0
(0)

Loading

סמנתה טאוול
(Wethering the storm samantha towle – The storm, #3)

417 עמודים

הספרים של סמנתה טאוול נהדרים מסוג הספרים שחייבים לקרוא. לאלף את הסערה זה הספר השלישי בסדרת סערה אדירה והוא עומד בפני עצמו למרות שעדיף לקרוא את שני הראשונים קודם סיפורם של ג'ייק וטרו ❤️ מקסים מומלץ בחום.
טום הבסיסט של מייסי סטורם, הילד הרע של עולם הרוק, פה גדול, לא דופק חשבון לאף אחד, מזיין על ימין ועל שמאל, משוכנע שאף אחת לא יכולה לעמוד בפניו עד שהוא פוגש בלילה.
הוא ניסה להתחיל איתה בעבר והיא דחתה אותו הוא משוכנע שהיא לסבית.

"תשמע , אתה חתיכת שמוק מרוכז בעצמו. עלה בדעתך שאולי לא הסכמתי לשכב איתך כי אתה לא הטיפוס שלי ? הוא נושף בביטול. לא יתכן מותק אני הטיפוס של כולן"

ליילה סאמרס רוקרית קשוחה, יפהפייה, דמות חזקה עם עמוד שדרה, היא הזמרת של הלהקה תפסה את החבר שלה בוגד בה עם אחיה, אביה עזב אותה ואת אמא שלה כשהייתה קטנה היא לא בוטחת בגברים היא מתנזרת מהם ומתעסקת רק במוסיקה שזאת אהבה האמיתית שלה.
טום קרטר הופך להיות מנהל הלהקה וליילה לא אוהבת את זה, הגוף שלה מאוד אוהב שטום בסביבה אבל השכל שלה לא מוכן להתקרב אליו. מבחינתה הוא שרליל (אחד שמזיין הרבה).

"טוב…כן אולי השפתיים שלי היו רוצות לנשק את שלו , אבל המוח שלי בהחלט מסרב"

טום נדר נדר בכנסייה שאם אלוהים יחזיר את טרו לג'ייק (היא עברה תאונה) הוא ישנה את דרכיו ויפסיק את הסטוצים וישכב רק עם נשים שחשובות לו.
במהלך מסע ההופעות טום וליילה גרים באוטובוס יחד עם שאר הלהקה עכשיו תדמיינו את טום יוצא עירום מהמקלחת עם מגבת בלבד וליילה לא מפסיקה לבהות בגוף השרירי שלו והוא כמובן קולט אותה 🙂
הם לא מפסיקים לריב ולעצבן אחד את השני ולאט לאט בין השניים נרקמת ידידות ומתחת לפני השטח הכל מבעבע ולוהט! ליילה מפנטזת על טום והיא לא אוהבת שנשים אחרות מסתובבות סביבו. היא יודעת שהוא מסתכל עליה אבל  הוא מסתכל גם על נשים אחרות וזה מפריע לה.
רוב הספר נכתב מנקודת המבט של ליילה ולקראת האמצע פרקים עם נקודת המבט של טום.

ליילה נפתחת בפניו ומספרת לו על אמא שלה שהתאבדה (או מנת יתר לא ברור) , היא מתחילה להתקרב לטום וזה מפתיע אותה שמכל האנשים בעולם היא נפתחת דווקא בפני טום.
המשיכה בינהם חיה וקיימת כל הזמן אבל ליילה נלחמת בה לאורך כל הדרך.
טום לא אוהב את הקירבה בין ליילה לבין קייל חבר הלהקה וכל פעם שהוא נוגע בה הוא כועס, הוא מרגיש מאוד רכושני אליה.

 "שאלתי אם את מזדיינת עם קייל, אני מתרחקת ממנו עכשיו. "אתה רציני איתי עכשיו ? לגמרי. תעני לשאלה ליילה"

הסופרת בנתה יפה את המתח בין השניים כשהם סוף סוף סוף מתנשקים שמעתי את הזיקוקים בשמיים הם טרפו אחד את השני, כימיה מינית שהתפוצצה בינהם הם לא יכולים להוריד את הידיים אחד מהשני.
תחשבו כמה משחק מקדים היה בינהם אני חיכיתי לרגע שזה יצא משליטה. הם מחליטים שהם שוכבים אחד עם השני עד סוף מסע ההופעות עד אז טום בטוח שהוא יצליח להוציא את ליילה מהדם שלו והוא עדיין ישמור על ההבטחה שלו לאיש הגדול בשמיים.
טום מרגיש משהו לליילה וזה מבהיל אותו הוא נחוש בדעתו לסיים איתה בסוף מסע ההופעות, ליילה מאוהבת בטום אבל היא יודעת שטום לא ירצה להמשיך.
בסיום הם מבלים ליילה אחד האחרון כשליילה נותנת לו את כולה והיא מרגישה איך טום מחליק לה מבין האצבעות.
הוא רוצה להמשיך להתראות איתה והלב שלה ממריא והוא מוסיף שהוא רוצה להיפגש לזיון מידי פעם וככה הלב שלה נופל. הוא לא רוצה ממנה כלום חוץ מזיונים. היא מסרבת והם רבים והיא אומרת לו שהיא אוהבת אותו.

 "אין לך שום זכות להגיד לי שאת אוהבת אותי!! הוא צועק, אנחנו רק הזדיינו! יזיזים. שום דבר מעבר, את הסכמת זה לא היה אמור לכלול אהבה" 

ליילה לא מזהה את האדם שאיתו היא בילתה בששת השבועות האחרונים, האדם שחיבק ונישק  אותה, האדם שבו היא התאהבה. הלב שלה התרסק לרסיסים והיא מבינה שעשתה טעות איומה כי טום רחוק מלהרגיש משהו כלפיה. רגע לפני שהוא עוזב אותה הוא נועץ את הסכין עוד יותר עמוק:

"קחי את הצהרת האהבה שלך ותני אותה למישהו שמעוניין"

אני לא רוצה להרוס לכם את הסוף רק לומר שהסוף טוב וגם את השרליל הכי גדול אפשר לאלף להיות עם אישה אחת, כנראה שאהבה עושה לך את זה.
מי היה מאמין שטום קרטר שבשני הספרים הקודמים היה הכי רחוק מהאהבה נפל גם הוא חזק, עם האישה הנכונה הכל יכול להיות.

לסיכום:
רומן אירוטי יפה בין שני אנשים חזקים שמעולם לא חשבו שימצאו את עצמם ביחד. סמנתה טאוול עושה זאת שוב. מומלץ!
בואו נדבר על סקס, יש והרבה איזה כיף!

5 כוכבים
המלצה על ספר נוסף של סמנתה טאוול, תקלת מלתחה

תקציר:
ליילה סאמרס שונאת גברים. טוב, אולי המילה "שנאה" קצת מוגזמת… ליילה ממש לא מחבבת גברים.

אבא שלה אכזב אותה כל חייה. אחיה בגד בה בדרך הגרועה ביותר שניתן לדמיין. והקשרים שהיו לה עם גברים בעבר לא היו מוצלחים במיוחד.
היא משקיעה את כל מרצה בלהקה שלה, וינטג', וכשהלהקה מוחתמת על-ידי אולפני TMS, נראה שהמזל מתחיל סוף-סוף להאיר לה פנים. הדבר האחרון שחסר לה זה גבר שיפריע.
טום קרטר אוהב נשים. טוב, אולי המילה "אוהב" קצת מוגזמת… טום נהנה להתהולל עם המון נשים.
כשטרגדיה קשה מכה בחברו הטוב, טום מוצא עצמו מתחייב בפני שמים – אם אהובת לבו של חברו תינצל, הוא ישנה את דרכיו.
תפילתו של טום נענית. עכשיו הוא צריך להשתנות. כלומר להפסיק להתהולל עם נשים על ימין ועל שמאל.
כשהמנהלת של וינטג' שוברת רגל בתאונת סקי, טום תופס את מקומה כמנהל סיבוב ההופעות וליילה מוצאת את עצמה באוטובוס אחד עם הגבר הכי פוחז בעולם הרוק. מהשילוב בין טום החרמן תמידית וליילה המתנזרת מסקס יכול לצאת רק אסון. או לפחות כך זה נראה… אבל בין השניים נרקמת ידידות לא צפויה וקרבה שאיש מהם לא חזה.
האם טום קרטר הסוער יאולף סוף-סוף על-ידי הרוקרית בעלת הלב הקשוח, או שמא ישוב לסורו?

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 2,523 times, 1 visits today)