5
(1)

Loading

אליזבט לאואל
(The Princess by Elizabeth lowell)

208 עמודים במודפס

"הוא בילה שני לילות חסרי מנוחה במחשבות על האינטליגנציה הקרירה של סינדי ריאן ועל חיטוביה המתוחים והחמים. השילוב הקסים אותו בה במידה ואתגר אותו.
הוא גם עצבן אותו ללא הגיון. טרייס היה מבוגר דיו כדי להכיר היטב את מוחו ואת גופו, אך עומק התגובה שלו למיז ריאן היה דבר חדש"

אני אוהבת את הספרים של אליזבט לאואל היא כותבת בדרך שהיא שובה את הלב שלך.
כמה רונטיקה, אהבה וסקס יש בספרים שלה, זאת אחת הסופרות שכיף לקרוא ולא משנה שהספר נכתב מזמן מעלה חיוך כל פעם מחדש. מסוג הספרים שקשה להניח מהידיים.
סינתיה ריאן היא בתו של איש מיליונר שלא מפסיק להתערב בחיים שלה, לשלם לגברים שיצאו איתה הוא כל כך רוצה נכד שהוא מוכן לשלם למישהו שיכניס אותה להריון.
היא התאהבה בעבר וגילתה שהוא קיבל הרבה כסף מאביה בשביל להיות איתה.
כל מה שהיא רוצה שמישהו יאהב אותה בזכות עצמה ולא בזכות הכסף שלה,  היא כל כך חוששת לאהוב מישהו בגלל מה שקרה בעבר.

"מתחת לחיצוניות הקרירה בערה בסינדי מק'קול אש לוהטת ואפלה שגבר היה הורג בשבילה, או מת בשבילה"

טרייס רולינגס מדריך ביערות הגשם, אדם ללא שורשים, גברי בטירוף שחי לפי החוקים שלו, אף אחד לא יסובב אותו על האצבע הקטנה והוא יעשה בדיוק מה שהוא רוצה.
סינתיה מחפשת את החברה שלה ביערות הגשם שנעלמה בלי להשאיר עקבות, היא לא יודעת אבל אבא שלה משלם לטרייס שישגיח עליה. אין לה מושג שטרייס יודע מי היא. שני האנשים האלה יוצאים למסע והם מתנגשים אחד עם השני כל הזמן.
היא לא מוותרת לו והוא נחוש בדעתו לגרום לה לבקש ממנו משהו והיא מסרבת מניסיון העבר שמישהו גורם לך להתחנן שום דבר טוב לא יוצא מזה. היא נחושה בדעתה להסתדר לבד וטרייס נחוש בדעתו ללמד אותה לקח שהוא הבוס והיא תעשה מה שהוא רוצה. היא מתעקשת לישון בג'יפ הרטוב הוא מחזיר אותה חזרה למיטה איתו, היא מטריפה לו את השכל.

"האם היא באמת רעדה בזרועותיי כשנישקתי אותה… או שמא אני הייתי זה שרעד וקיווה שהיא חושקת בי?"

המשיכה המינית בין השניים רוחשת ללא הפסקה, טרייס כל הזמן מדמיין מה שהוא רוצה לעשות לה, היא מחזיקה אותו על הקצה כל העלילה. מצד אחד היא משגעת אותו עם אומץ הלב שלה והיא עושה דברים בדרך שלה מצד שני הוא מפנטז איך הוא שוכב איתה ומה הוא עושה לה. כשהם מתנשקים השמיים נופלים המשיכה המינית מתפוצצת וכשהם מגיעים למיטה אין על התיאורים של אליזבט לאואל היא מתארת את הסקס בשפה ציורית כל כך יפה שאי אפשר להפסיק לקרוא.
סינתיה מגלה שטרייס יודע מי שהיא והיא נפרדת ממנו לא רוצה לראות אותו יותר, נשבר לה הלב והיא הולכת. טרייס בטוח שהיא תחזור אבל היא לא חוזרת וטרייס לא מבין איך היא יכולה לעזוב אותו. בסופו של דבר הוא מבין שהיא לא חוזרת אליו והלב שלו נשבר.

לסיכום:
רומן מקסים, ספר שכיף לקרוא מסוג הספרים שקשה להניח מהידיים. הספר מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים.

3.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
סינתיה מק'קול התפכחה מאשליותיה לגבי גברים ומניעיהם. היא רוצה למצוא גבר שיאהב אותה בזכות מי שהיא, לא בזכות כספו של אביה. כששותפתה נעלמת באקוודור, שוכרת סינתיה את עזרתו של מדריך מקומי שיוביל אותה אל חברתה דרך יערות הגשם הבוגדניים. אולם טרייס רולינגס הוא אדם שחי לפי חוקים משלו, ורק הוא יכול לקחת את סינתיה למקומות שבהם לא היתה מעודה.

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 463 times, 1 visits today)