0
(0)

Loading

ק.ברומברג
Cuffed – K. Bromberg (Everyday Heroes Series 1)
465 עמודים

"אלוהים יודע שאני חושב שהייתי מאוהב בך מאז שהיינו בני שש. את מטריפה ומתסכלת ועקשנית והאתגר הכי קשה שהיה לי אי פעם, אבל לראות אותך זה הדבר הכי טוב ביום שלי ואיפה שלא תהיי שם אני רוצה להיות כל לילה.
הוא רוכן לנשק את שפתיי, וזאת נשיקה שמגמדת את כל הנשיקות , נשיקה שאני מרגישה עד קצות אצבעותיי ובחזרה"

אני אוהבת לקרוא את ברומברג, התאהבתי בה בסדרת מונעים, איזו סדרה מדהימה לפחות שני הספרים הראשונים שהם פשוט ואווו, כשאני רואה ספר שלה אני חייבת לקרוא.
העטיפות של הספרים שלה מושקעות מושכות את העין, כאלה שמאוד קשה לעמוד בפניהן תנו לי כמה שיותר עטיפות ספרים של גברים עם שרירים ואני מסודרת ?
בכבולים באזיקים יש על העטיפה שוטר שרירי עם אקדח אין יותר מושלם מזה.
אם מישהו מסוגל למלא 465 עמודים (זה המון!) זאת ברומברג  לא כל סופר מסוגל לעשות את זה.
מספיק דיברתי עליה הגיע הזמן לדבר על הספר.

שתי דמויות ראשיות גרנט ואמרסון, גרנט דמות גברית מהחלומות, שוטר שרירי וסקסי, מגן החוק ומגן על האנשים שיקרים לו, יעשה הכל בשביל אמרסון, רוצה לעזור לה, רוצה להיות המושיע שלה.
אמרסון ברונטית גבוהה, נראית טוב, העבר שלה רודף אותה לאן שהיא הולכת, היא הדחיקה את כל הזיכרונות הרעים מלפני 20 שנה כשאביה היה אונס אותה והיא לא זוכרת כלום כולל הזיכרונות הטובים.
שניהם גדלו יחד עד גיל 8 והיו החברים הכי טובים עד שאמרסון הלכה.
הם נפגשים אחרי 20 שנה נפגשים במסיבת חוף, הוא היה בתפקיד והם מופתעים לראות אחד את השני, הוא המום לראות אותה ומנסה לדבר איתה והיא בורחת ממנו.

"האישה הזאת היא כוח טבע איתן ואני פשוט יושב באמצע  הסערה ומחכה לכל הפגיעות שהיא עומדת להנחית עליי"

דמות נוספת היא דזי החברה הכי טובה של אמרסון, דמות משנית נהדרת (אני בטוחה שהיא תופיע כדמות ראשית באחד הספרים בהמשך) שעוזרת לגרנט.
דרך דזי גרנט מגיע לאמרסון והם נפגשים במסיבה. לאמרסון אין אמון בגרנט הוא שבר את האמון שלה לפני שנים והיא לא סולחת לו.

הסיפור מסופר מנקודת המבט של שניהם + יש את נקודת המבט של שניהם בתור ילדים.
גרנט מאוהב באמרסון, לוקח לו זמן להודות כי בתחילה הוא חושב על סקס והסקס איתה נהדר, יותר טוב מכל אחת שהוא היה איתה.
לאמרסון יש כללים, היא בעד סקס ולא בעד מערכת יחסים, בלי דייטים, בלי שינה אחד אצל השני, מדובר על סקס נטו. גרנט שובר את הכללים שלה אחד אחד. היא מנסה לעמוד בפניו והיא לא מצליחה כל חומה שהיא מעמידה בפניו הוא שובר.

"אני חושב רק על אמרסון. על הסקס שהיה איתה שהיה תערובת של מוכר וחדש ובלתי נשכח והכל בבת אחת. על הכללים שלה , שהיא צריכה לחוש שהיא השולטת אבל שאני יודע שאקלף ממנה בזה אחר זה עד שנישאר רק היא ואני ושום דבר בינינו"

מערכת היחסים בין השניים מתקדמת למרות שאמרסון נאבקת בזה כל הדרך, היא לא עומדת בפני גרנט.
עד שהיא מגלה שגרנט שוב בגד באמון שלה.היא נפגעת ובורחת, זה דפוס די קבוע אצלה.
גרנט חי בהרגשה שהוא לא הצליח להציל את אמרסון בתור ילדה, במהלך עבודתו כשוטר הוא פוגש ילדה בת 5 ושמזכירה לו את אמרסון והוא מנסה להציל אותה מאביה האלים.
אפשר לומר שהעבר מכתיב את הצעדים של שניהם ולפעמים נדמה שהעבר עומד לנצח אבל בסופו של דבר אהבה מנצחת, עם כל המכשולים שבדרך.

לסיכום:
התאכזבתי, סיפור די חלש ויותר מידי ארוך, אני הרגשתי שיש כאן משהו מפוספס. היו דמויות טובות אבל אם אני משווה למונעים זה לא באותה רמה. אולי זאת חלק מהבעיה באתי עם המון ציפיות.
בואו נדבר על סקס, יש סקס לא הרבה יש סצינות פה ושם.

התלבטתי ובסוף החלטתי על 3 כוכבים במדד שלי
המלצה על ספר של נורה רוברטס "מחוץ לחוק"

תקציר:
"אני שונאת אותך. אני לא רוצה לראות אותך לעולם."
גרנט מאלון הוא לא הסיבה שחזרתי לסאניוויל – זה מה שאני אומרת לעצמי, לפחות. כן, המילים שאיתן נפרדתי ממנו בכיתה ג' מהדהדות באוזניי בכל פעם שמישהו מזכיר את האחים מאלון. חשבתי שהזמן ריפא את פצעיי. טעיתי. דבר לא היה יכול להכין אותי למה שהרגשתי כשראיתי אותו שוב.
בעשרים השנים שעברו, הילד הפך לגבר. לגבר שהוא בדיוק הטעם שלי – סקסי, מצחיק, מושך, שוטר. אבל מבחינתי גרנט נמצא מחוץ לתחום, כי הוא יודע יותר מדי על עברי.
אבל אני נמשכת אליו כמו מגנט. והמדים האלה…  גם הם לא מזיקים. הסיפור הזה עוד יהיה הסוף שלי. אני יודעת.
אבל מה כבר לילה אחד של סקס יכול להזיק?

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 546 times, 1 visits today)