0
(0)

Loading

ג'ייד ווסט
(Hello Stranger by Jade West)
562 עמודים בדיגיטלי

כמו שני זיקוקים בשמיים שמאיימים להתפוצץ ומוכנים לנפילה ולאפר שיובילו לסוף הקטלני. כי זה מה שזה היה. קטלני. רסיסים ואפר שנופלים אחרי פיצוץ שמאיר את השמיים. היא רק לא ידעה את זה עדיין.

הספר עומד בפני עצמו ומסופר מנקודת המבט של שני הצדדים. אני אספר לכם איך סיימתי את הספר הדמעות לא הפסיקו לרדת הסוף סחט לי את הלב עד הסוף ואוו איזה ספר עצוב עם המון רגשות ואי אפשר להפסיק לקרוא.

כשהיקום עונה לתפילות שלך ושני עולמות שהכי שונים אחד מהשני מתנגשים במקרה….
הספר מספר על לוגן הול וקלואי, לוגן הוא רופא במחלקה הסופנית מי שמגיע אליו עומד לסיים את חייו, הוא רציני בלי הרבה שמחת חיים עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר ויש לו אמא שהוא מטפל בה שעומדת למות.

קלואי ולוגן נפגשים ברכבת וזאת אהבה ממבט ראשון חיבור מיידי בין שני אנשים שנועדו להיות ביחד, יש משהו בקלואי שמושך את לוגן כמו קסם הוא לא עומד בפניה.
היא עובדת בתור אחות פצצת אנרגיה מטורפת ורואה תמיד את החצי כוס המלאה, היא חייכנית ושמחה מטבעה אף פעם לא כועסת ומביאה אור לכל מי שהיא באה במגע איתו.
שניהם אוהבים לקרוא את אותם ספרים ובפגישה הראשונה ברכבת הם מרגישים קשר מיידי. לוקח זמן עד שהם מתחילים לדבר והם מגלים שיש להם הרבה משותף.
בצירוף מיקרים הם מגלים שהם עובדים באותו מקום ושקלואי עומדת לעבור למחלקה של לוגן ולעבוד בצמוד אליו. 

הפגישה בינהם משנה להם את החיים, לוגן מקבל חבל הצלה פשוטו כמשמעו הוא צריך את קלואי שתאיר את האפלה שהוא חי בה, קלואי מגלה שהיא לא רוצה להיות עם החבר שלה יותר כי מגיע לה יותר והיא עוזבת אותו.
היא נפגשת עם אמא של לוגן ויש בינהן חיבור מיידי, לאמא שלו יש רשימת משאלות שהיא רוצה לעשות לפני שהיא תמות, לוגן חושב שזה בלתי אפשרי וקלואי מתעקשת ויחד הם מצליחים לתת לאמא שלו את המשאלות לפני מותה.

אני רגילה לספרים עם סוף טוב וכולם מחייכים אז כאן הסוף עצוב וסוחט לך את הלב.
סיפור על אהבה גדולה והתמודדות עם מחלת הסרטן ועוד מחלות קשות וסופניות לצד אופטימיות והרבה שמחת חיים.
סיימתי כשהדמעות זולגות ולא יכולתי להפסיק. הספר מלמד על אובדן ועל אהבה גדולה בין שני בני זוג שיעשו הכל בשביל להיות ביחד למרות שהם יודעים שזה לא יהיה פשוט.
המון רגשות יש בסיפור הזה, חייכתי, בכיתי, התרגשתי, התאהבתי ספר לא פשוט ויחד עם זאת נוגע עמוק בפנים. הספר נותן שיעור איך למצוא את הטוב בחיים גם שהכל נראה קשה.
להנות ולחיות עד הסוף מבלי להתחרט על אף רגע.

הערה חשובה:
אם זה לא היה מובן עד עכשיו הספר הזה עצוב לכל אורכו, יש כאן המון אופטימיות ומחשבה חיובית אבל המחלות הסופניות זה אחד הנושאים העיקריים בעלילה עם כל הסבל והכאב, הספר לא קל לקריאה ולא מתאים לכל אחד.
מחפשים רומן קליל ? זה לא הספר המתאים לכם.

3.5 כוכבים במדד שלי

לסיכום:
ספר שמטלטל את הלב מדהים ומעורר השראה.
בואו נדבר על סקס, יש והרבה לעיתים זה אפילו מוגזם.

תקציר:

כשעינייך פוגשות זר מוחלט ברכבת והעולם סביבך נעצר.
כשהזר אומר שלום וגם ליבך נעצר.
כשהיקום עונה לתפילותייך ואת רואה אותו על הרכבת גם למחרת. גבר רב עוצמה, עם עיניים אפלות ומלאות בסודות.

ידעתי שיהיה המשך לסיפור. רציתי שיהיה המשך.
כשהאיש הזר קורא את אחד מהספרים האהובים עלייך ואת קוראת את הספר האהוב עליו.
כשמרוב התרגשות את מפילה את הסימנייה היקרה לליבך ואותו זר מחזיר לך אותה.
כשאת חושבת שהיקום לא יכול להיות נחמד יותר… אבל אז הוא נותן לך לזכות בכל הקופה, ושני עולמות מנוגדים מתנגשים, כאילו נועדו זה לזה.

זה אף פעם לא כזה פשוט, נכון?

היה שלום, איש זר מהרכבת…
ברוך הבא, דוקטור הול.

כשגורל הופך לאהבה
ואהבה הופכת לכאב,
התקווה היא גלגל ההצלה,
שמושיע אותך בשעת סערה.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 911 times, 1 visits today)