיאן הערפד, חתיך הורס, בלונדיני, יצור משגע ויפה תואר, בעל מועדון שמבלים בו גם אנושיים וגם על טבעיים (אל תתנו לזה להפחיד אתכם)
נשים נופלות לו לידיים והוא בכלל לא צריך להתאמץ, לא מאמין באהבה ואוהב את החיים הטובים.
וילהמינה היא ערפדה, מבולבלת, חסרת אונים, קלמזי נופלת הרבה, במבט ראשון לא נראית משהו והיא מתחילה לעבוד במועדון של סבסטיאן.

היא שייכת לאגודה שהכניסה לה לראש שסבסטיאן מסוכן והיא רוצה להחזיר אותו למוטב, היא כל כך מבולבלת שכל מה שהיא עושה כדי לפגוע במועדון לא הולך לה.
סבסטיאן מתחיל להבחין בה, יש לה עיניים כחולות גדולות והוא מוקסם ממנה והוא לא מבין מה מושך אותו אליה, הוא מנסה להתרחק ללכת לנשים אחרות והיא לא יוצאת לו מהראש.
וילמינה חוששת ממנו, הוא מסוכן והיא משוכנעת שהוא יכול לפגוע בה, היא בורחת מהמועדון אחרי תקרית שהתרחשה בינהם.

"הפעם היו שפתיו יותר מליטוף לוחש, הן נגעו בשפתיה בחיכוך חוזר עד שלא נותר לה אלא להגיב. עיניה נעצמו ברפרוף ושפתיה נעו בהיסוס תחת שפתיו, מחזירות לו ליטוף. עור קטיפתי רך ומלטף ומתעצב יחד בשלמות"

בדיוק כמו שהניבים שלה דקרו את שפתיה שלה, הם דקרו גם את שפתיו של סבסטיאן. והיא יכלה לטעום אותו, להרגיש אותו בתוכה, אפילו עם הכמות הזעירה הזאת. התמצית שלו הייתה בתוכה, אמיתית וחמה וכה מרטיטה"

סבסטיאן אומר לעצמו ברוך שפטרנו ונלחם בעצמו לא ללכת לחפש אותה במיוחד אחרי שנודע לו שהיא זאת שפגעה במועדון שלו. הוא מגיע לדירה שלה והם עושים הסכם, הוא מבטיח לא לנשוך אף אחד והיא ילמד אותה להיות ערפדית.
מערכת היחסים בינהם מתקדמת וכמה יפה לראות את זה, הוא מלמד אותה להיות ערפדה ותוך כדי הרגשות בינהם מתפתחים, כימייה מינית חזקה מורגשת כל הזמן.
מתברר שוילהמינה ערפדה בתולה וברגע שהיא נכנסת למיטה עם סבסטיאן התאבון המיני שלה לא נופל משלו. הם מתאהבים למרות שקשה לו להודות בזה, הוא מאושר לשמוע אני אוהבת אותך מוילהמינה.

"אתה יכול לעשות את זה ? לעשות אהבה כל הלילה ? הוא לא התאפק וצחק וצחק לשמע שאלתה הסקרנית, אוי לא יצרתי נימפומנית עם אורגזמה אחת"

"הוא הרים אותה לעומתו, חודר עמוק, ממלא אותה, חם, חלקלק, ומדהים, שוב ושוב עד שהיא צעקה כי לא הייתה מסוגלת לשאת זאת יותר. ניביה התארכו, והיא הצליחה לשלוט בהם כי לא רצתה לפגוע בו, אף שגופה אמר לה שנשיכה תזכה אותה בפורקן המיוחל"

לקראת הסוף הם נפרדים בגלל חוסר הבנה, וילהמינה נמצאת בסכנה וסבסטיאן מגיע להציל אותה וזוג האוהבים מתאחד 🙂

לסיכום:
ספר נהדר מומלץ בחום, תקראו ותהנו מכל מילה 🙂
מדד הסקס, אני לא יכולה לומר שיש המון בכל זאת ספר ותיק, יש סצינות פה ושם שכיף לקרוא.

4 כוכבים במדד שלי

תקציר:
וילהלמינה וייס יוצאת למשימה: לסגור את קארפקס אבי, המועדון של סבסטיאן יאנג. היא מסתייגת מנהנתנותו ומהתנהגותו הקלולקלת של בעל המועדון. היא מתחילה לעבוד במסווה, כמלצרית במועדון, תוך כדי ניהול מלחמה סודית נגדו. סבסטיאן משוכנע שהוא יכול לשכנע את הערפדית החסודה, שאין כמו האקסטזה של נשיכת ערפדית טובה, ואילו וילהמינה משוכנעת שתוכל לעמוד בפניו עד שתצליח להחזירו למוטב. השאלה מי מבינהם ינצח ?

 

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 371 times, 1 visits today)