0
(0)

Loading

הלנה אנטינג
Pucked (pucked #1) By Helena Hunting

754 עמודים בדיגיטלי

"אני מתחרט על המילים ברגע שהן יוצאות לי מהפה, זה לא שווה את זה אם בדרך אני פוגע באישה שיש לי רגשות כלפיה. וזה בדיוק מה שעשיתי. החרטה שלי היא בעיטה באשכים"

ספר ראשון בסדרת כוכבי ההוקי, הספר עומד בפני עצמו וכל ספר מספר על זוג אחר.
באתי עם שלל ציפיות היו המון ביקורות טובות על הספר הזה, אהבתי את הכריכה היפה הכנתי לי קפה קר, התרווחתי בכיף והתחלתי לקרוא.
שתי דמויות ראשיות, אני מתחילה עם הדמות הנשית ויולט הול כמה שהיא משעשעת ומצחיקה, היא מנהלת חשבונות והרושם שאני קיבלתי שכל מה שמעניין אותה בחיים זה ויולט ולא אף אחד אחר. מה שכן היא הצחיקה אותי היא מגניבה ושטותניקית  ויחד עם זאת משהו שם לא עבד לי.
שתי שניות אחרי שהיא הכירה את אלכס היא כבר נכנסה למיטה איתו. אין כמו אתגר טוב נכון ? לא בספר הזה.

אלכס כוכב ההוקי שכולן רוצות אותו, יש לו תדמית של פרפר למרות שזה לא נכון הוא ממשיך להזין את התדמית הזאת כמה שיותר. ברגע ששניהם נפגשים הוא רוצה את ויולט והחשש שלו שהתדמית הבעייתית שלו תרחיק אותה ממנו.
אחיה של ויולט משחק איתו בקבוצה והוא דורש ממנו שיתרחק מאחותו.

"כמה בנות בשירותים דיברו על ה'שלושער' שלך. זה ביטוי שמשתמשים בו כששחקן מזיין שלוש מעריצות בלילה אחד. המילים מחלחלות אליי באיטיות"

רוב העלילה השניים נפרדים וחוזרים בגלל התדמית של אלכס, ויולט חוששת שהיא אחת מיני רבות, אלכס רוצה אותה אבל לא מגלה לה את האמת על התדמית שלו.
החשש הגדול של ויולט שיחשבו שהיא זנזונת מה שלא רחוק מהאמת כל כך.
מה שקורה שויולט נפגעת ממנו ועוזבת אותו וזה בעצם כל העלילה שדי נמרחת לעייפה.
הם חוזרים ונפרדים כל הזמן ובין לבין יש המון סקס.
בריאיון עיתונאי אלכס מכחיש שיש לו מערכת יחסים עם ויולט, היא נפגעת ועוזבת אותו מבחינתה זה סוף הסיפור והיא לא רוצה לראות אותו יותר.

"שלום, הגעתם לוויולט, זונת ההוקי המטומטמת. אני עצבנית ומושפלת מכדי לענות, אבל אתם יכולים להשאיר הודעה"

הספר התחיל נחמד כיפי ומלא הומור, שלל ציפיות זוכרים ? ובהמשך מאבד גובה, אין תיאור רקע על הדמויות הן שטוחות ולא מספיק מעניינות.
הדמות הנשית והכיפית לפעמים נדמה שהיא מתאמצת מידי והיא לא באמת  כזאת אלא משחקת תפקיד. חסר את המשהו הנוסף בשביל לקבל ספר טוב שאי אפשר להוריד מהידיים.
הספר לא מחדש כלום מבחינת העלילה והיא די משעממת וחוזרת על עצמה.
משהו הלך לאיבוד בתרגום וזה שהסופרת הכניסה המון תיאורי סקס לא עושה את העלילה טובה אלא די נדושה. 

לסיכום:
מי שמחפש ספר קליל ומצחיק בלי גיבורים מתוסבכים עם עבר טראגי ובלי להתעמק יותר מידי זה הספר להעביר איתו שעה בכיף, אל תבואו עם ציפיות גדולות.

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

ויולט הול מודעת היטב למוניטין המפוקפק שזוכים לו רבים מכוכבי ליגת ההוקי הלאומית. אחרי הכול, אחיה חורג שחקן מפורסם בעצמו. אין לה כל עניין להכיר מקרוב את קפטן הקבוצה האגדי, אלכס ווטרס, או אפילו להביט בפניו היפות והחבוטות או בשרירי הבטן המושלמים שלו.

אלכס, בלי שהתכוון לכך, משנה את כל מה שוויולט אי פעם חשבה על האינטלקט הנָחוּת של שחקני ההוקי. ויולט מגלה שיש באלכס הרבה יותר מאשר גוף יפה ופנים יפות לא פחות.

ברגע של חוסר תשומת לב, ויולט מרשה לעצמה לבלות עם אלכס לילה אחד קסום ובלתי נשכח, אבל אז אלכס מתחיל להתקשר ולשלוח הודעות ומתנות מוגזמות ומוזרות וויולט לא יכולה שלא לחבב אותו. הבעיה היא התדמית של אלכס בתקשורת. אלכס הוא שחקן טוטאלי, וויולט לא רוצה להיות חלק מהמשחק.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 1,577 times, 1 visits today)