0
(0)

Loading

איימי דואז
(Harris Brothers #1 – Keeper – by Amy Daws ) 

600 עמודים בדיגיטלי
367 במודפס

"אני רוצה להרגיש אותה. את כולה. אני רוצה לתבוע אותה באופן שיגרום לי להרגיש בטוח ולדעת בדיוק איפה היא ברגע זה. אני יודע שאני עלול להתחרט על זה, אבל לעזאזל עם הכול. אני רוצה אותה."

ספר שלישי בסדרת "האחים האריס" כל ספר בפני עצמו ומספר על זוג אחר ובכל זאת עדיף לקרוא לפי הסדר כי הזוגות מוזכרים בספרים הבאים.
הסדרה הזאת מומלצת ביותר הסופרת מכירה לנו את משפחה האריס המשוגעת התאומים הנהדרים, משפחה חמה וכל כך מצחיקה.
ועדיין התלבטתי האם לקרוא את הספר השלישי חשבתי לעצמי מה כבר הסופרת יכולה לחדש ? 

בוקר הוא שוער ואח של קאמדן (ספר ראשון) ואח של טאנר (ספר שני) הוא תמיד היה התינוק במשפחה, כולם דואגים לו ושומרים עליו.
הוא גדל עם תחושת נטישה מאוד חזקה, אמא שלו עזבה אותו בהיותו תינוק והוא גדל עם ההרגשה שכל מי שהוא אוהב עוזב והוא נצמד למשפחה שלו כמה שיותר. הוא חסר ביטחון וסוחב הרבה מטען אחריו.
זה היה ברור שיש לגיבור הראשי איזו שהיא דפיקות שמונעת ממנו להיות עם האישה שהוא אוהב, בכל זאת איך נמלא 600 עמודים ?

פופי היא מורה מבריקה, סוג של משוגעת, מנצנצת תמיד בולטת איפה שהיא נמצאת והיא מאוהבת בבוקר כבר שנים והיא תעשה הכל בשביל להשיג אותו. 

פופי ובוקר היו החברים הכי טובים מילדות ועד בגרות הם נצמדו אחד לשני ולא חשבו שאי פעם יפרדו עד שפופי מבינה שכל מה שהיא תיהיה בשביל בוקר זה חברה טובה ולא יותר מזה.
באותו רגע נשבר לה הלב והיא מחליטה לעזוב. היא עוזבת לגרמניה כדי לתקן את הלב השבור שלב ומשאירה מאחור את בוקר שלא מבין למה פופי עזבה אותו והוא מתגעגע אליה.

אחרי 6 שנים פופי חוזרת והיא זקוקה למקום מגורים זמני והיא עוברת לגור עם בוקר והמתח המיני בין השניים מרקיע שחקים.
בוקר מגלה שהיא כבר לא הילדה שהוא זוכר אלא אישה מדהימה שמושכת אותו אליה כמו קסם. הוא נאבק נגד המשיכה למרות שהוא מועד בדרך הוא עדיין מפחד שפופי תעזוב אותו והוא נחוש בדעתו להישאר חבר שלה ולא יותר מזה.
בעזרתן האדיבה של בל ואינדי (דמויות מספרים קודמים) פופי מחליטה לשגע אותו, היא משאירה ויברטור באמבטיה מרטיבה את החולצה, מתחילה לצאת עם מישהו אחר באיזה שלב ריחמתי עליו הבן אדם דלוק עליה משהו פחד והיא מתעללת בו.

"אלה לא הידיים שלי!" הוא שואג, וקולו הרם מהדהד ברחבי המנהרה. זה מטריף אותי לראות ידיים של גבר אחר עלייך, כי אלה לא הידיים שלי ואני רוצה שהן יהיו שלי!"

אנחנו מקבלים פלאשבקים מהילדות וזה חמוד בטירוף, כמה מתיקות ותמימות יש בין שני הילדים. הסיפור כתוב מנקודת המבט של שני הגיבורים.

אם כבר ביקורת אז עד הסוף
כמה אפשר לחכות עד שבוקר יחליט שהוא מזיז את עצמו ? כמה התלבטויות עם עצמו, חששות באיזה שלב רציתי לנער אותו ולהגיד לו שיתחיל לגדל ביצים, הגיע הזמן לעזוב את המשפחה שאתה צמוד אליה כמו סופר גלו ולעבור הלאה יש כאן מישהי שאוהבת אותך אז יאללה להתעורר.
בתור שוער יש לו אינסטינקטים חדים אבל בתור גבר הוא נאבק בתחושות שיש לו כלפי פופי רוב העלילה וזה מאוד מתסכל.
כמה אפשר לשמוע שהוא מפחד לאבד פופי כחברה ? נדוש, מייגע, מתיש די מיצינו.

מתבקש סיפור על האח הרביעי גארט נשמע לי שווה. יש כאן דמות משנית מצחיקה בטירוף אנדרו ההומו אני אשמח שיהיה ספר עליו.
יש בונוס בסיום הספר הסופרת נותנת נובלה "שער הניצחון" זה סיום הסיפור של קאמדן ואינדי מהספר הראשון אתגר.

לסיכום:
סדרה מהממת! סיפור אהבה יפהפה בין שני ידידים שהפכו לחברים.
בואו נדבר על סקס, יש פה ושם באופן די מעודן.
הספר הראשון בסדרה "האתגר" סיפורם של קאמדן ואינדי

הספר השני בסדרה "סיבולת" סיפורם של טאנר ובל

4 כוכבים במדד שלי

תקציר:

בּוּקֶר האריס הקדיש שנים מחייו כדי להפוך לשוער הכי טוב שהוא יכול להיות. עייף מלחיות בצילם של אחיו הכוכבים, הוא סוף־סוף מוצא לעצמו מקום משלו.

פופי מקאדמס הייתה ילדה שאהבה לחיות בעולם של דמיונות, עד שהילד של השכנים בעל גומות החן והעיניים מלאות הכאב התפרץ לחלקת האלוהים הקטנה שלה ותבע את תשומת ליבה.

החברות האמיצה שנרקמת ביניהם נמשכת שנים, אבל הכול נעצר כשפופי עוזבת את לונדון במפתיע כדי ללמוד באוניברסיטה בגרמניה. כשהיא חוזרת לבסוף, הילדה הגמלונית שהייתה נעלמה, ובמקומה מופיעה אישה מהממת ומלאת סודות.

סודות שבוּקר נואש לגלות.

וכשהקשר ביניהם משתנה במהרה, שום דבר לא נותר מתוק או תמים.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 511 times, 1 visits today)