5
(1)

Loading

וויטני ג'י
972 עמודים בדיגיטלי
462 עמודים במודפס

"אני מרגישה כמו גיבורה ברומן רומנטי מהסוג הישן – בחורה שמוכנה לספוג את כל החרא שמאכיל אותה הגיבור המזדיין בתמורה לזין מדהים. אבל האמת היא שאני לא יכולה להמשיך לחיות בצורה כזו, לא יכולה לתת לגבר כלשהו לטחון לי את הלב שוב ושוב רק בגלל שזה משעשע אותו."

ההתחלה כשהם נפגשים היא הזויה ברמות לקרוא ולא להאמין.
הם נפגשים במסיבה ומחליטים על סטוץ ללילה, ג'ליאן עובדת כמנקה ויש לה מפתח לאחת מדירות הפאר שהיא מנקה, היא לוקחת את ג'ייק לדירה הזאת ומתברר שהדירה שייכת לג'ייק.
היא עושה לו סיור בדירה שלו. תחשבו על סיטואציה שהוא אומר לה שזאת הדירה שלו ומה בדיוק היא עושה שם, הוא מעיף אותה והיא מתעקשת שהוא חייב לה התנצלות (הזוי).
איכשהוא הם מגיעים למיטה (מאוד הגיוני לשכב עם מי שפרצה לך לדירה) וזה נפיץ בטירוף, זיקוקים מה שלא תרצו, שניהם אש במיטה.
ג"יק לא מפסיק לחשוב עליה והוא לא מסוגל לגעת באף אחת אחרת. הם נפגשים בהמשך הוא טייס היא דיילת ומשם נולדת מערכת יחסים או יותר נכון סטוצים, אין בינהם כלום חוץ מסקס ולמרות שג'ילאן מנסה להשיג יותר הוא לא מוכן.

קצת על הדמויות הראשיות:

אני מתחילה עם ג'ייק כי הוא עצבן אותי ברמות, אני חושבת שחצי ספר לא סבלתי את הדמות הזאת, מדובר במנייאק לא פחות ואולי אפילו יותר, בנאדם אגואיסטי שחושב רק על עצמו ועל סקס, בעצם הרבה סקס, כל מילה שנייה שלו זה על סקס, הוא ישיר ויש לו פה מלוכלך.
כן כן הסיפור הידוע על הגיבור שדפקו אותו בילדות ובגלל זה עד היום הרבה שנים אחרי הוא מתנהג כמו זבל לנשים, לא נמאס מזה ?
הוא לא מנהל מערכות יחסים (זה בכלל צמד מילים שאסור להזכיר) היחס לנשים הוא פשוט נורא וכמובן שהן נופלות לידיים כמו פירות שנופלים מהעץ.
כמה שהוא מתנהג אליהן רע הן יותר רוצות אותו. הוא טייס בכיר ויש לו אישה שממתינה בכל עיר שבה הוא נוחת. יחסי אנוש שווים לאפס לא איכפת לו מאף אחד, הוא זורק זין על כולם.

ג'יליאן דיילת והיא מלאת רגשי נחיתות, המשפחה שלה לא מחזיקה ממנה והיא סמרטוט ריצפה. לא יאמן כמה שבנאדם יכול לוותר על האני העצמי שלו בשביל מישהו אחר שדורך עליו שוב ושוב. היא יודעת שג'ייק לא עושה לה טוב ועדיין היא לא עומדת בפניו.
כל פעם היא מבטיחה לעצמה שזאת הפעם האחרונה ואחרי שתי דקות היא שוב מתכופפת בשבילו. כבר הפסקתי לספור את מספר הפעמים שהיא עזבה אותו רק בשביל לחזור אליו שוב. הוא מתייחס אליה כמו זבל ועדיין היא חוזרת לקבל את המנה שלה שוב שוב, היא מכורה לסקס איתו.

בסופו של דבר היא החליטה שנמאס לה (בוקר טוב סמרטוט ריצפה עכשיו התעוררת ?)
הוא לא משתף אותה בכלום והיא לא יודעת עליו כלום, הוא לא מוכן לדבר איתה על שום דבר חוץ מסקס.
הייתי סקפטית אבל היא אכן עזבה אותו והוא הבין שהוא צריך אותה, היא גרמה לחיים שלו להיות יותר טובים, הוא לא סובל מסיוטים כשהיא לידו והוא מתחיל להרגיש אליה דברים, הוא מחזיר אותה ואחר כך היה עוד פיצוץ והפעם הוא עוזב אותה.

"רציתי להתכחש לכך שהמשיכה שלי אליה איננה גופנית בלבד. רציתי להתכחש לעובדה שעל אף כל מאמציי לא הצלחתי להתקרב מספיק, למרות שהיא הייתה בדיוק הטיפוס שממנו הייתי צריך להתרחק. היא התחילה להשפיע עליי, לחלחל לנשמתי, וזו הייתה בעיה." 

ספר הזוי אין דברים כאלה, אני לא יכולה לומר שיש מערכת יחסים בינהם כי זה רק סקס, הוא אומר לה איפה הוא יפגש איתה, בדרך כלל בשירותים בשדה התעופה להספיק איזה חפוז לפני שהם עולים למטוס, ברגע שהם מסיימים הוא הולך למרות שהיא מנסה להשאיר אותו.
לקח לה המון זמן לקלוט שהוא רוצה ממנה רק סקס ולא שום דבר אחר. דרך אגב הוא היה ישיר ואמר לה את זה על ההתחלה זאת היא שסירבה להקשיב.

לסיכום:
ספר קליל ונחמד בלי יותר מידי דרמות.

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

ג׳ייק ווסטון ואני נפגשנו תחת מעטה של קלישאות: בחור פוגש בחורה. בחור מקסים בחורה. 
הוא היה הגבר הסקסי והיהיר ביותר שפגשתי מעודי, אבל לא היה לי מושג שהוא טייס בכיר כשנפגשנו לראשונה. לא היה לי מושג שהוא עובד בחברת התעופה שבה אני מועסקת, ושכמוני – גם הוא צופן סודות. אחרי לילה של תשוקה וסקס בלתי נשכח, חשבתי שלעולם לא אראה אותו שוב, אבל כשנפגשנו עוד פעם, איש מאיתנו לא מצא בתוכו את היכולת להתרחק…
************
כשפגשתי את גיליאן טיילור לראשונה, היא טענה שהיא טייסת. ואז טענה שהיא עובדת ב״חברת תעופה פרטית.״ מיד ידעתי שהיא משקרת לי, ושעל אף היותה סקסית בטירוף, היא מהנשים שמהן עליי לתפוס מרחק. לא היינו אמורים להיות יחד, אין ספק שלא היינו אמורים להתאהב, ועם זאת, רומן האהבה הסוער והאסור שלנו התלקח באש משלו. 
ידענו שאנחנו עלולים להתרסק ולהישרף, אבל מה שהיה בינינו היה משכר ובלתי נמנע כל-כך, עד שהיינו מוכנים לסכן הכול…
אלה אנחנו.
זהו סיפור האהבה המטורף שלנו.
זוהי מערבולת.
עוגת קצפת

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 557 times, 1 visits today)