0
(0)

Loading

מיכל אדלר – Michael Adler
374 עמודים

"מעולם לא הרגשתי ככה עם אף אחת , הוא לוחש באוזני בעודו מלטף את גבי החשוף ומעביר צמרמורות לאורך גופי, את באמת משהו מיוחד מיס שילדס.
אני טוב הרבה יותר במלחמות . כל נושא האהבה אצלי.. כבר אמרתי לך שזה לא התחום שבו אני מצטיין"

כמה שנהנתי לקרוא את הספר הזה פשוט כיף. היו לי בזמן האחרון רצף של ספרים טובים שחייבים לקרוא כמו מתודלקים, עד שהגעת, סערה אדירה ועכשיו יהלום. ספרי חובה למי שאוהב את סוג הספרים האלה.
יש בסיפור הזה שני יריבים ראויים בהחלט, אדם ג'ונס סקסי בטירוף, עשיר, חכם, שנון ואפילו יש לו חוש הומור. תעזבו הכל אני אקח אותו לעצמי 🙂
הצלע הנשית ג'ניפר שילדס חריפה, חכמה נראית טוב ואפילו כסף לא חסר לה.
שניהם עורכי דין הם ניפגשים בבית משפט והכימייה נכנסת לפעולה, הם ישר נדלקים אחד על השני.
כמעט רשמתי סיפור אהבה ממבט ראשון אבל אדם לא מנהל מערכות יחסים הוא לא בעניין של רומנטיקה, הוא בעניין של סטוצים כל השאר לא בשבילו.
מה שהוא לא יודע עדיין שהוא פגש את מישהי שהיא יריבה ראויה והיא לא עומדת לוותר לו בכלום.

"יהלום ? למה דווקא יהלום ? הוא שואל בהתעניינות אמיתית.
אתה בוודאי ידידה הטוב ביותר של האישה, אתה גם נוצץ למרחוק ועם זאת עלול להשאיר בנשים שלך שריטות חזקות ועמוקות
"

"נו והבאת זכוכית מגדלת ? זכוכית מגדלת אני שואלת.
כן הוא עונה בקול עמוק ומקרב את גופו אליי, כדי שתוכלי לבחון את השריטות העמוקות שאני עומד להשאיר עלייך"

הם מתחילים להיפגש כשג'ניפר נחושה להיות זאת ששולטת בעניינים ולא אדם, היא רוצה לקבוע והיא לא תתן לאדם לומר לה מה לעשות.
זה לא כל כך עומד במבחן הספר כי הנחישות שלה מתמוטטת או נמסה לגמרי היא מתאהבת בו לחלוטין. בהתחלה רואים קצת התנגדות אבל בהמשך הכל נעלם.
לפעמים היא אפילו מתוארת כאישה חלשה כי היא כל כך רוצה אותו.
זה הפריע לי, לאן נעלמה האישה השולטת שהייתה בתחילת הספר ?
בהמשך היא כבר לא קיימת. הכל נעלם בשבילו.
הם נתקלים במכשולים בהמשך והיא מאבדת את הצפון וזה משפיע על העבודה שלה, בקושי מתפקדת, שותה המון.
הלו את עורכת דין אישה חזקה את לא יכולה להתנהג כמו סמרטוט.

"הוא הדבר הכי עוצמתי שחוויתי בחיים שלי. לא היה לי דבר כזה ובטח גם לא יהיה. לא בעוצמות כאלו. אני לא יכולה לעמוד מהצד ולתת לדבר כזה להתפוגג"

לפעמים רציתי לנער אותה בחוזקה. את עבדת קשה כדי להגיע למעמד שאת נמצאת בו, את זורקת הכל בשביל גבר ?  נו באמת תגדלי ביצים וצאי מזה.
אדם מתאהב בה נופל שדוד לרגליה, לפעמים נראה שהוא לא מאמין איך דבר כזה קרה לו.

"אני פשוט לא מצליח לנתק את עצמי ממך , ג'ני, את ממכרת. הוא לוחש לתוך גופי ומעמיק את אחיזתו, שפתיו מנשקות את החזה שלי ויורדות למטה באיטיות מענה.
את שונה, הוא לוחש ועובר לנשק את בטני. מסקרנת."

שני אנשים חזקים שנלחמים על שליטה בשביל לנצח ולא רק בינהם אלא גם בבית המשפט כשהם מתמודדים אחד נגד השני הם לא מוותרים וכל אחד רוצה לנצח את השני.
האהבה בין שניהם גדלה מרגע לרגע ומתי שנראה שהמצב זורם על פני מנוחות מגיעה הטלטלה הגדולה שמרסקת אותם.

הדמויות לא עמוקות מספיק, חסר לי רקע הכל מסופר מאוד בקיצור.
אדם מגיע ממשפחה מאושרת שנתנה את הנשמה בשבילו.
ברגע שמגיעה האקסית והיא בהיריון הוא מיד עוזב את ג'ניפר בשביל להיות איתה והסיבה היא שהוא לא רוצה לאכזב את ההורים שלו שלא יהיו מוכנים לקבל את זה שהוא נטש את הילד שלו.
העבר של ג'ניפר לוטה בערפל, היא לא ביחסים טובים עם אמא שלה והיא מעולם לא החזיקה ממנה ועד היום הנפש שלה פגועה מאמא שלה.

הספר מסופר מנקודת המבט של ג'ניפר וכמה חבל שהצד של אדם לא מסופר, כל כך רציתי לקרוא את הצד שלו. דמות גברית נהדרת וזה רק היה תורם לעלילה.
נדבר על סקס ? יש והמון איזה כיף! הזוג הזה בהחלט עשה חיים ולא רק בחדר שינה. אילו השופטים היו יודעים מה הזוג הזה עשה בבית המשפט….

"את אולי יכולה לקבוע בהרבה דברים, אבל איך ומתי אני אכנס אלייך… הוא מפסיק ומקרב את פיו היישר לתוך אוזני, את. זה. רק. אני. אקבע."

לסיכום:
אני חייבת לומר שקיבלנו הצצה מעניינת ביותר לעולם המשפטים. נהנתי לקרוא. עלילה זורמת וקולחת דיאלוגים טובים. סיפור אהבה שנון ומקסים. אני מוסיפה שני ספרים נוספים של הסופרת מלכה לב אדום ופוקר פייס

5 כוכבים במדד שלי

תקציר:
"‬זה‭ ‬לא‭ ‬יהיה‭ ‬סיפור‭ ‬אהבה‭ ‬קיטשי‭ ‬על‭ ‬גבר‭ ‬כל‭ ‬יכול,‭ ‬שחושב‭ ‬שהוא‭ ‬יכול‭ ‬להשיג‭ ‬את‭ ‬כל‭ ‬מי‭ ‬שהוא‭ ‬רק‭ ‬רוצה‭,‬ ועל‭ ‬בחורה‭ ‬קטנה‭ ‬ומסכנה‭ ‬שנואשת‭ ‬אליו",‬ אני‭ ‬אומרת‭ ‬לו‭ ‬בהפגנתיות‭.‬ "אז‭ ‬כדאי‭ ‬שתפסיק‭ ‬עם‭ ‬מעקבי‭ ‬הבוקר‭ ‬הלא‭ ‬מחמיאים‭ ‬האלו‭ ‬שלך". ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

‭"‬סיפור‭ ‬אהבה?"‬ הוא‭ ‬חוזר‭ ‬באטיות‭ ‬על‭ ‬מילותיי‭ ‬שנותרו‭ ‬באוויר‭ ‬ומעקל‭ ‬את‭ ‬פיו‭ ‬לחצי‭ ‬חיוך‭.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

ג'ניפר שילדס היא עורכת דין מצליחה, שהתחילה לעבוד זה עתה כשותפה במשרד עורכי דין גדול, מהנחשבים ביותר בניו יורק. כאשר היא מגיעה לבית המשפט לדיון הראשון שלה מטעם המשרד שבו היא שותפה, היא מגלה כי עליה להתמודד מול אדם ג'ונס. מלבד היותו של ג'ונס עורך הדין הטוב והנחשק ביותר בניו יורק, הוא גם גבר חתיך וכריזמטי. בקיצור, חלומה של כל אישה וסיוטו של כל עורך דין.

כבר בדיון הראשון ג'ניפר מוכיחה לאדם כי קורצה מחומר אחר, היא אינה דומה לשום אישה אחרת שהכיר בעבר. ג'ניפר מצליחה להיכנס ללבו ולשנות את כל מה שחשב על אהבה. היחסים ביניהם גולשים אל מעבר לכותלי בית המשפט, ובין השניים נרקם סיפור אהבה סוער, חושני ועוצר נשימה.

זהו סיפור אהבה בין שני אנשים חזקים, הנלחמים על שליטה ועל ניצחון בכל התחומים בחייהם. האהבה בין השניים הולכת ומתעצמת, אך ברגע שהם מוצאים את האיזון בין חייהם המקצועיים לבין חייהם האישיים ,הם חווים טלטלה המאלצת אותם להילחם על אהבתם ועל חייהם. האם אהבתם חזקה מספיק כדי לגבור על כל המכשולים?

מוזמנים לדרג את הספר

0 / 5. דירוגים 0

Let us improve this post!

(Visited 2,050 times, 1 visits today)