0
(0)

Loading

ג'ניפר פרובסט
(Jennifer Probst – Marriage to a billionaire 2 – The Marriage Trap)
261 עמודים במודפס

"אישה עם נשמה אומץ ותשוקה . אישה מקסימה ואינטליגנטית כל כך, שהיא לעולם לא תשעמם גבר. אישה ששווה הרבה יותר מסטוץ של לילה אחד. אישה ששווה הכל"

ספר מסדרת נישואים למיליארדר 2. הספר עומד בפני עצמו אבל עדיין עדיף לקרוא את הספר הראשון לפניו.
אחרי שסיימתי לקרוא את עסקת נישואים הייתי חייבת לקרוא את הספר הזה, סגנון הכתיבה שבא אותי,
איזה כיף של ספר! אני אוהבת כאלה רומנים והסופרת הזאת כותבת כל כל חמוד, כיף לקרוא העלילה זורמת האהבה באוויר.. אבל אני מקדימה את המאוחר אני חוזרת להתחלה.

מגי הגיבורה היא שינוי מרענן צלמת אופנה תחתונה היא צינית לא דופקת חשבון מתנהגת איך שהיא רוצה, היא בעד סטוצים למרות שבעמקי לבה היא מחפשת את האחד שיגרום לה להרגיש הכל.
היא מסתירה את זה עמוק בפנים, חסרת מנוחה יודעת שחסר לה משהו בחיים ולא יודעת איך למצוא אותו.
מגי היא אחותו של ניק מהספר הראשון. היא שונאת את מייקל (כמה שאני אוהבת משחק מקדים של יחסי אהבה שנאה) את העובדה שהוא חלק מהמשפחה, חבר של אחיה והיא משוכנעת שהוא מאוהב באלכסה מהספר הראשון. יש לה מספיק כסף בחיים היא מסודרת והיא לא זקוקה לגבר בחייה אלא לסקס.
לה ולמייקל הייתה פגישה עיוורת לפני שנה שאלכסה אירגנה. היא רצתה לפגוש אותו שוב והוא דחה אותו.
מאז היא שונאת אותו אבל מאוד נמשכת אליו.

"מבטיהם נפגשו ונותרו נעוצים זה בזה. לרגע הבזיק בינהם מטען של כימיה מינית חשופה"

מייקל דמות גברית קלאסית, מיליונר ויש לו לב טוב הוא מאוד אוהב את המשפחה שלו ויעשה הכל בשבילה.
הוא מגיע ממשפחה איטלקית ותיקה ושם המנהג שהאח הבכור מתחתן ראשון.
אחותו רוצה להתחתן והיא מלחיצה אותו שימצא אישה.
הוא מבין שאין לו ברירה והוא מציע למגי, היא דוחה את ההצעה שלו בבוז והם מסכמים עיסקה הוא יתרחק מאלכסה והיא בתמורה תעמיד פנים שהיא אישתו  כדי שאחותו תוכל להתחתן.

נשמע פשוט נכון ? לא בדיוק הכימייה המינית בין השניים יכולה להאיר את ניו יורק.
הם רק נוגעים אחד בשני והכימייה מתפוצצת. מייקל מגלה עליה דברים שמדברים אל הלב שלו ויש לו בעיה כי הוא לא מתכנן להתאהב.
היא נאבקת במשיכה הגדולה אליו היא יודעת אם הוא יגע בה היא תתמוסס. הם עושים נשיקת ניסיון והכל מתפוצץ הם לא מצליחים להוריד את הידיים אחד מהשני.
הם מתארחים אצל המשפחה שלו ומגי יודעת שבוחנים אותם בשבע עיניים. המשפחה נקשרת אליה, אמא שלו מבשלת איתה. אתם חושבים שהזוג הצליח לעבוד עליה ? היא גורמת לזוג המדומה להתחתן באמת.
למגי יש הרגשה לא טובה שהיא עובדת על המשפחה שלו. מייקל לאט לאט מתחבר אל מגי, מגלה בה את כל הדברים שהוא אוהב והיא כל פעם מפתיעה אותו מחדש.
כמה שמגי נלחמת במשיכה וברגשות היא לא יכולה לעמוד בפניו, היא נמשכת אל מייקל כמו קסם. גם הסקס בינהם לא רע בכלל הם בוערים בין הסדינים. מייקל מרגיש שהוא מצא את אשת חלומותיו הוא מתאהב בה ואומר לה את זה. מגי אוהבת אותו אבל חוששת שהיא לא מספיק טובה בשבילו היא מחליטה לברוח ממנו.

אישה שייחל אליה. אישה פראית, בלתי ניתנת לאילוף, מלאת סתירות ועקשנית.

לסיכום:
מקסים מקסים, רומן נפלא להעביר איתו את הזמן. יש כאן הכל אהבה, חברות, משפחה. ספר מהמם!
בואו נדבר על סקס, יש פה ושם לא בכמויות וכתוב יפה מאוד.

4 כוכבים במדד שלי

תקציר:

מיליונר סקסי מחפש ארוסה מדומה – אבל מה זה שווה ללא אהבה?
כדי להגשים את משאלתו של אביו המנוח, המיליארדר הרווק והשווה מייקל קונטה חייב למצוא כלה – מישהי שתשתלב במשפחתו המסורתית בביתו שבאיטליה – ומהר, כדי שאחותו שהתארסה תורשה להתחתן. מייקל, שאין לו שום כוונה להתמסד, מגבש תכנית ו”מציע נישואים” למגי ריאן, צלמת סוערת ונשמה חופשית: אם תשחק את תפקיד ארוסתו במהלך נסיעתה לצילומים במילאנו, הוא ישמור על מרחק מחברתה הטובה ביותר, אכלסה, הנשואה לאחיה של מגי, ויפסיק לשגע את מגי בפלרטוטים שלו, שהשפעתם עזה במידה טורדת מנוחה.
אבל עם הגעתם לאיטליה, המתח המיני מלבה את ניצוצות ההסכם הלוהט ביותר שבנמצא. האם יוכלו הנישואים להפוך למלכודת הקוסמת מכולן?

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 626 times, 1 visits today)