0
(0)

Loading

ג' ג'. מקאבוי
328 עמודים במודפס
532 עמודים בדיגיטלי

"מתי התחלתי להתאהב בה כל כך חזק ? האם מה שקורה כאן הוא באמת התאהבות ? והכי חשוב האם היא אוהבת אותי ?" 

אני אוהבת את הסופרת ג'יי ג'יי. מקאבוי, הספר הקודם שלה קשת שחורה היה נהדר קראתי אותו בלי הפסקה ואפילו חזרתי לקריאה נוספת בהמשך.
הייתי חייבת לקרוא את "מה שקורה בין אילי וגוון" כמובן שלא התאכזבתי.
סיפור אהבה מקסים שמתחיל בדרך הכי לא צפויה. אילי עמד להתחתן על האנה וגוון עמדה להתחתן עם סבסטיאן, שני הגיבורים ננטשים על ידי בני הזוג שלהם במהלך טקס החתונה, יכול להיות יותר גרוע מזה ?
בדיעבד זה הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות להם. אני לא מתאפקת איזה ספר כיף לקריאה, גיבורים נהדרים, עלילה כתובה טוב, מה עוד אפשר לבקש ?

אילי, רופא חתיך, מבריק, כמובן שהוא עשיר, לא יאמן כמה שהוא ציני, לפעמים נדמה שאין לו לב אבל יש משהו שמסתתר בפנים. הוא מדהים במיטה.
גוון, ציירת מפורסמת, כמו כל האומנים קצת מוזרה אין לה רהיטים בבית, היא אומרת כל מה שהיא חושבת.
איך נתת לארוס שלך לדרוך עלייך ? יש לה כלב חכם באופן לא רגיל ויש לו תפקיד בעלילה.

"ראיתי את הציורים שלך, אין סיכוי שהם שווים את מה שאת דורשת עליהם. את קורעת במחירים ומרמה אנשים. את סוג של נוכלת בעצם, אמנית הבולשיט, בקיצור"

אני אוהבת ספרים שהגיבורים שונאים אחד את השני ולוקח זמן עד שהאהבה מתפתחת, כמה שיותר שנאה ככה אהבה יותר גדולה. כמה צחקתי כשקראתי את הדיאולוגים שרצו בינהם.
הוא קורא לה אומנית הבולשיט. הם לא סבלו אחד את השני. אילי רק רצה להתרחק ממנה כי היא הזכירה לו את מה שקרה. הם יורדים אחד על השני, שני הטיפוסים הכי שונים שיש מצאו את עצמם גרים אחד ליד השני כבר התחלתי לדמיין את הפיצוצים בין השניים 🙂
הם מתחילים הכי רע שיש, אילי לא מסוגל להסתכל עליה היא מזכירה לו את מה שקרה והוא מתנהג אליה נורא, היא לא מוותרת ומחזירה לו בחזרה. עקיצות, ירידות והם הופכים לחברים טובים.
באיזה שלב הם מבינים שהם רוצים יותר וכל אחד חושש לשאול את השני מה הוא מרגיש. ברגע שהם יחד מערכת היחסים מתקדמת מהר, רגשות חזקים, כימייה מינית נהדרת, הכל חדש מרגש ומעניין.

"הוא היה כזה בן זונה שחצן ומתנשא" 

מה עם מכשולים ? ברור שיש בני הזוג שעזבו אותם מנסים לחזור אליהם, (צפוי זה ברור שזה יקרה קלישאתי להפליא) בן הזוג של גוון קרציה כמה פעמים אפשר לומר לא והוא לא מבין. 

ספר קליל , סיפור אהבה נהדר שנרקם מבגידה ומתוך הבגידה הזאת נולדה אהבה גדולה שמוכיח שגם אם האדם נמצא בשפל הכי גדול שלו הוא יכול להיות מאושר ואהוב.

"כולנו מקבלים רק סיבוב אחד, הזדמנות אחת לחיות, וזה מספיק קשה גם בלי האנשים שאנחנו אוהבים ומנסים למנוע מאיתנו להגשים את החלומות"

רגעי שפל, שנאה, פיצוצים, הומור והרבה, ציניות, אהבה גדולה והכל נמצא בספר אחד וכמה יפה לראות איך אהבה נולדת אצל שני אנשים שלא חשבו שהם יוכלו לאהוב שוב.

הסיפור מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים איזה כיף ככה צריך לספר סיפור, אני הייתי קצת מאריכה את נקודת המבט של אילי מאוד אהבתי לקרוא אותו.
אם יש משהו שהפריע לי לקראת הסוף הופיע טויסט בעלילה שלדעתי היה מיותר לא נראה לי שהוא תרם לעלילה, אני לא אגלה בשביל לא להרוס אבל זה באמת אחד הדברים שהספר יכול היה להסתדר בלעדיו.
למרות המכשול שהופיע לקראת סוף הסיפור ונדמה שזה הסוף של הסיפור האהבה עדיין מנצחת והסוף צפוי 🙂

בוא נדבר על סקס, מעט מאוד סקס אבל משתלב נהדר. 

לסיכום: ספר נהדר להעביר איתו את הזמן, חווית קריאה טובה מומלץ להעביר איתו שלוש שעות בכיף.
4 כוכבים במדד שלי.

תקציר:
איליי דוונפורט חושב שמצא את האישה המושלמת להיות אשתו.

היא רופאה, בדיוק כמוהו.
היא מבריקה, בדיוק כמוהו.
והיא עשירה, בדיוק כמוהו.
גווינביר (גוון) פו חושבת שהארוס שלה הוא האדם המושלם עלי אדמות.
הוא נאה.
הוא מצליח.
והוא היה הגבר הראשון שלה.
אבל מה קורה כשהכלה של איליי בורחת עם הארוס של גוון ביום החתונה שלהם, והשניים נשארים לאסוף את השברים זה של זה?
מה שקורה בין אילי לגוון

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 897 times, 1 visits today)