0
(0)

Loading

הלן הואנג – Helen Hoang
304 עמודים

ספר יחיד בפני עצמו. ספר מקסים ביותר, הרבה זמן לא יצא לקרוא ספר ולהנות ככה. התחלתי עם הרבה חששות כי הוא נראה לי קצת כבד בהתחלה ואחר כך התאהבתי!
כמה יפה סיפור אהבה הזה, מתחיל בצעדים קטנים כמה רגשות יש בין שני אנשים שנפגשו ומיד יש בינהם קליק.
מכירים את השיר "איך שיר נולד ?" אז הסיפור הזה איך סיפור אהבה נולד במקום הכי לא צפוי בין כלכלנית לבין נער ליווי.

"סליחה, את סטלה?  עיניה נורו אל פניו, ומייקל איבד את חוט המחשבה. משקפי הספרנית הסקסיים הציגו לראווה זוג עיניים חומות רכות ומדהימות לאין שיעור. ושפתיה – אלה היו מספיק מלאות כדי להיות מפתות בלי להסיח את הדעת מהרושם הכללי שיצרה"

שתי דמויות ראשיות נהדרות, סטלה ליין ומייקל אני כבר אומרת לכם שאתם עומדים להתאהב. סטלה נמצאת על הספקטרום האוטיסטי חכמה ביותר שלא נאמר גאונה היא  בת 30 ואמא שלה מנג'סת לה שתמצא מישהו ובנוסף לכל היא עשירה.
מייקל הדמות הגברית עובד כנער ליווי ששכב עם מאות נשים, אני קצת סקפטית לא נשמע לי הגיוני המספר הזה במיוחד שהוא עובד בזה יום אחד בשבוע סך הכל אבל בשביל הסיפור אני זורמת.

סטלה מחליטה לשכור נער ליווי שידריך אותה איך עושים סקס, איך להנות מהמגע של גבר, לא לסלוד מנשיקות ואולי בעקבות זה היא תמצא אהבה.
היא רוצה להשתמש במייקל כדי לעבור לשלב הבא למצוא גבר שאותו היא תוכל לאהוב ואולי אפילו להביא ילדים. הגישה שלה מאוד פרקטית יש לה בעיה והיא צריכה איש מקצוע שיעזור לה לפתור אותה. כלכלנית או לא ?
מייקל מתקשה להאמין שסטלה זקוקה לנער ליווי, הוא לא מאמין שמישהי כמוה תשכור נער ליווי מבחינתו היא מושלמת!
אחרי היסוסים והתלבטויות הוא מסכים ומערכת היחסים בינהם עוברת מספר תהפוכות, הם התחילו מלמידה על סקס ועברו בהמשך ללמידה על מערכות יחסים ומייקל עובר לגור איתה.

המון רגשות ותחושות, מרגישים שיש אהבה באוויר, מייקל לא מאמין שמישהי מתעניינת בו  ברגשות ובחלומות שלו מתייחסת אליו כשווה הוא נדלק עליה, כל דבר בה משך אותו כמו קסם, הוא מסתקרן לגלות עליה הכל.

"היא פרצה בצחוק , והצליל חדר לתוכו מסביבו והפיח להבה ברמצים של שמחה. הוא אהב את צליל הצחוק שלה. הוא אהב את חיוכה"

הם מתחילים לאט לאט, מייקל מתאים את עצמו לקצב של סטלה, אפשר לומר שהוא שם אותה במרכז רק שיהיה לה נוח ושהיא תרגיש טוב, לוקח זמן עד שמגיעים לאקט עצמו. כמה שאני אוהבת את הנשיקות שלהם.

"כשמייקל החליק את לשונו אל בין שפתיה הפשוקות של סטלה, המשי הצונן ומתיקות השוקולד-מנטה של פיה העבירו אותו על דעתו. הוא שכח שהוא מפתה אותה, הוא שכח אפילו למה. הדבר היחיד שהוא ידע הוא טעמה ואנחותיה החמימות, הוא רצה לטרוף אותה"

סטלה מכירה את המשפחה של מייקל ועושה שם בלאגן לא קטן, מפגש ראשוני טעון מאוד כי סטלה מאוד ישירה ואומרת תמיד את מה שהיא חושבת ובכלל קשה לה מאוד במצבים חברתיים היא תמיד מסתבכת ואומרת דברים שעדיף היה לא לומר. היא לא מסוגלת לשקר בחורה כנה ואמיתית.
הסיפור מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים.

לסיכום:
ספר חזק ומרגש מלא עוצמה שגורם לקורא להתאהב בדמויות מהרגע הראשון. כתיבה מלאת רגש מעוררת הזדהות עם הדמויות מעניין סקסי ומצחיק, מומלץ בחום.
מדד הסקס: יש והרבה נהנתי מכל מילה במיוחד מתיאורי הנשיקות.

5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
סטלה ליין היא מתכנתת מבריקה שפיתחה אלגוריתם ששווה מיליונים, אבל היא בת 30 ועדיין לא התנשקה. בכלל, קשה לה לראות את עצמה נהנית מנשיקה כשבדרך יש את כל העניין הזה של מגע וריח גוף, שלא לדבר על לשון ושיניים. כמי שנמצאת על הרצף האוטיסטי, זה רק אחד הקשיים שהיא צריכה להתמודד איתם.

אבל לסטלה יש תוכנית: אימון מקצועי, והיא מציעה למייקל פאן, נער ליווי הורס, להיות המאמן הצמוד שלה לכל העניינים האלה.
מייקל לא יכול לומר לא להצעה של סטלה. הוא צריך להחזיר את החובות שאביו השאיר, ובכלל, מה רע בלהנחות בחורה ברזי הסקס ועוד לקבל על זה כסף?!
הכול הולך כמו שצריך, רק שככל שהתרגול מתקדם, סטלה לא רק מעריכה את הנשיקות של מייקל, אלא גם משתוקקת לכל מה שמייקל גורם לה להרגיש. והאמת? גם מייקל באותו מצב.

"נוסחת הנשיקה" הוא רומן סקסי, משעשע, חכם ושובה לב שמוכיח דבר אחד: אין בעולם מספיק נתונים שיוכלו לחזות מה יגרום ללב שלך לפעום.

נוסחת הנשיקה

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 475 times, 1 visits today)