5
(1)

Loading

קלייר קונטרראס
328 עמודים

"אני יכול לספור על אצבעות יד אחת את מספר הפעמים שבהם הרגשתי חרדה בחיי, ויתרה מכך, שאין לי להאשים אלא את עצמי. אני לא מרשה לעצמי להרהר ברעיון שאולי הפעם איבדתי אותה, כי אני מסרב לקבל את האפשרות הזאת"

ספר ראשון בסדרת הלבבות יש עוד שני ספרים לבבות נייר ולבבות גמישים. הספר נקרא בפני עצמו אבל דמויות משניות מופיעות בכל הספרים ועדיף לקרוא לפי הסדר.
אני אוהבת לקרוא על גיבורים שיש להם ביצים, הם יודעים מה הם רוצים ואין להם בעיה להושיט את היד ולקחת את זה אבל זה ממש לא הסיפור כאן.
יש כאן משחק מקדים כל כך ארוך שבאיזה שלב הוא מאבד את הפואנטה ואני בעד משחק מקדים אבל לא אחד שלוקח ספר שלם!
מסופר על אוליבר ואסטל, אוליבר חתיך הורס בלונדיני שיער ארוך והוא אפילו רופא איזה חבילה מדהימה נכון ? הוא הולך על סטוצים תנו לו כמה שיותר והוא לא מוכן ליותר מזה.

אסטל אומנית ויוצרת מפסלת לבבות שבורים חמודה ורגישה, עברה שנה אחרי שהיא איבדה את הארוס שלה והיא נחושה לחזור ולחיות.
היא מוכרת את הבית שלה ועוברת לגור עם אחיה ושם היא פוגשת שוב את אוליבר הגבר ששבר לה את הלב, הגבר שהיא מעולם לא הפסיקה לאהוב.
היא יודעת שהוא לא טוב בשבילה אבל היא מתקשה לעמוד בפניו, מאז ומתמיד היא מאוהבת באוליבר שמשחק איתה משחקים של חם קר, אני חושדת שאין לו מושג מה הוא באמת רוצה.
אחיה הוא החבר הכי טוב שלו (מסופר עליו בלבבות גמישים) והוא הזהיר את אוליבר שלא יתקרב אל אחותו. אוליבר חושש לאבד את החבר הכי טוב שלו והוא שומר מרחק ממנה,
כלומר פעם הוא רוצה אותה ולמחרת הוא יכול להעלם כאילו כלום לא קרה.

"אתה חייב להפסיק היא לחשה, ועיניה מבריקות מדמעות שלא זלגו. שנאתי להיות הסיבה לדמעות האלה . תהיתי לכמה מהדמעות אני הייתי אחראי במשך השנים"

שנים הם משחקים את המשחק יש בינהם משיכה מינית מטורפת, שניהם במיטה ביחד והניצוצות עפים מכל הכיוונים.
החשש שאחיה יגלה מרחף מעל כל הזמן ואוליבר שוב תופס מרחק. קשה לי להבין את הדמות הזאת יש לך רגשות חזקים כלפיה אתה נוגע בה שוכב איתה ולמחרת כאילו כלום.
מה הקטע שלך לעזאזל ?
אתה אוהב אותה אז תילחם עליה, תגדל ביצים ולך על מה שחשוב לך.

"הפיות שלנו נעו בו זמנית , בתיאום, כאילו התנשקנו מאז שנולדנו. הידיים שלנו חפנו זה את פני של זו, כאילו חששנו להתנתק מפני שהרגע יחלוף. אף פעם לא רציתי להתמוסס ולהעלם בפיה של בחורה כפי שרציתי באותו רגע"

יש בעלילה קפיצות לעבר מנקודת המבט של אוליבר, רוב הסיפור זה מנקודת המבט של אסטל.
אני לא מבינה מה עוצר את הזוג הזה מלהיות ביחד, הסיפור בינהם נמרח שנים בגלל ההססנות של אוליבר שלא היה בטוח שהוא אכן רוצה אותה.
10 שנים לקח לו להחליט שהוא רוצה להתחתן איתה. מצד שני היא התארסה עם מישהו אחר בעודה מאוהבת באוליבר כי נמאס לה מהמשחקים שלו.
המון לבטים בין השניים ואם נדמה שמשהו מתקדם וסוף סוף מגיעים למשהו אוליבר חוטף רגליים קרות ונעלם.
לא יפה לשכב עם מישהי ולהעלם בבוקר כאילו לא היה כלום. הוא נותן לה פירורי תשומת לב והיא נופלת שדודה כל פעם מחדש. לא למדת שהוא לא נשאר איתך אף פעם ?

לסיכום:
סיפור אהבה קליל שנמשך לאורך שנים, מקסים ורומנטי.
מדד הסקס לא מי יודע מה יש פה שם אבל לא בצורה משמעותית.

3 כוכבים
המלצה על ספר של סנדרה הבה "עד שהגעת"

תקציר:

הוא היה החבר הכי טוב של אחי הגדול. הוא לא היה אמור להיות שלי. חשבתי שהתגברנו על זה, שיצאנו מזה והמשכנו הלאה. אחד מאיתנו אכן התגבר. אחד מאיתנו עזב. אבל עכשיו הוא חזר, והוא מסתכל עליי כאילו הוא רוצה לטרוף אותי, וכל הרגשות האלה שהפכתי לכעס מתבשלים בתוכי והופכים למשהו אחר, משהו שמפחיד אותי. הוא שבר את הלב שלי בפעם הקודמת. הפעם הוא יהרוס אותו לגמרי.
אסטל היא אמנית שיוצרת פסלי לבבות מפיסות צבעוניות של זכוכית שבורה. וכעת, כשהיא אבלה, מרוסקת ומנסה להתגבר, אהוב נעוריה מופיע מחדש בחייה. האם היא תצליח לאסוף את השברים גם במציאות, כמו באמנות, ולבנות משהו חדש?

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 579 times, 1 visits today)