0
(0)

Loading

מ. פירס
Night Owl (The Night Owl Trilogy) by M. Pierce
294 עמודים במודפס

"אני לא רוצה, אמרתי.  מה? לא רוצה מה? אני לא רוצה ללמוד להיפרד ממך"

הרבה זמן לא קראתי ספר שהגיבורה הראשית חסרת עמוד שידרה, סמרטוט.
תקראו לה איך שאתם רוצים כשבחורה עושה כל מה שגבר מבקש ממנה בלי להתווכח ועוד מדובר בגבר שהיא פגשה הרגע.

אין ויכוחים, אין מריבות היא מורידה את הבגדים בשבילו ועושה את כל מה שהוא אומר לה וזה אומר הכל בלי לשאול שאלות.
אני מאוד אוהבת משחק מקדים בספרים, תנו לגיבורים להתווכח, לשנוא אחד את השני לא צריך ישר לקפוץ מהר לקטעי הסקס לאט לאט לבנות את העלילה בהדרגה השנאה הופכת לאהבה בקצב שלה. הבעיה שהספר הזה רחוק מזה.

מתיו הוא סופר מפורסם שפירסם רבי מכר הוא אנונימי ומעדיף לא לחשוף את עצמו, הוא מסודר בחיים ואפילו גר עם חברה.
האנה בת 27 ילדונת תמימה בדיוק נפרדה מהחבר שלה. היא ופירס עושים פרוייקט כתיבה און ליין והתנאים שלו הם לא מזדהים, הוא לא מספר לה שהוא פירס הסופר המפורסם, בלי שמות, בלי כתובות, תמונות, מערכת יחסים אנונימית לחלוטין.
פירס מרגיש בטוח עד שהאנה בטעות מפרסמת תמונה שלה והוא מגלה שהוא נמשך אליה בטירוף. הוא כועס עליה ובטוח שהיא עשתה את זה בכוונה.
כפי שאתם מתארים לעצמכם הכללים של פירס נשברים די מהר והם מגיעים לסקס, הכל קורה כל כך מהר שהראש הסתובב לי, מה הלחץ איזה מהירות והכי מפריע לי שהיא כנועה לגמרי וחסרת הגיון.
היא עושה מה שהוא אומר לה. גבר זר שעד לפני רגע היא אפילו לא הכירה אותו. מלא תיאורי סקס ופחות מידי תוכן.
קיבלתי תחושה שחזרתי ל 50 גוונים של אפור, קשירות, הצלפות וכל הרפרטואר.
תוך כדי החברה שלו שנמצאת בטיול שולחת לו מיילים שהיא דואגת לו, הוא ממהר לפנות את הדירה מכל חפץ שמזכיר אותה ומאחסן ברכב שהוא יוכל אחר כך להחזיר הכל (טיפוס מקסים) ואז הוא מזמין את האנה לדירה והוא לחוץ  שמא היא תמצא משהו של החברה שלו.
מצד שני כשנדמה לו שלהאנה יש חבר הוא מתחרפן שמישהו אחר יגע בה, רכושני מאוד זה הזוי פשוט הזוי.

הוא מסתיר מהאנה שיש לו חברה שגרה איתו, הוא לא מגלה לה שהוא הסופר המפורסם, הוא לא מפסיק לעשות טעויות ומעדיף לחיות איתה בעולם של שקרים, קשה לו לחיות ככה והוא מחליט להיפרד מהחברה שלו.
אז הכל מתפוצץ לו בפרצוף, כשהחברה הנבגדת מגלה לכל העולם מי הסופר המפורסם.
האנה מגלה את כל השקרים שלו והיא נפרדת ממנו. פירס מתמוטט תרתי משמע מתמוטט, הוא שותה המון, הוזה, מאיים על אנה באקדח. עלילה הזויה שיצאה קצת מפרופורציות.

לסיכום:
לא התחברתי לדמויות הן לא מביעות מספיק רגשות, לא אהבתי שהאנה נתנה לו לדרוך עליה בכל הזדמנויות ולמה רוב העלילה היא סקס ולא תוכן ? ההרגשה היא זילזול בקורא ניתן אירוטיקה וכמה שיותר ובטוח הקוראים יהיו מרוצים.
הסוף לא מובן בכלל, יש המשך אין המשך ? ולמה צריך המשך ? 

2 כוכבים במדד שלי

תקציר:
הוא רגוע, בשליטה וסקסי בצורה חייתית. היא מוכנה להיות אימפולסיבית ופזיזה – מוכנה לשחרר את האחיזה, לראשונה מזה הרבה, הרבה זמן. והוא עלול לדחוף אותה לזה.
למאט סקיי בן העשרים ושמונה יש חיים מושלמים. יש לו בת זוג יפה, ירושה גדולה, וארבעה רבי מכר – שאת כולם חתם בשם הזהות הבדויה והבלתי חדירה שלו, מ. פירס.
סביב האנה קטלאנו בת העשרים ושבע הכל קורס. החבר שלה הוא כלומניק והעבודה שלה משמימה.
כשמאט והאנה נפגשים ברשת, הם יוצרים קשר חזק כשותפים לכתיבה, אבל למאט יש חוקים: בלי שמות משפחה, בלי תמונות, בלי פרטים מזהים. מערכת היחסים שלהם בטוחה, אנונימית, ותמימה… עד שהאנה שוברת את את הכללים ומאט רואה בטעות תמונה שלה, המציתה בו משיכה שאין בכוחו להתעלם ממנה. כשהנסיבות מפגישות את מאט והאנה, נוצר בין שני הזרים רומן פראי ובלתי נשלט – אבל לא עובר זמן רב עד שסודותיו של מאט מתחילים להיחשף.

מ. פירס הוא שם העט של סופר רבי מכר ידוע המתגורר בקולורדו.

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 466 times, 1 visits today)