0
(0)

Loading

סמנתה טאוול
(Wethering the storm samantha towle – The storm, #2)

"אל תעזבי אותי טרו, גרוני נחנק מכאב והדמעות זולגות מסנטרי על המיטה.
אני כל כך צריך אותך. שנינו צריכים אותך. אני כל כך אוהב אותך.
אל תעזבי אותי בייבי, בבקשה תחזרי אליי"

סיפורם של ג'ייק וטרו נמשך, סיפור אהבה שהתחיל מילדות ג'ייק עזב ושבר לטרו את הלב,
הכל מסופר בספר סערה אדירה. הספר הראשון נגמר בזה שג'ייק מציע לטרו נישואין והם חוזרים להיות ביחד.
כמה נחמד היה לסיים את הספר ולעבור לספר הבא אבל לא הסופרת החליטה שכדאי לעשות המשך (למה למען השם ?) באופן טבעי ספר ההמשך פחות טוב מהראשון.
בתחילת מערכת היחסים אנחנו מקבלים זיקוקים ובלאגנים הרבה משחק מקדים אבל כל זה היה בספר הראשון עכשיו הסופרת צריכה לשבור את הראש ולהביא ספר מעניין שיחזיק את העניין של הקורא עד הסוף. שינסתי מותניים והתחלתי לקרוא.

אני אהיה הוגנת לא קורה הרבה בחיים של הזוג היפה הזה את רוב זמנם הם מבלים בעשיית סקס בכל מיני מקומות שונים.
טרו עושה פוזות לחיות בבית שג'ייק היה עם הרבה נשים אז הוא קנה לה בית ב 30 מיליון דולר, קטן עליו העיקר שהוא יוכל להמשיך לשכב עם טרו בלי שהיא תעשה פרצופים.
היא מגלה שהוא לא מעוניין בילדים וזה מבאס אותה, אל תדאגו לגורל יש תוכניות אחרות בשביל הזוג הזה. אם אני אשים את הציניות בצד יש אהבה גדולה בין ג'ייק לטרו, אין משהו שג'ייק לא יעשה בשבילה, שכח מכל הנשים, עשה קעקוע עם השם שלה על הגוף שלו.
הכל הולך טוב בין השניים אין מריבות, בלאגנים, כעסים הכל זורם על מי מנוחות, אין קונפליקטים בכלל, מישהו אמר את המילה משעמם ?
הכל יותר מידי טוב, כל מה שהפריע לטרו נפתר בספר הקודם וכאן הזוג לומד להיות ביחד בדרך כלל באיזה שהיא מיטה. יש משברון שטרו מגלה שהיא בהריון וג'ייק מתחרפן אבל בדיוק לדקה ואחר כך הכל בסדר בין זוג היונים.
אחד הדברים שהכי הפריעו לי בספר הראשון שאין את נקודת המבט של ג'ייק  והייתי צריכה לנחש את המחשבות והרגשות שלו כאן הסופרת נתנה מידי פעם את הנקודת המבט של ג'ייק וזה בהחלט שיפור.
לקראת הסוף טרו נפצעת קשה בתאונת דרכים ואנחנו רואים כמה האהבה של ג'ייק לטרו עוברת גבולות, האיש הזה כל כך אוהב אותה מבחינתו אם טרו מתה הוא הולך בעקבותיה.

"אני יודע מה זה שיברון לב. זה מה שהרגשתי שטרו עזבה אותי אחרי שפישלתי עם הסמים. אבל עכשיו זה כאילו הלב שלי גוסס לאטו.  משווע לחמצן שהוא זקוק לו כדי להמשיך . לטרו. ברור לי מעל לכל ספק שאם אני מאבד אותה אני הולך לאיבוד איתה"

לסיכום:
זה תמיד אותו סיפור הזמר הכי מפורסם בעולם (הגזמה) ששוכב עם כל מה שזז, ניפגש פתאום עם אהבת חייו והופך לנער מקהלה, הוא רוצה רק אותה ולא רוצה אף אחת אחרת.
היא כמובן נופלת שדודה בקסמיו. יש להם 300 עמודים לפתור את כל הקונפליקטים ובשני העמודים האחרונים לצעוד לעבר השקיעה בדרך כלל כשהיא בהריון.
הספר כתוב טוב אבל מה לעשות שהעלילה קצת משעממת ? הספר הקודם היה יותר מעניין וכנראה שהיה צריך לסיים את הסדרה שם. בגלל שמדובר בזוג באמת מקסים תקראו בשביל הסגירת מעגל.
בואו נדבר על סקס, יש והרבה הזוג את רוב זמנו מבלה בין הסדינים.

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

כתבת המוזיקה טרו בנט עשתה את הבלתי אפשרי:
היא לכדה את לבו של כוכב הרוק הפרוע ג'ייק וות'רס. עכשיו הם טרודים בתכנון החתונה ובבניית חייהם המשותפים בארצות הברית.
טרו אמנם מתגעגעת ללונדון ולחברתה הטובה סימון, אבל חייה באושר ובעושר עם ג'ייק בלוס אנג'לס יהיו נפלאים… נכון?
טעות. גם השמש העזה של קליפורניה לא מצליחה להעלים את הצד האפל של הפרסום.
מנהלים מוזיקליים חמדנים, פפרצ'י נטולי רחמים ועברו הפרוע של ג'ייק אורבים להם מאחורי כל פינה, וכאילו זה לא מספיק, טרו מגלה שג'ייק לא רוצה ילדים, מה שיכול לשים קץ לכל הסיפור.
טרו אוהבת את ג'ייק בכל לבה, אבל כשמשבר נורא מאיים למוטט את כל מה שהם עמלו לבנות, נאלצים בני הזוג להתמודד עם השאלה הקשה: האם גם הפעם תוכל האהבה לנצח?
עוגיות פרה

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 300 times, 1 visits today)