0
(0)

Loading

ק. ברומברג
Fueled – K. Bromberg (The Driven Series Book 2)
486 עמודים

מונעים 2 – מתודלקים, ספר שני בסדרת הספרים המדהימה של ברומברג, עזבו הכל זאת סדרה שחייבים לקרוא. הספר הראשון היה משגע, הספר השני מתעלה עליו.
רוב ההמשכים שאני קראתי פחות טובים, ברומברג מפתיעה בגדול. ספר חובה לקריאה.

קולטון הדמות הגברית, זה הילד המופרע והסקסי, חתיך הורס עם עיניים ירוקות וגוף שאפשר לחלום עליו.
הוא דמות כל כך חזקה שהוא מצליח להחזיק את העניין של הקורא או יותר נכון הקוראות 🙂 ספר שני וזה לא דבר שקל לעשות. נתקלתי בזה בסדרת קרוספייר (עוד סדרה שחייבים לקרוא).
סיפור האהבה בין ריילי לקולטון נמשך או בעצם אסור להזכיר את המילה אהבה ליד קולטון הוא רק בעניין של זיונים, הוא הצליח לשכנע את ריילי שתנסה להיות איתו בדרך שלו למרות שכל ישותה מתנגדת .
הספר ממשיך מאותה נקודה שהספר הראשון הסתיים, קולטון זורק את ריילי מהבית שלו הוא פוגע בה עמוקות, היא בוכה ולא מאמינה שזה קורה לה. היא נחושה בדעתה ללכת ואז היא מגלה שהטלפון שלה נשאר בבית.
היא נכנסת ורואה את קולטון במקלחת, הגבר המדהים הזה שעומד בכל דבר בוכה במקלחת והיא מבינה שהיא פספסה משהו חשוב. היא נכנסת למקלחת הוא קולט אותה מושך אותה אליו ומחבק אותה חזק בעודו מתנצל על מה שקרה.

"אם תתנהג אליי בחוסר כבוד, בזלזול, או תשפיל אותי כדי להרחיק אותי ממך , כדאי שתבין כבר מעכשיו בפעם הבאה אני לא אחזור כמו שחזרתי היום"

קולטון גבר מתוסבך פגוע מאוד, מנסה להכניס את ריילי לאותה תבנית שהוא מכניס את הנשים שאיתן הוא שוכב ולא הולך לו, ריילי מערימה קשיים כל הדרך היא לא מוכנה להיות עוד אחת מהנשים שלו והיא נלחמת להשיג מעמד אצלו בחיים.
הזוג הזה מתקדם שני צעדים קדימה וקולטון מחזיר שלושה צעדים אחורה. הוא כל כך פגוע מהעבר שלו שזה משפיע על כל ההתנהגות שלו. ריילי לאט לאט מצליחה לחדור מתחת לעור שלו והוא ממשיך לומר לעצמו שזה רק סקס ולא יותר מזה. הם רבים המון, יותר נכון ריילי צועקת עליו שמגיע לה יותר והיא רוצה שינסה יותר.

"את צריכה לקבל אותי עם השריטות והכל … קולו נסדק… או שאת צריכה פאקינג לעוף לי מהחיים… כי כרגע  – עכשיו ברגע זה – זה כל מה שאני יכול לתת לך !"

כמה שהם רבים ככה הסקס יותר טוב, אין כמו ברומברג בתיאורי סקס וכשיש דמות כמו קולטון שנועדה לסצינות של סקס אז בבקשה כמה שיותר. הם לא מצליחים להוריד את הידיים אחד מהשני ובמיטה הם מתקשרים הכי טוב.
כמה שזה נראה בלתי אפשרי מערכת היחסים בין שניהם מתקדמת, קולטון מסכים לנסות עם ריילי הוא מוכן להתאמץ והם כמובן חוגגים את זה בסקס פומבי על המכונית (קראתי את שאר הסדרה וזאת אחת הסצינות שקולטון עומד להתחרט עליה).
הוא מרגיש מאוד רכושני כלפיה והוא אפילו קורא לה החברה שלו (ואוו השמיים נפלו עכשיו).

"אני רוצה לשמוע אותך צורחת את השם שלי  כשאני מזיין אותך . אני רוצה לשמוע אותך מתפרקת מהדברים שאני הולך לעשות לך , ריילי. אני רוצה לתבוע אותך לעצמי . לעשות אותך שלי . להשחית אותך כך שלא תסתכלי על שום גבר אחר . שיעז אפילו לחשוב לגעת בך"

שריילי אומרת לו שהיא אוהבת אותו הכל מתפוצץ! הוא עוזב אותה ולא עונה לטלפונים שלה, הוא לא מפסיק לשתות כשהיא מצליחה לדבר איתו הוא ממהר לסיים את השיחה.
המילה אהבה מתקשרת אצלו לדברים רעים שהיו אצלו בילדות. הסיפור הרגיל גבר פגוע מהילדות שמעולם לא החלים ופוגע באישה שאיכפת לו ממנה. אז מה חדש ?

הסצינה הכי חזקה בספר, קולטון מתאושש מלילה של שכרות ומגלה שהוא מתגעגע לריילי, הוא צריך להעיף את טוני (עובדת שלו) מהבית כמה שיותר מהר.
הוא לא מספיק, ריילי מגיעה אל הבית וטוני פותחת לה את הדלת כשהיא לבושה בחולצה של קולטון חוץ מזה היא לא לובשת כלום והיא נותנת לריילי חיוך של ניצחון (כלבה!)
ריילי בורחת ממנו ולא רוצה לראות אותו יותר, הוא מנסה לעצור אותה אבל היא סיימה איתו, היא ספגה ממנו כל כך הרבה שמבחינתה בגידה זה קו אדום.
במהלך הויכוח בינהם נופל לקולטון קונדום מהכיס וריילי מקבלת את זה כהוכחה שהוא בגד בה. היא הולכת, הוא מנסה לעצור אותה אבל היא נחושה בדעתה לעזוב.

"אל תיגע בי, אני צועקת כשהוא תופס את זרועי ומסובב אותי אליו. אני מושכת אותה בכוח מאחיזתו, פאקינג אל תיגע בי"

"ללכת לזיין מישהי אחרת זה לא מקובל עליי. זה משהו שאני לא יכולה לסבול"

*אם יש משהו בספר שאני לא אוהבת זה שהסופרת נתנה רק את הצד של ריילי בסיפור ואני יודעת שיש פה ושם בקטנה את נקודת המבט של קולטון אבל זה לא מספיק. הייתי מאוד רוצה לקבל את הצד של קולטון בסצינה שתיארתי למעלה.

"אני מירוץ אותך ריילס"

לסיכום:
ספר עוצר נשימה, סוחף ומרגש, האהבה מנצחת הכל ❤️  וכמה נהניתי לקרוא ועכשיו אני הולכת לקרוא את החלק השלישי "מתרסקים"
בואו נדבר על סקס, יש והרבה איזה כיף 🙂

5 כוכבים מנצנצים!
הספר הראשון בסדרת מונעים

תקציר:
מה קורה כשהאדם שהכי פחות ציפית לו, הופך פתאום לזה שעליו את מוכנה להילחם בכל הכוח, כדי לא לאבד אותו?

קולטון גנב את לבי. הוא לא היה אמור לגנוב אותו, ואני בטח לא רציתי בכך, אבל הוא התרסק אל תוך חיי, הבעיר בתוכי רגשות שחשבתי שגוועו לנצח, ומאז הוא מתדלק בי תשוקה שכמותה לא העליתי על דעתי.
ריילי נפלה מתוך המחסן ההוא ישר לתוך חיי. אני חושב שלעולם כבר לא אהיה אותו הדבר. היא ראתה מעט מהאפלה השוררת בתוכי, והיא עדיין כאן. עדיין נאבקת עליי. היא ללא ספק הקדושה ואני החוטא, זה ברור.
הדבר הזה שאף אחד מאתנו לא רצה – שאף אחד לא ציפה לו באותו ערב גורלי – איך זה שאנחנו נלחמים עליו כל כך?
הוא עוצר את נשימתי, קוטע את פעימות לבי ומשיב אותי אל החיים, וכל זה בשבריר שנייה, אבל איך אוכל לאהוב גבר שחוסם בפניי את הכניסה אל לבו? שהודף ומרחיק אותי כדי שלא אוכל לראות את הנזק שהותירו הסודות מעברו? לבי שייך לו, אבל יש גבול לסבלנות ולמחילה.
כיצד אוכל לחשוק באישה שמערערת את שלוותי, מתריסה כנגדי ומאלצת אותי לראות שבתהום השחורה והעמוקה של נשמתי קיים מישהו שראוי לאהבתה? זה מקום שנשבעתי שלעולם לא אשוב אליו, אדם שנשבעתי שלעולם לא אהיה. לבה המעניק ללא גבול וגופה הסקסי ראויים להרבה יותר ממה שאוכל לתת לה אי-פעם. אני יודע שאני לא מסוגל להיות האדם שהיא צריכה, אז למה אני פשוט לא מצליח לוותר עליה?

אנחנו מונעים מצורך ומתודלקים בתשוקה,
אבל האם זה יספיק לנו כדי להתרסק לתוך האהבה?
מתודלקים

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 1,452 times, 2 visits today)