0
(0)

Loading

ק. ברומברג
Crashed – K. Bromberg (The Driven Series Book 3)
400 עמודים

סדרת מונעים זאת אחת הסדרות הכי שוות שיש, מתרסקים זה הספר השלישי בסדרה אחרי מונעים ומתודלקים. הדמויות קולטון וריילי כל כך חזקות שאי אפשר לא להתחבר אליהן. בכיתי, צחקתי, סצינות הסקס….
אין על ק. ברומברג בכתיבה על סקס.
הספר השלישי זה המשך ישיר של הספר השני, בסוף הספר השני קולטון עושה תאונה על מסלול המירוצים לעיניה של ריילי שנמצאת בקהל בסצינת הסיום הוא אומר לה שהוא מירוץ אותה כמעט התחלתי לבכות 🙂
הספר מתחיל בפרק מנקודת המבט של קולטון הוא כמעט מת ואז חוזר לחיים הוא פצוע קשה וריילי לא משה מצידו.

"תגידו שאני מתנהג כמו כוסית, אבל נשבע שהיא האוויר היחידי שהגוף שלי מסוגל לנשום. פאק, היא כל מה שאני צריך והדבר שהכי לא מגיע לי"

הקשר בין קולטון לרייילי כל כך חזק ואינטנסיבי גם אם לפעמים נראה שקולטון בוחן אותה כל פעם מחדש לראות האם היא תישאר איתו או תברח. קשה לו להבין או לקלוט שריילי אכן אוהבת אותו ומקבלת את הדפיקות שלו.
ריילי מדהימה! היא חזקה, לא נשברת, כל המכשולים שיש בינהם והיא מתעקשת לא להרים ידיים.
כמה שהסקס עם קולטון הוא פיצוץ עולמי אני לא בטוחה שהוא שווה את הטירחה. זאת עבודה קשה להיות איתו וריילי תפסה את זה בשתי ידיים, מצד אחד היא לא מוותרת לו ומצד שני היא המרפא שלו היא גורמת לו להרגיש טוב עם עצמו.

הסצינה האלימה שריילי עוברת ואחר כך מתגלה שהיא הייתה בהיריון, יכולתי לבכות יחד איתה.
ריילי הייתה מוכנה לתת את כל מה שיש לה בשביל היריון ולדעת שהיא נכנסה להיריון באורח נס ולאבד אותו בצורה כל כך אכזרית. אובדן, ייסורים, ריסוק נפשי, לרגע היא קיבלה את מה שהיא רצתה וזה נלקח ממנה.

זה לא ספר קלאסי, זה ספר שמספר על מערכת יחסים של זוג שנמצא כבר תקופה ביחד, יש כאן עליות ומורדות סיפור אהבה מדהים עם המון קשיים ופחדים.
צד אחד פגוע נפשית פוחד מהמילה אהבה, מצולק קשות, לא חושב שמגיע לו להיות נאהב למרות שכולם מסביבו אומרים לו שוב ושוב שהם אוהבים אותו.
הוא חושב שהוא לא ראוי לאהבה שהוא מנסה להבריח את ריילי כל פעם מחדש והיא מתעקשת להישאר, כמה אהבה יש באישה אחת שמכילה אותו נותנת לו מה שהוא צריך, אוהבת אותו בלי סייגים ופשוט נמצאת בשבילו.
יש כאן חפירות וניג'וס לפעמים רציתי לנער את קולטון ולומר לו שילך לפסיכולוג ויוציא החוצה את כל הרעל שאוכל אותו מבפנים.
אני לא יכולה לומר לומר שהספר הוסיף לסדרה איזה שהוא מוטיב מעניין אבל מי שקורא את הסדרה לא יכול להרשות לעצמו לוותר על הספר הזה.
דבר נוסף הספר הזה לא ברמה של שני הראשונים (מונעים ומתודלקים) וזה קצת איכזב אותי.

ואי אפשר בלי בלאגנים בדרך…
טוני בהיריון לדבריה מקולטון, הדבר הזה גורם למריבה בין בני הזוג והם מפרידים כוחות. קולטון אוזר כוחות וחוזר למסלול המירוצים הוא קופא בתוך המכונית ולא מסוגל לנהוג. ריילי מוציאה אותו מזה והם כמובן עושים סקס מפוצץ עולמות. הספר מסופר מנקודת המבט של שניהם.

לסיכום:
סיפור אהבה לא פשוט של ריילי וקולטון, בפני עצמו הספר בסדר אבל מי שקרא את סדרת מונעים חייב לקרוא את הספר הזה. מדד הסקס, לא גבוה במיוחד יש סצינות פה ושם.

3 כוכבים
שני הספרים הראשונים בסדרה,מונעים, מתודלקים.

תקציר:
כשהחיים מתרסקים סביבנו, כמה אנחנו מוכנים להילחם – אני בשבילו והוא בשבילי –

על מה שבלעדיו אנחנו לא יכולים לחיות?
החיים הם רצף של רגעים.
רגעים גדולים.
רגעים קטנים.
ואף אחד מהם אינו חסר חשיבות.
כל רגע ורגע מכין אותך לשנייה שתגדיר את חייך. אתה חייב להתגבר על כל פחדיך, להתמודד עם השדים שרודפים אחריך, לטהר את הרעל שדבק בנשמתך, אחרת אתה עלול לאבד הכול.
בשבילי, השנייה הזו הייתה כשריילי נפלה עליי מהמחסן ההוא. היא לימדה אותי להרגיש.
עשתה אותי שלם כשידעתי שלעולם אהיה חסר.
הייתה חבל ההצלה שלא ידעתי שאני צריך.
כן, היא בהחלט שווה את המאבק…
אבל איך אני אמור להיאבק על מישהי שאני יודע שאני לא ראוי לה?
אהבה היא עליות ומורדות.
לפסגות עוצרות נשימה.
לתהומות מנפצות נשמה.
ואף אחת מהן אינה חסרת חשיבות.
אהבה היא מסלול מירוצים של פניות חדות ובלתי צפויות שיש לנהל בתבונה. צריך למוטט חומות, ללמוד לבטוח, להחלים מהעבר, כדי לנצח. אבל לפעמים הכי קשה להיאחז דווקא בצפוי.
קולטון ריפא אותי והשלים אותי, גזל את לבי ולימד אותי שהאהבה שלנו אינה צפויה ואינה מושלמת – היא מכופפת אך לא שבורה. וזה בסדר.
אבל כשגורמים חיצוניים מעמידים את הקשר שלנו במבחן, כמה רחוק אצטרך ללכת כדי להוכיח לו שהוא שווה את המאבק?
מי שאמר שהאהבה היא סבלנית וטובת לב, לא הכיר אותנו. אנחנו יודעים שהאהבה שלנו שווה את זה – וכבר הפנמנו שנועדנו להיות ביחד. אבל כשהעבר, של שנינו, מאיים לרסק את העתיד, האם ההשלכות יחזקו אותנו או יפרידו בינינו?
מתרסקים

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 515 times, 1 visits today)