3.5
(2)

Loading

וי קילנד & פנלופה וורד
(Dirty letters by Vi Keeland & Penelope Ward)
715 עמודים בדיגיטלי

"הכימיה בינינו הייתה מרקיעת שחקים. אבל עכשיו? עכשיו, אחרי שגיליתי שלוקה שווה בטירוף? זה הוסיף כמויות אדירות כל־כך של שמן למדורה, עד שהתקשיתי להאמין שניתן בכלל לכבות אותה. היה לה את אותו שיער חום וארוך שזכרתי מהתמונה היחידה שהיא שלחה לי לפני שנים. עיניה הירוקות היו ענקיות ובוהקות, כמו גרמי שמיים שמאפשרים הצצה למעמקי נשמתה. רציתי להתבונן לתוכן במשך שעות. וואו"

אין על הספרים של וי קילנד ופנלופי וורד השילוב בינהן פשוט עובד נהדר.
הספר הזה זאת אהבה ממבט ראשון, אני מאוהבת בגריפין איזו דמות נפלאה ככה נראה גבר מאוהב, נחוש, סבלני וכל כך מתוק, כמה אהבה יש בספר הזה.
תעזבו את הכל ותפנו שעתיים הספר הזה יכווץ לכם את הלב יפיל אתכם לריצפה קחו נשימה עמוקה ותתחילו לקרוא אתם לא תרצו שהספר יגמר.
הספר עומד בפני עצמו ומסופר מנקודת המבט של שני הצדדים.

"לעזאזל, לוקה, השפתיים שלך כל־כך טעימות," הוא מלמל לעומת שפתיי. "אני מרגיש כאילו חיכיתי לזה כל חיי."

זהו סיפורם של לוקה וגריפין, קשר שהתחיל בילדות, שני ילדים שגרים רחוק אחד מהשני ששלחו מכתבים אחד לשני בלי לדעת את השמות האמיתיים.
נוצר בינהם קשר חזק שנמשך עד גיל 17 עד שלוקה הפסיקה לכתוב בעקבות טראומה שקרתה לה בילדות, היא איבדה את החברה שלי והיא סובלת מחרדות שעלולות להתפרץ בהתקף פניקה במיוחד כשהיא נמצאת ליד אנשים.
מאז היא מסתגרת ממעטת לצאת מהבית, חוששת להיפגש עם אנשים היא מפחדת מהעולם ויוצאת רק בלילה לקניות.
היא נפגשת עם הפסיכולוג דוק ישיש מוזר ומצחיק מאוד שאוהב ציפורים ומנסה לעזור לה להרגיש יותר טוב עם עצמה.

אחרי שנים היא נתקלת במכתב ממורמר מגריפין, הוא כועס עליה שהפסיקה לכתוב לו (נשמע קצת ילדותי) ומכאן נוצר הקשר מחדש.
הכימייה בין השניים מטורפת, לוקה רוצה שגריפין ישלח תמונה שלו והוא מתחמק ומעדיף להמשיך להיות אנונימי. מה שגריפין מסתיר זה את העובדה שהוא הפך להיות כוכב רוק מפורסם בשם רוק ארצ'ר והוא חושש שזה ישפיע על היחסים שלו עם לוקה.
חליפת המכתבים נמשכת והם מדברים על הכל כולל יחסים וסקס, אפשר להבין את שם הספר.

"אני רוצה שנשמור על קשר, לוקה. אני רוצה לשמוע ממך מדי יום, בין אם זה במייל, שיחת טלפון או פאקינג מברק מזמר מאדם בתחפושת של נקניקייה. אני פשוט רוצה לשמוע ממך."

גריפין לא מסוגל להתאפק הוא שולח בלש פרטי שיצלם את לוקה בלי שהיא תדע, ברגע שהוא מקבל את התמונות הוא מתאהב בה, הוא רוצה לדעת עליה הכל.
הדוקטור מצליח לשכנע את לוקה לנסוע אל גריפין ולוקה יוצאת למסע של חייה בקראוון ישן. גריפין המום ומאושר לראות אותה.

"כדי שלא תהיה שום אי הבנה, כשאני אומר 'הביתה' – אני לא מתכוון לבית שלי בקליפורניה. כי הבית שלי כבר לא שם, לוקה. הבית הוא איפה שאת נמצאת"

יש לזוג הזה הרבה מכשולים בדרך, זמר מפורסם עם המון מעריצים שיש לו חברה שחוששת מהעולם והוא לא יודע איך הם יכולים להיות ביחד.
הדבר היחיד שברור לגריפין שהוא אוהב את לוקה ואין מצב שהוא מוותר עליה, הוא הגיבור המושלם ונטול הפגמים שיעשה הכל בשבילה כמה סבלנות ואהבה יש בדמות אחת.
זה סיפור על מסע, גדילה, אהבה, התגברות על מכשולים, לוקה מתקדמת קדימה בצעדים איטיים כי היא רוצה להיות עם גריפין והיא מבינה שאם היא לא תשתנה היא תפסיד את החבר הכי טוב שלה.
יש נפילות בדרך אפילו פרידה אבל אין מה שיעצור את הזוג הזה מלהיות ביחד הם נועדו לזה.

"לא רציתי לאבד את האישה שאהבתי, אבל באיזה מחיר? האם אני עומד להפוך את חייה לאומללים רק כדי שברוב אנוכיותי אוכל לוודא שהיא תישאר לצידי? "

לסיכום:
כתיבה קולחת וזורמת ספר קסום עם דמויות נהדרות, מרגש מצחיק ועצוב יש כאן הכל.
בואו נדבר על סקס, פה ושם יש קטעי אירוטיקה.
ספרים נוספים של פנלופה וורד

5 כוכבים

תקציר:
אף פעם לא שכחתי אותו – הגבר שמעולם לא פגשתי.
גריפין קווין היה חברי לעט בילדות, הנער הבריטי שהיה שונה ממני כמו שמיים מארץ.
לאורך השנים, באמצעות מאות מכתבים, הפכנו לחברים הכי טובים. חלקנו זה עם זה את סודותינו העמוקים והאפלים ביותר ויצרנו חיבור שחשבתי שלעולם לא יתנתק.
עד שזה בכל זאת קרה.

ואז, יום אחד, קיבלתי פתאום מכתב חדש. מכתב נזיפה – המבוסס על שמונה שנים של זעם אצור. לא נותרה לי ברירה אלא להתוודות בפניו על הסיבה שבגללה הפסקתי לכתוב לו.
גריפין סלח לי, ואיכשהו הצלחנו להצית מחדש את החיבור שהיה בינינו בתקופת הילדות. רק שעכשיו אנחנו מבוגרים, והחיבור בינינו התלקח והפך לניצוץ של ממש. עד מהרה המכתבים שלנו נעשו גסים, ואפילו מלוכלכים, וחשפנו זה בפני זה את הפנטזיות הפרועות ביותר שלנו. אז הרגשתי שהדבר ההגיוני ביותר הוא לקחת את מערכת היחסים שלנו לשלב הבא ולהיפגש פנים אל פנים.

רק שגריף לא רצה שניפגש. הוא ביקש שאסמוך עליו, ואמר שזה לטובה. אבל אני רציתי עוד – עוד מגריף – לכן נטלתי סיכון גדול ויצאתי לחפש אותו. אנשים כבר עשו בחיים דברים משוגעים יותר למען האהבה.
ומה שמצאתי היה עלול לשנות את הכול.

מוזמנים לדרג את הספר

3.5 / 5. דירוגים 2

Let us improve this post!

(Visited 857 times, 1 visits today)