0
(0)

Loading

ק. ברומברג – K. Bromberg
500 עמודים

ספר חמישי בסדרת "מונעים" ניתן לקרוא בפני עצמו ואין לו המשך.
אני מאוהבת בסופרת הזאת, אין עליה בכתיבה על מערכות יחסים, סצינות של סקס, היא יודעת לרקוח עלילות שאי אפשר להפסיק לקרוא. סדרת מונעים סדרה מדהימה במיוחד 2 הראשונים אז מי שעדיין לא קרא שירוץ לקרוא. הגעתי עם המון ציפיות לקרוא את להוריד הילוך, סדרת מונעים זאת סדרה שרצה בהילוך חמישי רוב הזמן אז בספר הנוכחי הסופרת הורידה להילוך לשני. ספר רגוע יותר, גיבורים פחות דומיננטיים.
לפני שאני ממשיכה הלאה אני חייבת לומר איזו מילה על העטיפה של הספר. אמאל'ה הייתי צריכה לעשות מקלחת איזו עטיפה מדהימה! גבר שרירי במלוא מובן המילה, שאפו למי שחשב על העטיפה הזאת.

זאנדר זה אותו ילד קטן שהתחיל בסדרת מונעים גדל עם הסדרה והפך לגבר, נהג מירוצים מצליח.
אתם מכירים את זה שהעבר מכה בך ואפילו לא מספיק להתגונן ואתה חוטף את המכה.
אז העבר התנגש לזאנדר בפנים והוא איבד שליטה. שותה בכמויות, לא מופיע לעבודה והכי גרוע הוא מתעמת עם קולטון אבא שלו. לא איכפת לו מכלום, הוא משוכנע שריילי וקולטון שיקרו לו הסתירו ממנו דברים.
במקום להתמודד ולדבר על מה שמציק לו הוא מפנה עורף לכל מי שאוהב אותו ועוזב.

גטי, מקסימה, רגישה פגועה נפשית, הייתה נשואה לבן אלף שהתעלל בה פיזית ונפשית בעזרתו של אביה.
הייתה סצינה אחת בסיפור שאומדן האלימות בה היה מוגזם אני מדלגת עליה לא מסוגלת לקרוא אלימות נגד נשים. היא בורחת, מתחבאת ומפחדת שהם ימצאו אותה.

"אני יודע שאת עקשנית כמו פרד ופאקינג יפהפייה . ושלנשיקה שלך יש טעם של ויסקי מיושן . משהו שאני רוצה לשתות בלגימות קטנות. לאט, להרגיש את השפתיים, להתענג על הטעם בלשון, ולקחת את הזמן לפני משתכר ממנו"

ערב אחד גטי מגלה זר אצלה במקלחת ואם להוסיף היא עירומה! מבוהלת והוא כולו חיוכים.
היא רוצה שהוא ילך והוא מתעקש להישאר כי הוא נתן הבטחה והוא לא מתכוון להפר אותה. יש בינהם המון משחקי כוח ובנוסף לכל הם נמשכים אחד אל השני. זאנדר יודע שהיא לא בשבילו והוא רק יפגע בה. היא חוששת שאבא שלה והאקס שלחו אותו. ומתחת לכל מבעבעת המשיכה.
הם מנסים להתנגד ולהציב גבולות זה מחזיק שתי דקות בדיוק. היא עוזרת לו להרגיש שלם עם עצמו והוא מגן עליה בפני אבא שלה והאקס.

לסיכום:
אם כבר ביקורת אז עד הסוף, לא מרגיש כמו ספר של ברומברג, דיאלוגים מאוד יבשים, הדמויות חסרות עומק שטחיות, סצינות מיותרות והסיבה שזאנדר איבד שליטה בסופו של דבר די פעוטה לא משהו שצריך לשבור את הכלים בגללו. קראתי את הספר וזה לא היה זה משהו היה חסר. מה כבר ביקשתי שספר ירגש אותי ?
יש מצב שאם לא הייתי מגיעה עם המון ציפיות הייתי מסכמת כספר נחמד אבל מה לעשות הגעתי עם המון ציפיות אחרי סדרת מונעים המדהימה. תחושה של החמצה וכמה חבל.
הסופרת נותנת את הסיפור מנקודת מבט של שתי הדמויות הראשיות, גטי יותר דומיננטית, זאנדר אחת ל…
מדד הסקס אין, פה ושם ממש בקטנה.

"כרגע כל חלק בי רוצה לנשק אותך שוב . לנשק אותך עד שלא נוכל לנשום, ואחר כך להשכיב אותך במיטה שלי ולהראות לך איך זה להרגיש כשגבר מעריץ אותך"

2 כוכבים
שני הספרים הראשונים בסדרה,מונעים, מתודלקים.

תקציר:
מאחורי ההגה אלוף המרוצים זאנדר דונובן שולט בכל מובן שהוא. אבל בעקבות דרמה בחייו האישיים, הוא נאלץ להתרחק. הוא צריך להשיג משהו בעצמו – הרחק מצלו של אביו המפורסם.
גטי קסטר בורחת מעבר קשה שרובץ כעננה על חייה. היא חושבת שהיא ביצעה את הבריחה המושלמת – עד שהיא מגלה  גבר זר בבית החוף הקטן שהובטח לה למגורים זמניים. אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא סקסי, אבל היא שם כדי להחלים. לבד.
לא עובר זמן רב עד שמאבקי הכוח הקטנים ביניהם הופכים למאבקו של כל אחד מהם במשיכה ההדדית, והכניעה לתשוקה מניעה שרשרת אירועים שמובילה להתנגשות בין העבר שלה לעבר שלו. עכשיו כשהרצון לאהבה לא צפויה נמצא על הכף, האם הם יצליחו להרים את עצמם מההריסות ולבנות עתיד חדש?

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 585 times, 1 visits today)