5
(1)

Loading

Christina Lauren (השם מורכב משתי סופרות כריסטינה הובס ולורן בילינגס)
264 עמודים

"הייתי צריכה להישאר מקצועית ולוודא שמה שקרה בינינו לעולם , לעולם לא… יקרה שוב. גם אם זה היה הסקס  הטוב ביותר, הלוהט ביותר, האינטנסיבי ביותר, הרבה מעבר לכל מה שהיה לי עד כה."

ספר ראשון בסדרת הספרים "שובי הלב" הסדרה מורכבת משלושה ספרים וכל ספר עוסק בזוג אחר, אין קשר בין הספרים. אבל דמויות מוזכרות ולכן כדאי לקרוא לפי הסדר.
הספר הזה נופל במלכודת הידועה המון המון סקס זה אפילו על גבול הפורנו וזה אמור לכסות על זה שהעלילה לא משהו. הרי צריכים לתת משהו לקוראים וגם אם העלילה חלשה עד בלתי קיימת הסקס יכפר על זה, טעות מצערת שהרבה סופרים נופלים בה.

שתי דמויות חזקות, שינוי מרענן לראות דמות נשית חכמה, שאפתנית, מסורה, נחושה ואסרטיבית, לא מוותרת ועומדת על שלה ולא נותנת לאף אחד לסבן אותה, היא תצליח בדרכה ואף אחד לא יעצור אותה. קלואי צריכה לסיים את ההתמחות שלה היא עובדת אצל בנט והיא שונאת אותו.

בנט הדמות הגברית, מנהל פרפקציוניסט, נראה טוב, נשים נופלות לרגליו, יודע שהוא שווה ולא מסתיר את זה, עובד בעסק המשפחתי ומאוד אוהב לרדת על קלואי.
הוא שונא אותה אולי כי בתוך תוכו הוא יודע שהיא משתווה לו בכל פרמטר, הוא שם לב אליה מרגע שהיא מתחילה לעבוד אצלו והוא לא עושה כלום חוץ מלפנטז עליה.

אחרי מספר חודשים של שנאה הדדית בנט מחליט לקחת צעד אחד קדימה, הוא רוצה לשכב עם קלואי. הוא יודע שהוא לוקח סיכון ושהיא יכולה להתלונן עליו אבל הוא לא עומד בפניה.
מכאן כל העלילה הם מקיימים יחסים במקומות שונים ואיך שהם מסיימים הם חוזרים לשנוא אחד את השני. זה בעצם סטוץ אחד ארוך אין כאן מערכת יחסים.

"הדבר הזה שיש בינינו , הוא הדבר הכי מדהים שהרגשתי אי פעם,
גם את מרגישה את זה ?"

המשיכה המטורפת בינהם מעבירה אותם על דעתם הם לא מסוגלים להפסיק למרות שהם יודעים שזה רע מה שקורה וזה בעצם כל העלילה.
קלואי חוששת שבנט משחק בה ועם עוד נשים, הפחד הגדול שלה שיחשבו שהיא שוכבת את דרכה לפסגה ולמרות שהיא מבטיחה לעצמה להפסיק היא לא יכולה. היא יודעת שזה יגמר רע ועם דמעות ועדיין…

לסיכום:
אין בספר הזה כלום, חוץ מסקס ועוד סקס, הסיפור מסופר מנקודת המבט של שתי הדמויות ולמרות זאת אין עומק, עלילה שטחית וצפויה, הכל רץ מאוד מהר והסוף צפוי.
אני מאוד אוהבת רומנים אבל צריך את המשהו הנוסף וזה לצערי לא קיים בספר הזה.
הספר השני בסדרה זר יפיפה

"התגעגעתי  נואשות, התגעגעתי גם לאש שהייתה בינינו. היא ידעה שאני מנוול,
והיא התמודדה עם זה"

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

מתמחה שאפתנית במיוחד. מנהל פרפקציוניסט. והמון שמות גנאי. מנוול יפיפה, הספר הראשון בסדרת רבי המכר של ה New York Times- וה – USA Today – שובי הלב.
שנונה, מסורה, נחושה ובדרכה לתואר שני בעסקים, לקלואי מילס יש רק בעיה אחת: הבוס שלה, בנט ראיין. הוא מנהל, שתלטן, ישיר, בוטה, חסר התחשבות – וכל כך אי אפשר לעמוד בפניו. מנוול יפיפה.
בנט חזר לשיקגו מצרפת, כדי לקחת על עצמו תפקיד חשוב בעסקי התקשורת הגדולים של משפחתו. הוא מעולם לא ציפה שהמתמחה שלו בשיקגו, תהיה יפיפייה מהפנטת במיוחד שהוא צריך ראות כל יום.
למרות השמועות, הוא תמיד הקפיד על הפרדה בין עבודה לבין יחסים אישיים. אבל קלואי, כל כך מפתה, שהוא מוכן לכופף את החוקים – או ממש למחוץ אותם – אם זה מה שהוא צריך כדי שהיא תהיה איתו. בכל פינה במשרד.
בעוד התיאבון שלהם זה לזו גדל, עד לנקודת שבירה, בנט וקלואי חייבים להחליט מה הם מוכנים להפסיד כדי להרוויח.

 

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 1,023 times, 1 visits today)