0
(0)

Loading

ק. ברומברג
Driven – K. Bromberg (The Driven Series Book 1)
398 עמודים

 "אני לא יכולה לתת לך את מה שאני שאתה רוצה, ואתה לא יכול לתת לי את מה שאני צריכה, זה כל מה שאני יודעת . זה כל מה שאני מבינה קולטון"

ספר ראשון בסדרת מונעים, יש בסדרה חמישה ספרים שכל אחד מהם המשך של השני.
יש שתי סדרות שגרמו לי להתאהב בסוג הספרים האלה, הראשונה קרוספייר והשנייה שפשוט גנבה לי את הלב זאת סדרת מונעים. הסדרה הזאת מדהימה! בעיקר שני הספרים הראשונים.
השני שבר שיאים, זה אחד הספרים הכי טובים שקראתי אם יש ספר שחובה לקרוא זה מתודלקים הוא מדהים!
מונעים זאת אהבה ממבט ראשון יש כאן תשוקה מטורפת, אהבה גדולה, עלילה טובה וזורמת, דמויות מדהימות יש בספר הזה הכל אי אפשר להניח אותו מהידיים.

ריילי הדמות הנשית, אי אפשר שלא להתאהב בה, האישה הזאת היא כולה לב אחד גדול, מטפלת בילדים ונותנת בשבילם את הנשמה, אין מה שהיא לא תעשה בשבילם.
יש לה מטען לא פשוט היא איבדה את ארוסה בתאונת דרכים נוראית והיא הייתה בהיריון, בעקבות התאונה היא איבדה את את ההיריון ואת היכולת להביא ילדים. היא מוכנה לתת כל מה שיש לה בשביל ילד.
קולטון, ואוו איזה גבר משגע, שרוט, נהג מרוצים, חתיך, סקסי, מושך נשים כמו מגנט, שחצן וכמובן שהוא עשיר.
יש לו מטען מאחוריו הוא אומץ בתור ילד אחרי שעבר התעללות. הוא שבור מבפנים והוא חזק בעניין של סטוצים אחרי שהוא מבהיר לבחורה את החוקים שחוץ מזיון היא לא תקבל כלום ממנו.
למרבה הפלא אף אחת לא אומרת לו לא. הן נופלות לו בידיים אחת אחרי השנייה. עד שריילי מגיעה והיא גורמת לו לרדוף אחריה.

"למה זה מפריע לי ? למה המחשבה עלייך עם מישהו אחר פשוט מוציאה אותי מדעתי ?"

ריילי וקולטון נפגשים באירוע, היא בטעות ננעלת במחסן והיא קלאסטרופובית, זיכרונות העבר מתחילים להציף אותה, קולטון משחרר אותה והיא פשוטו כמשמעו נופלת עליו.
שניהם מרגישים במשיכה החזקה בינהם והם מתנשקים ריילי קולטת מה היא עושה ודוחה אותו.
זה לא סוף הסיפור קולטון מתחיל איתה היא לא מעוניינת בו ודוחה אותו שוב וקולטון לא מוותר הוא לוקח חסות על בית הילדים שהיא עובדת בו והתנאי שלו שהיא תתלווה אליו לאירועים.
ריילי מרגישה שגוררים אותה בעל כורחה היא לא רוצה אבל בשביל הילדים היא תעשה הכל.
יש בינהם ניצוץ שיכול להאיר את ניו יורק משיכה מינית מטורפת, מרגישים את הזרמים שרצים שם.
הבעיה שריילי היא בחורה של מערכת יחסים מחייבת ולא בנויה לסטוצים וקולטון בדיוק ההיפך. הוא מבהיר לריילי מה הוא יכול לתת לה, סקס ושום דבר אחר.
לריילי זה לא מספיק אבל משהו מושך אותה אליו והיא לא יכולה לעמוד בזה.

 "זה בלתי נתפס כמה אני רוצה אותך, ריילי,. הוא מהדק את חיבוקו. כמה אני נמשך אליך"

אחרי שהמשיכה המינית בינהם מתפוצצת והם שוכבים קולטון נסוג אחורה ריילי שומעת את קולטון מקלל והיא מרגישה שקולטון מיצה אותה היא מתלבשת ללכת קולטון מנסה לעצור אותה אבל הוא לא באמת רוצה שהיא תישאר והיא הולכת.
מצד אחד קולטון לא רוצה מערכת יחסים מחייבת ומצד שני הוא רוצה את ריילי היא עושה לו משהו שאף אחת אחרת לא עשתה הוא מתקרב ומתרחק ממנה, מאוד רכושני אבל עדיין לא סגור מה הוא רוצה מעצמו.

 "אני לא צריך להפיל עלייך את השדים שלי, ריי. למלא לך את הראש בכל החרא הזה שהוא חלום הרטוב של כל פסיכולוג . לתת לך תחמושת ולהטיח לי בפרצוף על כל דבר שאני עושה – כל דבר שאני אומר כשאני אדפוק הכל"

כמה פעמים אפשר לפגוע בבן אדם שאמור להיות לך איכפת ממנו ?
ריילי נלחמת רוצה לעזור לקולטון, מבינה שיש דברים אצלו שלא פתורים. קולטון נכנס ללב שלה וקולטון בתמורה לא מפסיק לפגוע בה.
הוא נלחם בשדים שרודפים אותו מאז שהוא היה ילד, הזיכרונות תוקפים אותו בלילות זה משפיע על ההתנהגות שלו כלפי ריילי, ריילי נלחמת יחד עם קולטון והיא לא מוותרת. הספר מסתיים בזה שקולטון מטיח בריילי את המילים הכי קשות שבחורה יכולה לשמוע:

 "עופי מפה! הוא שואג, פקינג תעופי לי מהעיניים, ריילי! אני לא רוצה אותך פה! אני לא צריך אותך פה. זיינתי אותך , ריילי, ועכשיו מיציתי אותך! 

לסיכום:
אל תקראו את הספר הזה, תרוצו לקרוא אותו! ספר עצר נשימה מלא תשוקה ורגש.
בואו נדבר על סקס, יש אבל לא הרבה זה קצת הפתיע אותי אבל עדיין כיף לקרוא 🙂
הנה ספר ההמשך חובה לקרוא!

5 כוכבים מנצנצים!
המלצה על ספר נוסף של ק ברומברג "כבולים באיזקים"

תקציר:
אני יוצאת הדופן.
בעולם מלא נשים מתרפסות, אני אתגר לקולטון דונבן הפרוע ויפה התואר. גבר שרגיל לקבל בדיוק את מה שהוא רוצה בכל תחומי החיים. הוא הילד הרע והפראי שמשתעשע תמיד על הגבול הדק של איבוד השליטה, על מסלול המירוצים ובחייו.
קולטון מתרסק אל חיי כמו טורנדו: מערער את שליטתי העצמית, מעמיד את הנקודות הרגישות שלי למבחנים פורצי גבולות, ובלי להתכוון חודר את חומת המגן סביב לבי המחלים מפצעיו. הוא קורע לגזרים את העולם שבניתי לי שוב בקפידה רבה כמסגרת צפויה וממושמעת.
אני לא יכולה לתת לו את מה שהוא רוצה והוא לא יכול לתת לי את מה שאני צריכה.
אבל אחרי הצצה מעבר לחיצוניות המושלמת אל הסודות האפלים של נשמתו הפגועה, האם אצליח לאזור את הכוח ללכת ממנו? הכימיה המינית בינינו ברורה וחזקה. הצורך של כל אחד מאיתנו בשליטה מלאה הוא מוחלט.
אבל כשהעולמות שלנו מתנגשים, האם יהיה די בכימיה לקרב בינינו, או שמא הסודות הכמוסים שלנו ומלחמת הרצונות יפרידו בינינו?

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 2,420 times, 1 visits today)