0
(0)

Loading

קייט סטוארט – Kat stewart
366 עמודים

"האדם היחידי בעולם שרציתי לראות היה כרגע באוהיו. אני עשיתי פאקינג עבודה מעולה בלגרום לה להאמין שאני לא מחכה לה אבל האמת הייתה שלא הייתי מסוגל לנשום כמו שצריך עד שאראה אותה שוב"

הספר הזה הוא אהבה ממבט ראשון! התאהבתי באליס הדמות הנשית איזו דמות נהדרת.
היא כזאת מבולבלת אבל בצורה כל כך מקסימה, מצחיקה משעשעת, לפעמים היא מתנהגת כמו ילדה קטנה, אין לה מחסומים בפה והיא אומרת כל מה שעולה לה לראש, מתוקה אמיתית ואי אפשר לא להתאהב בה זאת פשוט אהבה ממבט ראשון.
יש לה אמא שהיא לא מחבבת באופן מיוחד והיא עברה לצ'רלסטון בשביל להתרחק ממנה היא נחושה בדעתה שיהיו לה רק ימים טובים ולא רעים.

רייף הדמות הגברית כאן נפלתי בגדול, חתיך הורס, ספורטאי, מלא שרירים, מכיוון שלאליס יש מנהג ללכלך את החולצה שלו הוא הוריד אותה לעיתים קרובות וכל פעם קיבלתי תיאור של הקעקועים שלו והחזה השרירי וכמובן עיניים הורסות, שחצן, חוצפן הוא יודע שהוא שווה והוא מרוכז כולו בקריירה שלו ולהגיע לליגה הבכירה.
בנוגע למערכות יחסים הוא לא הכתובת, הוא בעניין של סטוצים וכמה שיותר אין לו זמן להשקיע והוא גם לא רוצה אבל בפנים מסתתר לו לב טוב שרק מחכה שהבחורה הנכונה תופיע.

"היא תלתה בי את עיני האיילה הגדולות שלה ולא יכולתי להתכחש לבעיטה שחשתי בתוך החזה שלי"

אליס הגיעה למשחק בייסבול ובצרוף מקרים התיישבה ליד דאצ' שהיא המעריצה הכי גדולה של רייף ובהמשך מתברר שהיא גם סבתא שלו.
רייף מבחין בה מרחוק, בהמשך יוצא להם להיפגש בפאב וכמובן אליס יורקת עליו בטעות. יש המון קטעים כאלה שלא הפסקתי לצחוק. אני כבר הפסקתי לספור את מספר הפעמים שרייף החליף חולצה בגללה.
הבחורה הזאת מושלמת! רייף נחוש בדעתו לשכב איתה היא מדליקה אותו ברמות.
אליס מזהה את הבולשיט שלו ואומרת שהיא לסבית כדי שהוא ירד ממנה. זה עובד לזמן קצר עד שהוא מגלה שהיא שיקרה לו ואז הוא מכפיל את המאמצים להכניס אותה למיטה שלו.
המשיכה בינהם חזקה מאוד ואליס נלחמת בה, היא לא רוצה להיות עוד סטוצ' בשבילו ומעדיפה שהוא יחפש מישהי אחרת לשכב איתה והם ישארו ידידים. היא רעבה לחברים טובים בחייה ורוצה שרייף ישאר ידיד שלה.

"היא ניסתה להסתיר את המשיכה שלה כלפיי אבל בלי הצלחה, ויותר מפעם אחת המנוול שבתוכי רצה להעמיד לה מראה מול הפנים ולהכריח אותה להתמודד עם זה"

כמה דברים מצחיקים – מוזרים קורים לדמות הזאת
היא קבעה פגישה עם רייף והייתה לה תאונה עם ספריי שיזוף כולה נצבעה בצבע שהיא לא יכלה להוריד.
היא נתקעה על גלשן בלב ים כי היא פחדה לרדת ממנו כי היו דולפינים במים.
עוד מנהג שיש לה בזמני לחץ היא עושה פיפי ובדרך כלל רייף חוטף את זה.
היא מחפשת בגוגל כל נושא שהיא לא מבינה בו, כגון מין אוראלי ואת הגודל הממוצע של הפין הגברי 🙂

רייף נדלק עליה אבל גם יודע שאין לו זמן בשבילה והוא יפגע בה. הוא נמשך אליה בחבלי קסם מחפש כל הזמן תירוצים להיות בקירבתה. היא עושה לו חיים קשים לרגע נדמה לו שהוא משיג אותה רק בשביל שהיא תתקפל ברגע האחרון ותעזוב אותו. זה משגע אותו אבל הוא לא מסוגל להתרחק ממנה.
המשיכה המינית בין השניים זה פיצוץ, כשהנשיקה הראשונה הגיעה בחיי ששמעתי זיקוקים באוויר, כימייה מינית נהדרת בין השניים.
ברגע שאליס אומרת לרייף שיש לה דייט הוא גורם לה לבטל, הבנאדם רכושני והוא רוצה את אליס.
מתפתחת בינהם מערכת יחסים, ברגע שהם שוכבים רייף מבין שהוא לא מסוגל לעזוב אותה והיא האחת ויחידה בשבילו, בבוקר אחרי שהם מתעוררים יש אי הבנה בינהם אליס עוזבת בדמעות במחשבה שהיא הייתה רק סטוץ בשבילו. רייף מנסה להשיג אותה בכל דרך ומבהיר לה שהוא רוצה אותה.

"תהיתי אם יש לה בכלל מושג איזה כוח יש למילים שלה ואיך הן השפיעו עליי, או מה המבט או החיוך שלה עשו לי. מצאתי את עצמי נאחז באוויר בחיפוש אחר תירוצים להשאיר אותי איתי ולו לזמן קצר נוסף"

לסיכום:
כל כך נהנתי לקרוא את הספר, כתבתי בעבר שיש ספרים שאתה פשוט לא רוצה שיגמרו וזה אחד מהם, תענוג של ספר בין הטובים שקראתי. הלוואי ויכולתי להמשיך לקרוא על הזוג הזה עוד, נשארתי עם טעם של עוד…

5 כוכבים מנצנצים בגדול!
המלצה על ספר של סילבייה דיי "חשופה לפניך"

תקציר:
“כן. יש לי תואר באווירונאוטיקה מאוניברסיטת קורנֶל. עברתי לגור פה בשבוע שעבר.”
“קורנל,” אנדי אמר בחיוך מדושן עונג, “שמעת את זה, רייף?”
“מרשים,” רייף אמר בטון אדיש.
סובבתי את ראשי לעברו בחדות והתעמתִּי אתו פנים אל פנים. “אני משתמשת בשרירים שיש לי במוח במקום בשרירים שיש לי בגוף כדי להתפרנס. יש לך בעיה עם זה?”
רייף חייך, אבל לא סתם חיוך. הוא חייך כאילו הוא ראה אותי עירומה. “לגמרי אין לי בעיה עם השרירים שיש לך בגוף.”
רייף המברי המגיש הכוכב של ‘תניני הביצה’, עבד כל חייו כדי לממש את חלומו לעלות לליגה הבכירה בבייסבול. השנה זה יקרה, הוא בטוח. יש לו עונה מצוינת וכל מה שהוא צריך לעשות זה להישאר חד וממוקד במטרה, בלי הסחות דעת, עד שיקבל את שיחת הטלפון המיוחלת. הדבר האחרון שהוא צריך עכשיו זו מערכת יחסים.
אליס בויד הטייסת מוצאת לעצמה עבודה כמדריכת טיסה במפעל של ‘בואינג’ בצ’רלסטון שבדרום קרוליינה, ובורחת מחייה הקודרים באוהיו המושלגת ומפיקוחה הקפדני של אימה השמרנית, אל החופים היפים ואל החופש.
אומרים שכל הדברים הטובים קורים לאלו שממתינים בסבלנות, ואליס חיכתה זמן ארוך מספיק. מאז שהיא זוכרת את עצמה, היא נבלה באטיות בגיהינום אפרורי, מייחלת לטעום מהכול, והיא התכוונה לקחת נגיסה מהכול, אבל שום דבר לא הכין אותה לרגע שבו היא תפגוש ברייף המברי, כי כשמדובר ברייף, שום דבר לא מגיע במנות קטנות.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 754 times, 1 visits today)