5
(1)

Loading

ג'יי. אל. ברג
(Behind closed doors by j.l. berg)
545 עמודים בדיגיטלי

"ידעתי שאם יתמזל מזלי לזכות באישה הזאת, אני לא אברח. אוקיר אותה עד יומי האחרון. אפילו אם אני לא ראוי לזה. כי לקחתי משהו שלא שייך לי."

הספר עומד בפני עצמו והוא מסופר מנקודת המבט של שני הצדדים.
אני אהיה כנה איתכם התחלתי לקרוא ולא התלהבתי אבל אני מרגישה שאני מחויבת לקרוא עד הסוף כדי לתת לכם ביקורת נאותה ובהמשך אכן יש שיפור.

רומן מנהל חברה עשיר ככורח, לא נגיש לאף אחד, בודד, ציני הוא כבוי נמאס לו מהחיים.
הוא לא אוהב את העבודה שלו שום דבר כבר לא מושך אותו, פה ושם יש לו סטוצים קצרים, הוא נוהג להסתגר שעות במשרד שלו ולא מרשה לאף אחד מהעובדים להיכנס.
הוא אפילו לא מבחין שהמזכירה שלו בהיריון מתקדם כי זה פשוט לא מעניין אותו.
איך אפשר בלי הדפיקות הידועה של הגיבור הראשי, אבא שלו לא החזיק ממנו וחשב שהוא לא הכי חכם ומאז רומן מנסה להוכיח לאבא שלו שהוא כן חכם ויכול לנהל את החברה. האבא מת מזמן אבל הדפיקות נשארת.

קארה מזכירה לי קרן שמש צבעונית, מותק של בחורה שמביאה אור לאיפה שהיא באה, היא מתגוררת עם החבר שלה 8 שנים ומשהו חסר במערכת היחסים והיא בכל זאת נשארת.
היא מחליפה את המזכירה של רומן והיא מגלה שהבוס שלה הקיף את עצמו בחומות שאף אחד לא יכול לעבור אבל היא לא מוותרת.
היא מתחילה לעשות דברים קטנים בשבילו הוא מנסה להרחיק אותה והיא מתעקשת לכרכר סביבו ולעזור לו. רומן נמשך אליה אבל הוא לא מנהל רומנים בעבודה.
הייתה להם תקרית קטנה, רומן יצא לפאב והוא קלט בחורה מדהימה וברגע שהוא התחיל איתה הוא גילה שהיא בעצם המזכירה שלו והוא חטף ממנה סטירה.
היא הייתה בטוחה שהיא מפוטרת אבל לא ולאט לאט היא מצליחה לסדוק את החומות שמקיפות אותו. הוא רוצה אותה יש בה משהו ששבה אותו והוא נחוש בדעתו להשיג אותה, הבנאדם התאהב ואני הייתי בטוחה שיש לו לב מאבן.

"כשראיתי את האמון וההערצה שלה כלפיי, ידעתי שלעולם לא אגיד את המילים האלה. כי היא סוף סוף הייתה שלי. ולא התכוונתי להרפות ממנה לעולם"

קארה נפרדת מהחבר שלה בגלל שהוא בגד בה, היא מבולבלת, עצובה ואיכשהוא היא מוצאת עצמה מגיעה אל רומן שמאושר לראות אותה ואולי בעצם הכל היה תרגיל כדי שהיא תבוא אליו ?  המשיכה בינהם מתפוצצת קארה מגלה את עולם הסקס, שניהם עושים חיים במיטה ואהבה פורחת בינהם הוא אפילו לוקח אותה לראות את המשפחה שלו.
הכל טוב נכון ? לא בדיוק יש סוד שמרחף מעליהם רומן חושש שקארה תגלה והיא תעזוב אותו והוא נחוש בדעתו שהיא לא תדע לעולם. הסוד מתגלה וקארה נפרדת ממנו. 

"נפלתי חזק. הייתי מאוהב באישה הזאת. הייתי מאוהב בקארה המילטון, ואלוהים יעזור לי אם ידעתי מה לעשות עם זה"

אם כבר ביקורת אז עד הסוף:
כשאני קוראת רומן אני רוצה לקרוא על זכר אלפא מהסרטים, אחד שהעבודה שלו מספר 1 והוא מתקתק את כולם במהירות והוא מוכשר בטירוף.
מה שבאמת יש בסיפור זה בוס שרק בוכה כמה שהוא שונא את העבודה שלו וכמה שאבא שלו חושב שהוא טיפש, לא מעניין מספיק ולא מושך, דמות שמאוד קשה להתחבר אליה.
כמה רגשי נחיתות בדמות אחת.
נראה שזאת דמות שנכתבה במהירות רק בשביל לסמן וי. מי רוצה להיות עם אחד כזה ? הוא שונא את כולם ולעיתים גם את עצמו, כמה שזה מעייף.
הוא מתאהב בקארה תוך 5 שניות, רגע לא חזרת ואמרת שאתה לא מתעסק עם העובדות ?
לא לקח לו הרבה זמן להיכנס לה לתחתונים.
הגיבורה ראשית חלשת אופי, היא נמצאת במערכת יחסים ארוכה אבל בעצם לא אוהבת אותו והיא נדלקת על הבוס שלה, היא יוצאת בנאלית משעממת.
עלילה לא מספיק טובה ולעיתים נמרחת , מה עם להשקיע בפיתוח הדמויות ?
הסוד הגדול שריחף מעל ? היא כעסה עליו פרק אחד וחזרה אליו במהירות.
הדבר שהכי מציק הוא לא נלחם עליה, היא הלכה והוא נתן לה לעיתים היה נדמה שלה היה איכפת הרבה יותר ממנו. הכימיה בין שני הגיבורים לא הורגשה מספיק והטוויסט רגע לפני הסוף מה הוא קשור לעלילה מאיפה הוא צץ ?
בשורה התחתונה אנחנו מקבלים את הסוף הקלישאתי של הרומן הרומנטי והם חיו באושר… ואפילו עם תוספת קטנה.
בואו נדבר על סקס, יש סצינות יפות לאורך העלילה לא הרבה.

לסיכום:

3 כוכבים במדד שלי
ספר קליל, עלילה קצת צפויה בסך הכל נחמד.

תקציר:
קוראים לי רומן קוואנו ואני די מניאק.
לא קל לנהל חברה, בעיקר כשכולם מצפים ממך להיכשל. אז להיות מנוול? זה חלק מהתפקיד.
אין לי זמן לשחק משחקים וממש לא חשבתי שמישהי כמוה תגיע.
קארה המילטון הייתה אמורה להיות מחוץ לתחום מבחינתי…  עובדת זמנית לתקופת חופשת הלידה של המזכירה שלי.
אבל כהרף עין היא הפכה להרבה יותר.
לאובססיה שלא הצלחתי להתנער ממנה.
אז כן, אולי אני מניאק, אבל עכשיו סוף סוף הייתה לי מטרה – ובקרוב אשיג אותה.
הכול מותר באהבה ובמלחמה…

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 488 times, 1 visits today)