0
(0)

Loading

אלה מייז
437 עמודים

יש ספרים שזאת אהבה ממבט ראשון אני אוהבת את הספרים של אלה מייז והספר הזה פשוט נהדר זה הספר הכי טוב שלה ואפילו יותר טוב מלאהוב את ג'ייסון תורן שגם הוא היה טוב.
זה ספר יחיד ואפשר לקרוא אותו בפני עצמו אבל עדיין עדיף לקרוא לפני את הספר הראשון לאהוב את ג'ייסון תורן
חשוב לומר שהספר נכתב מנקודת מבט של שתי הדמויות מה שמאוד תורם לעלילה.
שתי דמויות ראשיות מדהימות, נשבתי בקסמיה של לוסי בעצם התאהבתי בה עוד בספר הקודם לאהוב את ג'ייסון תורן אי אפשר לעמוד בפניה, היא מצחיקה, משעשעת, יודעת בדיוק מה היא רוצה מגבר, היא קצת משוגעת אבל בצורה כיפית.
היא לא סותמת את הפה אף פעם, נדמה ששום דבר לא יכול לגעת בה ולא אכפת לה מאף אחד אבל בפנים מגלים דמות מלאת רגשות שרק מחכה למישהו הנכון שיגיע וישבור את החומה שמקיפה את ליבה.
כמה טוב להכיר דמות שיודעת בדיוק מה היא מחפשת בסקס ואין לה שום בעיה לעשות הכל בשביל להשיג את זה.
אני חושדת שיש לה אובססיה עם גודלו של הפין הגברי 🙂
אדם קונור מעלף! זהו מצאתי את הדמות הגברית המושלמת, אבא נהדר והילד שלו מתוק ברמות. כמה רגשות יש בו ובניגוד ללוסי הוא מאמין באהבה ועובד קשה כדי לגרום ללוסי לתת להם צ'אנס.
הוא גרוש לוהט, יש לו גוף שרירי משגע, חטוב, יודע מה לעשות במיטה ואיך לגרום ללוסי לעשות מה שהוא רוצה.
איך אפשר לשנוא את הדמות הזאת ?! הוא מושלם.

כשלוסי מגלה שאדם קונור כוכב הקולנוע גר לידה היא מתחבאת על החומה ומשקיפה עליו כשהוא מתעמל חצי עירום. איך אפשר להאשים אותה גם אני הייתי עושה אותו דבר ?
לוסי מצילה את איידן הבן המתוק שלו מטביעה בבריכה, אדם לא מודה לה ואפילו שולח אותה לכלא. אפילו ברגעים האלה שהשוטרים עוצרים אותה מרגישים את הניצוצות בין השניים וכמה שהם שונאים אחד את השני.
מכאן מתחילה מערכת יחסים של שנאה בין השניים. כמה שאני אוהבת משחק מקדים בין הדמויות זה רק מגביר את העניין לקראת מה שיקרה בהמשך.
בעל כורחו אדם נאלץ להסכים שלוסי תשמור על איידן, הוא שונא אותה אבל יחד עם זה הוא מרגיש משהו אליה הוא לא מבין את זה ומעדיף להתרחק ממנה.
לרוע מזלו הבן שלו אוהב את לוסי והוא לא מצליח להתרחק ממנה יותר מידי.
אחרי שהוא מציל אותה מאונס הוא מבין שהוא רוצה אותה ויש לו רגשות כלפיה. עכשיו רק נותר לשכנע אותה.

לוסי לא בעניין של רגשות סקס בטח וכמה שיותר ועדיף שהבחור יהיה מצויד טוב, אחרי שמערכת היחסים האחרונה התפוצצה לה בפרצוף והבחור עזב אותה היא נחושה בדעתה לא להתאהב שוב והיא בעצם מקוללת כמו אמא שלה.
מערכת היחסים בינה לבין איידן מקסימה, היא מאוד אוהבת אתת הילד הזה לידו היא מסירה את כל החומות ונותנת לו את הנשמה.
לעומת זאת מערכת היחסים עם אביו קרעה אותי מצחוק הם כל הזמן רבים והמתח המיני בין השניים מרקיע שחקים. הנשיקה הראשונה נהדרת הכימייה המינית מתפוצצת והם לא מסוגלים להרפות אחד מהשני. כמובן שלוסי לא יכולה לסתום את הפה, לפעמים השטויות שיוצאות לה מהפה…. לזכותו של אדם הוא למד להכיר אותה וידע איך להתנהג איתה.
בדרכו שלה ובהתמדה הוא מצליח לשבור את החומה שמקיפה את ליבה ובדרך גם מתמודד עם האובססיה של לוסי לגבי גודלו של איבר המין ודי בהצלחה יש לומר.

בדרך של השניים עומדת האקסית של אדם, ההיריון של לוסי ולא מאדם, מה ?! איך זה יכול להיות ?
העקשנות של לוסי שהיא מקוללת ולא מגיע לה להיות מאושרת ואפילו האקס של לוסי מופיע באיזה שלב, מעריץ אובססיבי שהצליח להפחיד אותי לרגע ואפילו סבתא מהגיהנום.
אדם קונור לא נותן לשום דבר לעצור אותו הוא רוצה את הלב של לוסי והוא נלחם להשיג אותו ולא חשוב מה היו הקשיים שבדרך. לא עניין אותו לנהל סטוץ עם לוסי הוא רוצה ממנה יותר וכמה שלוסי נלחמת ומנסה להדוף אותו הוא לא מוותר הוא רוצה את לוסי והוא ישיג אותה.
איך אפשר לא להתאהב בגבר כזה ?

העלילה מצחיקה, יש כאן סצינות שלא הפסקתי לצחוק מהן והכי אהבתי את המשחקים והטיזרים שבין שתי הדמויות הראשיות. לרגע חשבתי שלוסי תסובב את אדם על האצבע הקטנה אבל הוא החזיר ולא ויתר.
שקט שקט אבל ידע להתמודד עם לוסי והחזיר לה בכמה מהלכים שהותירו אותי בשוק. כשהוא עזב את לוסי באמצע מזמוז לוהט והלך למרות שכל עצם בגופו דרשה שישאר הוא ידע מה הוא עושה.
מתח מיני נהדר בין השניים שרק התחזק ככל שהמשחקים והטיזרים גברו ככה ציפיתי עוד יותר לרגע שהם יגיעו למיטה והם הגיעו והמתח המיני התפוצץ!
איזה תיאורי סקס נהדרים של הסופרת וכמה רגשות יש בין השניים למרות שלוסי בחיים לא תודה בזה מבחינתה הוא זיון נהדר. היא עקשנית בטירוף ועושה לאדם חיים קשים עד הסוף.

לסיכום:
אחד הספרים הכי טובים שקראתי, עלילה נהדרת, דמויות מושלמות, תשוקה עזה, משעשע וכל כך רומנטי. תרוצו לקרוא!

5 כוכבים מנצנצים במדד שלי

תקציר:
הוא שחקן זוכה אוסקר שהתגרש לאחרונה ועבר זה עתה לגור בבית השכן עם הבן שלו. הוא במקרה גם חתיך אלוהי והבן זונה הכי מנוול שאי פעם נתקלתי בו. בואו נודה בכך – לא הייתן רוצות להציץ מבעד לגדר כדי לשטוף את העיניים ולראות אותו, בתקווה שהוא עירום?לא הייתן נמסות אחרי שהייתן רואות אותו מתאמן בזמן שהילד שלו מריע לו? האם אני צריכה בכלל לציין את השרירים, את הבליטה הגדולה במכנסיים, את הזרועות שכאילו נלקחו מסרט פורנו? מה, לא הייתן מרגלות אחריו? כן, בטח… למרות שהתחשבתי בו ולא פרצתי אליו הביתה, ואפילו שקלתי ברצינות להציע לו כתף – או שד – לבכות עליהם (אתן יודעות, בגלל הגירושין), הוא גרם לכך שישליכו אותי לכלא בגלל תקרית קטנה. לכלא, בנות! הוא היה אמור להודות לי בצורת אינספור אורגזמות, לא לזרוק אותי לבית הסוהר. אחרי אותו יום, רקמתי תוכניות לחנוק אותו במקום להתנפל עליו ולהתמזמז איתו. אז מה אם הגוף שלי פשוט הצטמרר כשהוא לחש לי מילים גסות באוזן? אי אפשר להאשים אותי. ומתי הוא בכלל נישק מישהי בפעם האחרונה? מי יכולה ליהנות מנשיקה שמגיעה עם התקף לב? גם אם הוא והבן שלו הם ההמצאה הכי גאונית מאז הלחם הפרוס – ואני לא אומרת שזה נכון – לא הייתי מסוגלת להתאהב בו. לא משנה אילו הבטחות הוא ילחש על עורי, הקללה לא תאפשר לנו להיות יחד. אני לא עלמה במצוקה – אני יכולה להגן על עצמי, תודה ששאלתן – אבל עמוק בלב, בהחלט קיוויתי שאדם קונור יהיה הגיבור של הסיפור שלי.

לשנוא את אדם קונור

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 704 times, 1 visits today)