4
(1)

Loading

בלה אנדרה
The Look of Love – Bella Andre
256 עמודים

"אף פעם לא היה לי סיכוי לשמור את הלב שלי לעצמי כשאני איתך. עיניו נאחזו במבטה. אפילו לא לשנייה אחת"

הספר הראשון בסדרה ועומד בפני עצמו, לפני שהספר מתחיל הסופרת דואגת להכיר לנו את כל בני המשפחה ומתארת כל אחד מהם ולפי התיאורים כל אחד יותר יפה מהשני. יש לי הרגשה שכל אחד מהם יקבל ספר בהמשך. לטעמי ההתחלה קצת יותר מידי ארוכה.
בא לי להיות רעה תנו לי לשפוך קצת. רומן דביק ביותר, שני הגיבורים נדבקים אחד לשני כאילו הדביקו אותם בסופר גלו ואי אפשר להפריד בינהם.
זה תמיד אותו סיפור שלפעמים נדמה שיצא מאותו פס יצור. הגיבור צ'ייס סאליבן הולך רק על סטוצים וכמה שיותר, עזבו אותו מרגשות. הרגשות היחידים שמפעמים בו מכוונים אל המשפחה שלו.
אפילו בערב שהוא פגש את קלואי כבר חיכתה לו בחורה עירומה במיטה. איזה נסיך נכון ?
אני מניחה שאם אתה חתיך יש לך כסף ונראה כמו כוכב קולנוע הכל הולך ולפי מה שקראתי הוא מאהב מהסרטים בקיצור הוא החבילה המושלמת.

קלואי פוגשת את צ"יס בלילה גשום אחרי שהמכונית שלה החליקה אל מעקה הביטחון, רטובה מהגשם, מבוהלת,, לא בוטחת באף אחת, אין לה כסף והיא ברחה מבעלה שהפליא בה את מכותיו.
צ'ייס רוצה לעזור אבל היא נרתעת ממנו, בסוף היא משתכנעת והוא לוקח אותה לכרם של אחיו.
היא לא בוטחת בו הניסיון שלה עם גברים רע מאוד והיא מתרחקת ממנו כמה שיותר. היא מבינה שהיא זקוקה לעזרתו, אין כסף, אין אוטו, רטובה בגשם, מה כבר בחורה אמורה לעשות ברגעים כאלה ?
איזה מזל שברגעים כאלה הנסיך מופיע כלומר צ'ייס והוא פותר את כל הבעיות שלה.
צ'ייס מתאהב כמו מכת ברק שמכה בו באופן פתאומי הבנאדם מאוהב, עכשיו כל מה שנותר לו זה לשכנע אותה שהוא גבר חלומותיה. כמה מכשולים קטנים בדרך, בחורה עירומה קופצת מהמיטה שלו מול עיניה קלואי וזה מצחיק אותה לך תבין.

אני מנסה להבין את קלואי, היא חטפה מכות, עברה תאונת דרכים, גבר זר לוקח אותה למקום שהיא לא מכירה, בחורה עירומה מחכה להם בחדר, היא הולכת לג'קוזי כי ברגעים כאלה אין כמו טבילה חמה בג'קוזי כדי לשפר את המצב רוח ולשכוח את האגרוף שהיא חטפה מהאקס שלה.
אחרי כל זה היא מחליטה לאונן בג'קוזי וזה ברור לגמרי שצ'ייס יופיע בשנייה שהיא צועקת את השם שלו. נו טוב… אני רק מזכירה שפגשת אותו לפני שתי דקות ואין לך מושג מי הוא.
אני צינית כי ניסיתי להוציא מהסיפור קצת יותר, בעצם מדובר בסיפור אהבה מתוק עד בחילה, אין הפתעות גדולות, כתוב בגוף שלישי וזה גרם לי פחות להתחבר אליו, כתיבה דלה, מזכיר את ספרי הרומן הרומנטי של פעם.
סקס מופיע בחצי השני של הסיפור, נאמר שקראתי תיאורי סקס יותר טובים.

"אני יודע שאת לא רוצה לשמוע שאני מתאהב בך,הוא אמר ברכות. אבל זאת עדיין האמת"

לסיכום:
מי שאוהב ספרי רומן רומנטי יהנה, נחמד על גבול הסביר.

2 כוכבים במדד שלי

תקציר:
בלילה סוער במיוחד הצלם המפורסם צ'ייס סאליבן יוצא מוקדם ממסיבת יום ההולדת של אימו כדי להתכונן ליום צילומים חדש ביקב של אחיו הבכור, כשלפתע הוא מבחין בצד הכביש ברכב שנתקע. כשהוא עוצר לעזור נשימתו נעתקת למראה האישה היפה ביותר שראה בחייו. קלואי פיטרסון, הנהגת חסרת המזל, עם מכוניות ועם גברים, שנשבעה לעצמה שלעולם לא תבטח יותר באף גבר, מסרבת להצעתו לקחת אותה איתו ליקב עד שיגיע הגרר. אבל כאשר שאופנוע דוהר בגשם השוטף היישר אליה מחליק, שהחליק גם הוא בגשם השוטף דוהר לכיוונה, צ'ייס אוסף אותה אל בין זרועותיו ומציל אותה.

האם תוכל קלואי לסמוך על הזר היפהפה הזה שהציל את חייה ולוקח אותה למקום מבטחים? האם צ'ייס יוכל לתת לה את המרחב הבטוח שהיא זקוקה ללו אחר שנפגעה קשות על ידי בעלה לשעבר? או האם סערת החושים המתעוררת אצל שניהם תכניע אותה?

מוזמנים לדרג את הספר

4 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 388 times, 1 visits today)