1
(1)

Loading

מרדית ווילד – Meredith Wild
276 עמודים

"אני רוצה לקחת אותך מעבר לקצה, שוב ושוב. וגם איאן רוצה. הוא רוצה ששמו יעלה על שפתייך לצד השם שלי. דמייני איך זה יהיה להרגיש את מה שאת מרגישה עכשיו , אבל עם שנינו. שני גברים שרוצים להעניק לך עונג גדול שלא תוכלי לעמוד בו"

מעבר לקצה – ברידג' 3 ספר שלישי בסדרת הספרים עומד בפני עצמו.
סיפור על אהבה (נגיד) לא סטנדרטי, אני יכולה לומר שזאת הפעם הראשונה שיוצא לי לקרוא ספר כזה.  אני לא יכולה לומר שהתלהבתי כי זה לא הגיוני מה שקורה בספר הזה אין דברים כאלה או שאני פשוט לא רגילה. לא הצלחתי להתחבר לעלילה.

יש כאן משולש רומנטי עם המון סקס שכל הצדדים מחוברים חזק אחד לשני, הכל נעשה בהסכמה וברצון.
שלוש דמויות מרכזיות אוליביה, ויל ואיאן. שני האחרונים גרים ביחד וחולקים נשים בינהם, הם אוהבים סטוצים מפגש אחד שניים ועוברים לאישה הבאה.
ויל פוגש את אוליביה במהלך העבודה והוא מיד רוצה אותה, הוא שליט מטבעו (מאוד אופייני לספרים של מרדית ויילד)
הוא מאוד מרוכז במטרה הוא חושב שאוליביה ילדה ומפונקת שהוא עומד לזיין ולזרוק הוא לא מצפה להרגיש כל כך רכושני אליה.

"אני נשבע שאם תתני למישהו אחר לחדור לגוף החושני הזה כל עוד אנחנו יחד, אני לא אהיה אחרי למעשי"

אבל מצד שני  "לחלוק אותי עם השותף שלך נחשב לבלעדיות ?
אני רוצה אותך לעצמי, ואני בסומך על איאן ומוכן שהוא יהיה איתך אם זה מה ששניכם רוצים. אבל הוא היוצא מהכלל היחיד. זה מטורף לגמרי. אתה קולט את זה בכלל ?"

מבולבלים ? גם אני.

איאן עובד עם אחיה של אוליביה ומאז ומתמיד הוא רצה אותה אבל לא רצה לקלקל את היחסים עם אחיה אז הוא שמר מרחק ממנה.

"אהבתי נשים, ולקחתי לא מעט מהן למיטה. ויל ואני קורצנו מאותו חומר מהבחינה הזאת.  האפשרות שאחותו הקטנה של החבר שלי תסתבך עם אחד מאיתנו היא ללא ספק מתכון לצרות, בעיקר אם זה יגיע לאוזניו של דארן"

ויל מוקסם מאוליביה ויודע שגם איאן מעוניין בה, הוא מנסה לשכנע אותה לנסות להיות עם שניהם בהתחלה אוליביה קשה לה עם הרעיון אבל היא מכורה לויל ורוצה לנסות.

"לא יכולתי לדמיין את עצמי יוצאת עם שני גברים במקביל. שבירת המוסכמות הייתה רעיון מפתה, אבל עד כמה רחוק אני מוכנה ללכת ?"

יש כאן מערכת יחסים משולשת בין שלושתם ואוליביה מרגישה טוב עם זה.
אני יכולה לומר שיש המון סקס בין שלושתם ולא רק, אין להם שום בעיה שאוליביה תיהיה רק עם אחד מהם למרות שהעדפה שלה זה שלישייה. הם אפילו עוברים לגור ביחד.
שני הגברים עושים הכל שיהיה לה נוח ודואגים לה כל הזמן ואהבה פורחת היא מאוהבת בשניהם ולא רואה את עצמה מוותרת על אף אחד מהם.
הרושם שאני קיבלתי ממנה שהיא אישה לא חזקה למרות שבתחילת הסיפור היא מציבה תנאים ולא נראה שהיא עושה לויל חיים קלים וגורמת לו לחכות לה.
מרגע שהכל זורם והסקס נכנס היא הופכת להיות מכורה היא רוצה את זה כל הזמן ועדיף עם שניהם, לומר שהיא בובת מין ? יש מצב, היא נותנת להם כל מה שהם רוצים ובאיזה דרך שהם רוצים.

"אני ארשה לך לגמור על הזין של איאן, ואז תרשי לי לזיין את הפה שלך ולגמור בגרון היפה הזה. זאת נשמעת כמו תוכנית נפלאה, כל עוד הוא ירשה לי לגמור. ממש. עכשיו.
לעזאזל. שנאתי את החוקים שלו, אבל אהבתי את התחושה הזאת. שנאתי את זה. הזדקקתי לכל. השתניתי בלי היכר והכל באשמת ויל
"

הסביבה לא מקבלת את המערכת היחסים הזאת, אחיה של אוליביה מאוד כועסים כשהם מגלים מה קורה.
השלושה לא מוותרים ועומדים מול כולם. נראה לי שאפילו יש אנחת רווחה שזה התגלה והם יכולים לחיות בחופשיות בלי לחשוש מאף אחד.

בעמקי ליבי קיוויתי שהיא תבחר באיאן, הייתי בטוחה שעד סוף הסיפור זה יסתדר ואיכשהוא יהיה כאן זוג אבל ככל שהעלילה התקדמה והאחיזה שלהם בה רק מתחזקת, הבנתי שזה לא עומד לקרות.
היא הופכת להיות מכורה למערכת היחסים והיא מאוהבת בשניהם (נו טוב…) לא מסוגלת לדמיין את החיים בלי אחד מהם. לקראת הסוף מופיע משהו בלתי צפוי שקורע את מערכת היחסים ומפרק אותה.

לסיכום:
מי שמחפש רומנטיקה ואהבת אמת שיוותר על הספר.
מי שבעניין של סקס יש כאן מבחר סצינות שאפשר להנות מהן. שימו לב שהתאפקתי עד עכשיו לא להזכיר את המילה פורנו, זה לא רחוק מזה. לסיפור עצמו פחות התחברתי כנראה שאני רומנטיקנית בנשמה 🙂

2 כוכבים במדד שלי

תקציר:
אוליביה ברידג’ גדלה כבת עשירים מפונקת שהמעמד וזכויות היתר שזכתה בהם סללו את דרכה בנוחות. יופייה המהפנט והחינוך הטוב לו זכתה הבטיחו לה חיי נוחות מושלמים בעיר האפשרויות הבלתי מוגבלות. אבל אוליביה היא יותר מאשר יפהפייה ניו יורקית מפונקת, ויש לה שאיפות אישיות ומקצועיות מרשימות. בעזרת ההון המשפחתי, ותחת מבטם המגונן של שני אחיה, היא סוללת לעצמה את מעמדה החברתי והמקצועי, ולא מתכוונת לתת לאיש לעצור אותה.

תכניותיה מקבלות תפנית כאשר בעקבות אי הבנה פעוטה, נכנס לחייה גבר עשיר ומוכשר לא פחות: ויל דונובן. הוא נאה, מוכשר ושאפתן, בעל חולשה לבחורות עשירות, וחשוב מכול – חולק דירה עם איאן סאבו, גבר מושך ושובה לב. עד מהרה, מה שמתחיל כקשר המבוסס על תשוקה ושכרון חושים, הופך למערכת יחסים קרובה וסוחפת, המעמידה את אוליביה בפני הצורך לבחור בין המוסכמות החברתיות ודרישות משפחתה, לבין נטיית ליבה.

מוזמנים לדרג את הספר

1 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 1,557 times, 1 visits today)