5
(1)

Loading

מרדית ווילד – Meredith Wild
250 עמודים

"היה לי קשה להכיל את כל הרגשות שמילאו אותי ועצמתי את עיני, אבל בלייק נעצר. תסתכלי עליי, לחש, פקחתי עיניים מול התשוקה והאהבה שראיתי בעיניו הרחיבה את ליבי עד כאב"

ספר ראשון בסדרת הספרים נופלת ברשת, זאת סדרת ספרים אירוטית רומנטית שיש בה מספר ספרים ועדיף לקרוא לפני הסדר. אני מביאה לכם את הספר הראשון בסדרה.
הסדרה הזאת מזכירה לי את קרוספייר, יש הרבה קווי דימיון בין שני הגיבורים הראשיים.
אם אני מנסה לדמיין את הדמות הגברית האולטמטיבית זה בלייק לנדון, איש מחשבים שבעברו היה האקר ולא תמיד היה בצד הנכון של החוק.
אני מאוהבת בדמות הזאת אלוהים כמה שהוא גברי, הוא משפריץ סקס, הוא שולט יודע מה הוא רוצה שלא נאמר שהוא מפוצץ מכסף. נראה לי ששום דבר לא מפחיד אותו והוא נחוש בדעתו להשיג את אריקה.
הוא מזכיר לי לפעמים סופת טורנדו שאף אחד לא יכול לעמוד בדרכה.

"מצטערת, אני – ההתנצלות גוועה על שפתיי כשמבטינו נפגשו. טורנדו מהפנט של חום – דבש וירוק הציף אותי ונטל ממני את יכולת הדיבור. מהמם. הוא היה פשוט מהמם"

אריקה, יזמת צעירה בעלת אתר אינטרנט שמנסה לפרוץ וזקוקה למימון, אישה דעתנית, משכילה, מצליחה בזכות עצמה לא מוותרת, עקשנית ובעלת עבר בעייתי, היא הייתה קורבן לאונס.
במפגש בינה לבין בלייק מרגישים את הניצוצות משיכה מינית חזקה. הם נמשכים בטירוף ובלייק לא מסתיר שהוא רוצה אותה אבל היא נלחמת בו.
הם נפגשים בכנס ואריקה מנסה להתחמק ממנו אבל הוא לא נותן לה. בסופו של דבר הם מגיעים למיטה, מתח מיני אדיר מתפוצץ שם והם מבלים את הלילה ביחד, מבחינת בלייק הסיפור רק מתחיל, מבחינת אריקה זה היה חד פעמי והיא עוזבת. זה דפוס די חוזר אצלה שלא טוב לה היא עוזבת וזה משגע את בלייק.
היא שוכרת דירה בבניין שבלייק גר והיא מופתעת לגלות שבלייק בעל הדירה וגם גר בבניין.
מתחילה בינהם מערכת יחסים נהדרת, בלייק חושב שהיא תיפול שדודה היא לא מוותרת. בלייק לאט לאט משתלט על החיים שלה והיא אפילו לא מרגישה.
מה שהכי בולט כאן שלא משנה כמה אריקה כועסת על בלייק היא לא מצליחה לעמוד בפניו, היא כועסת עליו בטירוף היא תיקח אותו למיטה תזיין אותו ותראה לו מה זה, אכן עונש מתאים לגבר 🙂
המקום ששניהם הכי מסתדרים זה המיטה, כלומר היא עושה כל מה שבלייק רוצה בשביל לקבל זיון ובלייק שולט בה ומקבל מה שהוא רוצה.

"עכשיו אני הולכת לזיין אותך עד שהרגליים שלי יהפכו לג'לי
ואני לא אזכור איך קוראים לי"

העלילה זורמת בלייק מתגלה כשליט במיטה, קשירות, מכות הכל הולך. בהתחלה קשה לאריקה עם המחשבה שהיא כנועה אבל היא לא עומדת בפניו והיא זורמת עם זה. הסקס שלהם נהדר.
בלייק הוא דמות נהדרת הוא נותן לאריקה את מה שהיא צריכה והשניים מתאהבים.
אי אפשר בלי כמה מכשולים בדרך, האנס של אריקה מופיע וגורם צרות, היא מגלה מי זה אבא שלה, רמז הוא לא איש כל כך נחמד, קבוצה מהעבר של של בלייק תוקפת את האתר של אריקה.

"אלוהים, אריקה, אין דבר שלא הייתי עושה בשביל לשמור עלייך"

אני כבר חסרת סבלנות לקרוא את המשך עלילות הזוג הזה, בטוח יהיה מעניין 🙂 הספר הבא רשת בטחון.
ספרים נוספים של מרדית ווילד, מעבר לקצה

לסיכום:
ספר קליל רומנטי מתובל עם הרבה אירוטיקה , מקסים ומעניין, להעביר איתו סוף שבוע בכיף.

4 כוכבים
מדד הסקס בהחלט יש, איזה כיף לקרוא את מרדית ווילד כותבת על סקס, היא עושה את זה נהדר והספר מעבר לקצה מעיד על כך.

תקציר:

אריקה בת העשרים ואחת יודעת שאין בחייה מקום לרומנטיקה. היא רק סיימה את לימודיה בהרווארד אחרי שהתגברה על מכשולי העבר המשפחתיים, וכעת היא שקועה כל כולה בפיתוח הרשת החברתית שהקימה. אך מפגש מקרי עם גבר מושך ויהיר גורם לה לאבד את שיווי משקלה, בכל המובנים.

כשאריקה מבינה שאיש המסתורין שלה הוא בלייק לנדון, האקר נודע לשמצה שהפך למיליארדר ואחד ממנהלי קרן ההשקעות שתכריע את עתידו של הסטארט־אפ שלה, היא נחושה בדעתה להתרחק מהשפעתו. אבל בלייק רגיל להשיג כל מה שהוא חושק בו, בעסקים ומחוצה להם, והאש שמתלקחת בינו לבין אריקה הופכת את ההתנתקות ממנו למאתגרת במיוחד. בכל מקום שהיא מגיעה אליו – כנס מקצועי, מפגשים עם עיתונאים ואפילו דירתה החדשה – היא נתקלת בנוכחותו המגוננת אך תובענית של בלייק, המאיימת על עצמאותה. וכשמתוך להבות התשוקה מפציעה גם אהבה עזה, הניתוק בין רגשות לעסקים הופך לבלתי אפשרי. אלא שסוד אפל מעברה של אריקה מאיים לא רק על האמון השברירי בינה לבין בלייק, אלא גם על כל מה שעבדה למענו עד כה.

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 1,310 times, 1 visits today)