0
(0)

Loading

מאיה בנקס – Maya Banks
256 עמודים

"אני לא אתגר, גנסן. אף פעם לא אהיה אתגר עבורך, כי אין לך שום סיכוי אצלי"

הספר השני בטרילוגיית התמסרות, לספר הראשון קוראים "לשחרר" והוא עומד בפני עצמו.
יש לי רתיעה מהספרים של מאיה בנקס, היא קיצונית מידי לטעמי. אם אני יכולה לסכם חלק מאוד גדול מהספרים שלה במילה אחת "פורנו" הספרים שלה מלאים בסקס ואפילו יותר מזה. תיאורי מין מאוד קיצוניים שאני הרגשתי לא בנוח לקרוא.
לפעמים יש לי הרגשה שיש מעט עלילה וכל השאר זה פורנו, הרבה סופרים נופלים למלכודת הזאת בתקווה שזה ימשוך קוראים. אותי זה מרתיע אני צריכה עלילה טובה ושהסקס לא יתפוס את הסיפור המרכזי
התחלתי לקרוא את "לוותר" והופתעתי לרגע לא הייתי בטוחה שזה ספר של מאיה בנקס, לא אופייני לה בכלל.
קודם כל יש עלילה לא רעה בכלל ויש סקס אבל בטוב טעם והוא לא משתלט על העלילה.

עכשיו אפשר לדבר על הסיפור.
שתי דמויות מרכזיות קיילי וג'נסן, קיילי בת 25 אישה פחדנית, חוששת מכל דבר במיוחד מגברים, עברה התעללות ואונס בילדותה מאביה.
היא בעצם תוצר של הילדות שלה, מסובכת ריגשית שהרימה סביבה חומות שאף אחד לא יכול לשבור.
היא סובלת מסיוטים בלילה ולא היה לילה לה שקט כבר שנים.
ג'נסן בן 35 הוא דום כלומר שולט, הוא צריך להיות השולט במערכת יחסים עם אישה. גבר חזק שדואג לאישה שלו, מגן, שומר על מה ששייך לו, לא מביע רגשות והוא נדלק על קיילי.

"קיילי עוקצנית כמו קקטוס. אבל בכל פעם שהיא שולחת אליו את את אחד ממבטיה המייבשים שלה, עומד לו כמו טיל" הוא רוצה אותה כל כך, שהוא לא מסוגל לנשום לידה"

ג'נסן שותף במשרד עם דאש (ספר הראשון) וקיילו היא מנהלת המשרד שלהם וברגע שהוא רואה את קיילי הוא רוצה אותה. קיילי לא סובלת אותו, שומרת מרחק ממנו ולא מוכנה להתקרב אליו. היא קרירה אליו בקושי מתייחסת אליו והיא חושבת שהוא שמוק שחצן.

ג'נסן מפתה את קיילי לעזור לו בפרוייקט גדול והיא אחרי לבטים רבים מוכנה לעזור היא מתגלה כמוכשרת ביותר.
הם יוצאים לארוחת עסקים וקיילי רואה משהו שמזעזע אותה. ג'נסן לוקח אותה הבייתה והוא נשאר לטפל בה.
בגלל שהוא יודע שקיילי חוששת ממנו הוא לא רוצה להשאיר אותה לבד ורוצה לתת לילה של שינה רגועה. הוא מציע שהיא תאזוק אותו למיטה כדי שהיא תיהיה בשליטה מוחלטת והוא יהיה החסר אונים.
באמצע הלילה כשהסיוטים מגיעים הוא מרגיע אותה ושומר עליה.

מערכת היחסים בין השניים מתפתחת לאט לאט, ג'נסן מתאים את עצמו לקיילי. הוא יודע שהוא יצטרך לפעול בזהירות אם לא הוא יאבד אותה והוא הולך לקראתה בכל.
הוא מוותר על השליטה בחדר המיטות, מבחינתו זה ויתור ענק כי הוא דום ולא מכיר דרך אחרת לחיות. הוא מוותר על השליטה ונותן לקיילי את השליטה בחדר המיטות. עד כדי כך הוא אוהב אותה ומוכן לעשות בשבילה הכל כולל לוותר על חלק מהותי באישיות שלו.
קיילי לאט לאט מורידה מורידה את החומות שלה ומתאהבת בו.
גם ג'נסן סוחב שדים מהעבר שגורמים לו להיפרד מקיילי למרות שזה קורע אותו לגזרים הוא מחליט להיפרד ממנה.
קיילי לא מצליחה לשנות את דעתו והלב שלה נשבר. שני לבבות נשברים שני אנשים שכל כך סובלים.

"היא חיפשה בעיניו סימנים לרגשותיו, רצתה לראות אם הוא נואש כמותה, אם הוא התגעגע אליה אפילו חצי מכפי שהיא התגעגעה אליו. מה שראתה בעמקי עיניו הבוערות עצר את נשימתה ומילא אותה תקווה"

לסיכום:
ספר מקסים ומרגש.
בואו נדבר על סקס, מעט מאוד סצינות מין בהתאם לרוח הסיפור.

3 כוכבים במדד שלי

תקציר:
שתי נפשות בודדות, פגועות, מצולקות, קיילי וג'נסן. אולי יחד יצליחו להחלים?
קיילי רואה איך ג'נסן מביט בה, רואה את ההבטחה האפלה בעיניו, את החספוס הגאה של גבר שולט. אך שליטה היא הדבר שמפחיד אותה יותר מכול. בילדותה הייתה קורבן לאלימות ולהתעללות מצד אביה, ובמוחה, התעללות טרייה כאילו הייתה רק אתמול. לעולם לא תוכל לוותר לגמרי על השליטה ולהתמסר לגבר, במיוחד לא לגבר חזק כמו ג'נסן.

או שאולי דווקא כן?
ג'נסן רואה את הצללים בעיניה של קיילי ומרגיש את כאבה. היא עוקצנית כמו קקטוס, אך רכה מבפנים. והוא רוצה אותה כל כך, עד שהוא בקושי מסוגל לנשום כשהוא לידה.
הוא יודע שיצטרך לפעול בזהירות רבה, אחרת יאבד כל סיכוי להיות אתה. הוא רוצה רק הזדמנות להראות לה ששליטה אינה בהכרח כאב, קשירות או הטלת משמעת. להראות לה שבכניעה רגשית יש עצמה רבה יותר מאשר בכניעה גופנית. להראות לה שההתמסרות הזו תמלא את החלל המייסר בלבה, חלל ששום דבר אחר אינו יכול למלא.
לוותר הוא הספר השני בטרילוגיה "התמסרות". קדם לו הספר לשחרר.
לוותר

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 368 times, 1 visits today)