0
(0)

Loading

שרה מורגן
209 עמודים במודפס

"אני אוהב אותך. הוא אמר את המילים בשקט, אבל עיניו מלאות בתשוקה ובחום. ביליתי את כל החיים בניסיון לוודא שאני לא מתאהב. ואז פגשתי אותך שוב ולפתע לא הייתה לי ברירה"

חזרתי לאהבתי הראשונה הרומן הרומנטי, ספרים קלים לעיכול עם סוף ידוע מראש שסוגרים לי חצי שעה בשקט. קראתי המון ספרים בסגנון הזה פה ושם יש ספרים שהשאירו בי רושם ואת הספרים האלה אני רוצה לחלוק איתכם. 

הדמות הנשית זאת פולי פרינס, היא מדליקה! חמודה בטירוף, מוכשרת, ראש גדול שום דבר אצלה לא שגרתי, מלאת אחריות דואגת לאנשים יותר מאשר היא דואגת לעצמה.
גידלה את עצמה לבד כי אף אחד לא דאג לה אפילו לא אביה. היא יודעת שאם היא לא תדאג לעצמה אף אחד אחר לא יעשה את זה.
יש לה אבא שמתנהג כמו ילד קטן חסר אחריות שלא מפסיק להתחתן ולהתגרש.

היא עובדת בחברה של אביה החברה נמצאת בצרות כספיות ותוך כדי אביה נעלם והשאיר אותה להתמודד עם כל הבלאגן.
כאן מגיע דיימון איש עסקים קשוח ואכזרי שלא איכפת לו מאף אחד למעט אחותו (שברחה עם אביה של פולי) הוא משתלט על החברה ואין לו דעה טובה על פולי.
הוא חושב שהיא עצלנית, ילדותית וכל מה שמעניין אותו למצוא את אביה שנעלם עם אחותו הקטנה.

כשהשניים נפגשים במשרדי ההנהלה פולי מנסה לגרום לו להקשיב לה אבל הוא לא סופר אותה. הוא נוטר לה עדיין טינה כי בגללה העיפו את אחותו מבית הספר.
הוא מאיים עליה שאם היא עוזבת הוא יפטר את כל עובדי החברה, פולי מאוד חוששת מהצד הזה ולכן היא נשארת.

דיימון מגלה שפולי מנהלת את כל החברה ועושה עבודה מעולה והיא בעצם המוח מאחורי הכל, היא מפתיעה אותו בכל צעד שהיא עושה והוא מגלה שהיא שונה לחלוטין ממה שהוא חשב עליה.
החשמל בינהם מתחזק מרגע לרגע, הם נמשכים אחד אל השני בטירוף ועדיין דיימון לא מוכן לשכב עם עובדת שלו הוא נלחם במה שהוא מרגיש כלפיה,
זה מחזיק בדיוק שתי דקות והם מגיעים למיטה, הם מתפוצצים שם ובבוקר דיימון חושש שפולי תתחיל לפתח ציפיות ותדרוש ממנו דברים להפתעתו הגדולה היא לא רוצה ממנו כלום מבחינתה זה היה סטוץ ובמקום להרגע הוא מתחיל להתעצבן למה היא לא רוצה יותר.

לראשונה פוגשים אישה שבורחת ממערכת יחסים, פולי יודעת שהיא לא בנויה לכל הביחד ולא מחפשת בן זוג מבחינתה סטוץ זה נהדר.
לעומת זאת דיימון מנסה להשאיר אותה איתו והיא לא רוצה להישאר.
בעיה נוספת שהזוג מתמודד איתו זאת השנאה שיש בין דיימון לאביה, היא לא מוכנה לבחור צד ומעדיפה לעזוב את דיימון כדי לא לפגוע באביה.

"לא הייתי צריך לשים אותך בעמדה שבה את מחויבת לבחור בינינו, חיוך עצוב עלה עלה על שפתיו. לא חשבתי לרגע שתעזבי אותי. יש לך דרך משלך להחזיר בחור לגודלו הטבעי במהירות"

קשה להבין איך גבר שמצהיר בכל הזדמנות שהוא לא יפתח מערכת יחסים משמעותית הופך לגבר מאוהב שמנסה לשכנע את פולי שהם יכולים להיות ביחד להצליח ואפילו שולף טבעת.

"תסתכלי עלי ותגידי לי שאת לא חושבת שנהיה יחד בעוד חמישים שנה"

הספר מסופר מנקודת המבט הנשית ואין תיאורי סקס בכלל 

לסיכום:
חמוד מהנה מעביר היטב את הזמן

3.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

כשהעסק של משפחתה נקלע למשבר, פולי פרינס נאלצת להסכים לשתף פעולה עם דיימון דוקאקיס הידוע לשימצה. היא תהיה המתלמדת שלו…

מצד אחד, היא יכולה ללמוד ממנו הרבה על עולם העסקים, אבל מצד שני, מה היא צריכה לעשות עם התגובה הגופנית שלה לגבי החושניות שהוא משדר… ועוד בפריז, אחת הערים הרומנטיות בעולם…

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 520 times, 1 visits today)