0
(0)

Loading

ר.ס. גריי
(Not So Nice Guy – R.S. Grey)
256 עמודים במודפס

"שלוש שנים היינו החברים הכי טובים, ובסתר גם היינו מאוהבים זה בזה. שלוש שנים הן הרבה זמן לדכא התאהבות. התרגלתי להתעלם מרגשותיי כלפי סאם"

הספר עומד בפני עצמו.
קומדיה רומנטית מושלמת סקסית מלאה בצחוקים חייכתי כל הדרך, זה באמת ספר שכיף להעביר איתו שעתיים.
אני מתחילה עם הגיבור הראשי איאן מורה חתיך לכימיה (למה לי לא היו מורים כאלה ?) מתוק, רומנטי, כל כך מתחשב וכמה שהוא אוהב את סאם.
אוהבים את הגיבור הרע בסיפור ? אז כאן אין גיבורים רעים איאן כולו נשמה וטוב לב.
סאם חמודה אמיתית לא הכי יציבה, משעשעת, קצת מטורפת והיא החברה הכי טובה של איאן.
3 שנים הם החברים הכי טובים עושים הכל ביחד, משלימים משפטים כולם מסביב בטוחים שהם חברים אבל בעצם הם ידידים ולא יותר מזה.
הם מאוהבים אחד בשני אבל בסתר כל אחד שומר את רגשותיו לעצמו כי הוא בטוח שהשני לא מעוניין הם ביחד כל הזמן, גם בעבודה וגם בזמן הפרטי. 

אי הבנה שקוראת בחדר המורים סאם מבהירה שאיאן והיא רק ידידים וזה גורם לבלאגן השמועה עוברת בכל בית הספר כל המורות דלוקות על איאן ומנסות להתחיל איתו.
המורים מתחילים איתה ואף אחד מהם לא מתמודד עם זה טוב. ברגע אחד של חוסר זהירות תופסים אותם בבית הספר מתנשקים והכל מתפוצץ להם.
ועד ההורים דורש לפטר אותם המנהל קורא להם לפגישה הם חוששים לאבד את העבודות שלהם ולאיאן עולה רעיון מבריק הם צריכים להתחתן וככה הם יצילו את העבודות שלהם.
אכן סיבה טובה להתחתן.

אני חייבת לומר משהו
3 שנים הם היו ידידים, 3 שנים אף אחד לא עשה שום צעד ואפילו היו להם בני זוג אחרים.
פתאום בעקבות איזו אי הבנה הם עברו מידידים למערכת יחסים וזה לקח 2 שניות בערך,
למען השם הסתובב לי הראש מהמהירות.
תגיד איאן חיכית 3 שנים בשביל לגעת בה, אתה מפנטז עליה המון זמן סוף סוף אתה מגלה שהיא באותו ראש כמוך ואתה דוחה אותה, מה עובר עליך ? איך לא קפצת איתה למיטה ? קיבלתי את ההרגשה שעכשיו שהוא קיבל אותה והוא יודע שהיא רוצה אותו פתאום הוא לא ממהר לשום מקום ולוקח את הזמן שלו רק בסוף הספר הם הגיעו למיטה.
מה שהכי חסר לי בספר הזה זה רגשות חזקים בין בני הזוג, מערכת היחסים הייתה די רדודה לא העמיקה לשום מקום סקס הופיע רק בסוף הסיפור. איפה הרגשות הסוערים טירוף חושים, התחושה שאתה לא יכול לחיות בלי בן הזוג.
אני קיבלתי את הרושם שהם ידידים נהדרים ולא הצלחתי לעשות את המעבר לזוג אוהבים שלא יכולים לחיות אחד בלי השני. הסוף התחיל להימרח לי וכבר רציתי שהספר יסתיים.

"החזקתי מעמד בלי איאן במשך ארבעה ימים וזה היה נוראי, אז אם אני חייבת למצוץ לו במקלחת כדי שהוא יישאר בסביבה, זה מה שאעשה. אני רוצה אותו. זה ברור. מה כבר יכול לקרות?"

"אנחנו לא נעשה שום דבר אחר הלילה. "וואלה חדשות. קיוויתי שנגיע לכל הפחות לאוראלי. לא סתם גילחתי את הרגליים שלי לפני שבאתי. למה לא? אתה יודע, בחברה המערבית מציצה היא עניין של מידה כנגד מידה"

מי שמחפש עליות ומורדות בלאגנים, מריבות סוערות ותשוקה היסטרית זה לא הספר בשבילו. הכל רגוע על מי מנוחות, מערכת יחסים יפה שמתחילה לאט לאט וברגע שהיא עוברת לשלב הבא כבר ראיתי את החתונה והילדים מעבר לפינה. הספר מסופר מנקודת המבט של שני הגיבורים. הספר הקודם שלה היה יותר טוב

לסיכום:
מצחיק שנון וכיפי, עלילה קלילה וזורמת.
בואו נדבר על סקס, כל העלילה יבש לגמרי לקראת הסוף גיליתי שהסופרת יודעת לכתוב הסקס ויש כמה סצינות טובות.

2.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

"או מיי גוד. מי זה?"
שואלים אותי הרבה את השאלה הזו.
"אה, הוא?" אני עונה. "זה רק איאן."
רק איאן זאת הגזמת המאה.
רק המונה ליזה. רק הטאג' מאהל. רק איאן, עם קוביות שרירי הבטן המשעממות שלו וגומות החן שיש לכל אחד.
העניין הוא שאיאן הוא… רק החבר הכי טוב שלי.
אנחנו ממש קרובים, ושנינו תקועים כל כך עמוק בידידות, שכולם בעבודה מניחים שאנחנו זוג – עד שיום אחד, השמועה שהוא פנוי נפוצה בחדר המורים. טרף קל. ולפתע, עונת הציד נפתחת, ואיאן נמצא על הכוונת.
הוא אמור לשמוח על כל תשומת הלב שהוא מקבל, אבל שנינו מופתעים לגלות שתשומת הלב היחידה שהוא רוצה היא שלי.
הוא הופך את השיחות הליליות התמימות שלנו לשיחות למבוגרים בלבד. להתלוצצויות השובבות שלנו נוסף עוקץ חדש ומסוכן.
אני רוצה לחשוב שהוא מנסה למתוח אותי, שהוא סתם מנסה להוציא ממני תגובה, כמו תמיד – אבל כשאיאן מרים אותי על שולחן בכיתה שלי ומכניס לי את ידיו מתחת לחצאית, אני כבר פחות מבולבלת.
אני קצת מפחדת שהמצב ביננו ידרדר, שאאבד את החבר הכי טוב שלי בגלל שאני לא מסוגלת להוריד ממנו את הידיים. לכן, אני מתכוונת לתפוס מרחק ולא להגיב לנשיקה מרעידת העולמות הזאת – אוף, על מי אני מנסה לעבוד?!
להתראות איאן, ידידי הטוב.
שלווום מר לא כזה בחור נחמד. 

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 624 times, 1 visits today)