5
(1)

Loading

אלה מייז
412 עמודים

 "העולם הוא מקום פחות מפחיד כשאת נמצאת בו, מתוקה. אנשק אותך אלף פעמים בכל יום, אם זה מה שצריך כדי שתמשיכי לאהוב אותי עד  סוף החיים"

הספר עומד בפני עצמו ואין לו המשך, למרות שהזוג הזה מוזכר די הרבה בספר השני
אני אוהבת את הסופרת אלה מייז, בכל ספר שלה היא מפתיעה אותי כל פעם מחדש.

רומן חמוד ביותר בין שני אנשים, אין כמו אהבה ראשונה כשהלב קופץ מכל מבט וכל נגיעה גורמת לך להרגיש שאתה נוגע בשמיים. כמה תמימות ויופי יש באהבה ראשונה הכל מאוד חדש והלב משתוקק לאהוב.
אהבה שנולדה בילדות והחזיקה מעמד שנים, גם אם הלב נשבר בדרך.
הדמויות הראשיות ג'ייסון ואוליב, הוא שחקן מצליח בסרטים שחוק ועייף, הוא מאס בכל הבלאגן סביבו, שום דבר לא מצליח לעניין אותו. החיים שלו מתרסקים לנגד עיניו והוא לא יודע איך לשנות את המצב.
סקסי בטירוף! יש לו לב טוב אבל הוא מוסתר עמוק בפנים.
הוא מחפש סטוצים שנותנים לו לכמה רגעים את השכחה המבורכת אבל ברגע שזה מסתיים הכל חוזר אליו.
הילדות שלו לא הייתה טובה ואת רובה הוא בילה בבית של אוליב, הא היה החבר הכי טוב של אחיה.
אוליב, כמה תמימות ויופי יש בדמות הזאת, צעירה מאוד לא נשמעת בוגרת באופי שלה. הדמות שלה מקסימה בעיני.
היא וג'ייסון גדלו יחד באותו בית, הם נפגשו כשהיא הייתה בת 7 והילדה המקסימה הזאת התאהבה בו ברגע שהיא ראתה אותו והיא החליטה שהיא רוצה להתחתן איתו.
באיזה שלב ג'ייסון עוזב אותם כי אמא שלו התאבדה ואבא שלו לוקח אותו. הלב של אוליב נשבר לרסיסים, אהבה ראשונה שהסתיימה ברגע אחד.

"הוא הרים גבה את לא התגעגעת אליי ? פגעת בי חתיכת שטן גדול וסקסי שכמוך רציתי לומר לו"

ג'ייסון ואוליב נפגשו אחרי 8 שנים במשרד של מפיק סרטים, אולי כתבה ספר מצליח שרוצים להפוך לסרט וג'ייסון עומד לככב בו. אחר כך מתברר שאוליב התבססה על ג'ייסון כדמות הראשית בספר.
אהבה הילדות שוב מרימה את ראשה כאילו לא עברו 8 שנים, היא מנסה להיפטר ממנו כי הוא הפך לשחקן מצליח והוא בסך הכל סופרת ואין לו מה להיות איתה. הוא מתעקש להישאר בסביבה שלה.
אני לא חושבת שיש לו מושג למה הוא עושה את זה,מבחינתו הוא אחותו של החבר הכי טוב שלו והוא צריך לשמור עליה.
הוא מבחין כמה שהיא גדלה וכמה שהיא מוצאת חן בעיני ועדיין הוא אומר לעצמו שהוא רק שומר עליה ואין שום דבר אחר.
בשביל להציל את הקריירה שלו הוא מתחתן עם אוליב ומערכת היחסים תופסת תאוצה, המבטים, הנגיעות, הבילויים, ג'ייסון מגלה שהוא מתאהב באוליב, הוא לא מסוגל להפסיק לגעת בה למרות שהוא אומר לעצמו שאסור כי אחותו הקטנה של החבר הכי טוב שלו.

"פספסתי משהו. פספסתי מה קרה בינינו, היא כבר לא הייתה אחותו של דילן בעיני. בכל פעם שהביטה בעיני בלב מתרחב, היא משכה אותי עמוק יותר אליה. עד כמה שהסיפור התחיל כהצגה, לא ידעתי אם אוכל לשחרר אותה בבוא העת.

אוליב מאוהבת עד הגג, הפרפרים מתעופפים אצלה בבטן. היא בתמימות והרבה ילדותיות מנסה לגרום לג'ייסון לגעת בה. יש סיטואציות שפשוט נהנתי לקרוא.
מעריצה אובססיבית שפורצת לחדר של אוליב במלון והם מוצאים את עצמם במיטה אחת והוא נטרף שהוא לא יכול לגעת בה והיא דווקא נצמדת אליו.
צילומי מגזין שהכימייה המינית בינהם מתפוצצת הם מתים לגעת אחד בשני, אפשר להרגיש את התשוקה בוערת בינהם.

"בוער מתוך רצון לטרוף אותה, תפסתי במותניה וגהרתי מעליה, מכריח אותה לקמר את גבה ונישקתי אותה נואשות. חזק יותר. עמוק יותר.

דמות משנית מדהימה אתם עומדים להתאהב בלוסי, מצחיקה, חוצפנית, מלאה להט, הסיפור שלה מסופר בספר השני. מבחינתי הוא יותר מוצלח מהספר הראשון. זה אחד הספרים הכי טובים שקראתי.
לא הצלחתי להתנער מההרגשה שאוליב אוהבת את ג'ייסון יותר מאשר הוא אוהב אותה. גם שמערכת היחסים מתקדמת והם גרים ביחד היא עדיין לא מרגישה שזה הבית שלה והוא קורא לזה הבית שלו ולא הבית שלהם.
הוא לא רואה בה שותפה שיוויונית, רק לקראת הסוף ג'ייסון מגלה שהוא מאוהב בה.

 "את אשתי, אוליב כבר עשית את הטעות ואמרת כן, ואני לא משחרר אותך. את לא יכולה לחזור בך.

האפילוג היה מושלם, האהבה בינהם פרחה כל כך יפה ומילות הסיום של ג'ייסון הרטיטו לי את הלב וסגרו יפה את הספר. הסופרת גם נתנה התחלה מסקרנת לספר הבא.

לסיכום:
ספר על אהבה ראשונה, דמויות נהדרת, סצינות שנונות ורומנטיות. ספר שהוא כיף גדול מומלץ בחום.
הסקס נהדר, כתיבה טובה ומפורטת נהנתי מכל מילה ויש בשפע.

5 כוכבים במדד שלי
הספר השני של אלה מייז לשנוא את אדם קונור, חייבים לקרוא!

תקציר:
ג'ייסון תורן… חבר הילדות של אחי.
אוי, איך הייתי מאוהבת בבחור הזה, כמו טיפשה. הוא היה הבחור הראשון שגרם לי להסמיק, ההתאהבות הרשמית הראשונה שלי. נשמע מקסים עד עכשיו, נכון? ההתרגשות שמבעבעת מבפנים, הפרפרים המפורסמים שמרגישים לראשונה – כל אלה התחוללו בזכותו. אבל האגדה מתקיימת רק עד שהיא מרסקת את התקוות והחלומות ואז דורכת לך על הלב ליתר ביטחון. ואיך שהוא שבר לי את הלב לרסיסים.

אחרי שג'ייסון ריסק אותי, עשיתי כמיטב יכולתי להתרחק ממנו – ותאמינו לי שזו משימה קשה לביצוע כשהוא ישן בחדר ממול. כשאסון פקד את משפחתו והם עברו דירה, הייתי מוכנה לשכוח מקיומו.
עכשיו הוא כוכב קולנוע, מהסוג שגורם לכל אישה בכל גיל לפרוץ בצווחות ולצאת מדעתה, מהסוג שהחיוך עם הגומה המהממת שלו ממיס כל בחורה. חושבות שזה חלומי? אני ממש לא. שאני אפגש איתו פנים אל פנים? ממש לא חלומי מבחינתי. בטח כשאני לא מצליחה אפילו להסתכל לו בעיניים.
מי אני? אני אוליב, סופרת טרייה. כתבתי את הספר שבהשראתו מופק הסרט שהוא עומד לככב בו על המסך הגדול. לאחרונה גם מדברים עליי בתור בת המזל שעוד מעט תהיה אשתו של ג'ייסון ת'ורן.
אולי אתן שוב חושבות שהכול חלומי? לא, לא קורה שום דבר חלומי. אפילו לא בכיוון.
לאהוב את ג'יסון

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 718 times, 1 visits today)