5
(1)

Loading

קתרין פוקס
(Hands On #1 by Cathryn Fox)
425 עמודים בדיגיטלי

"הוא חש פיק ברכיים. אלוהים, האמון שהיא תולה בו, האופן שבו הייתה מוכנה להפקיד את עצמה בידיו, ריגשו אותו. אבל זה היה האמון שתלתה בו, האמונה החד־משמעית שהוא יגן עליה, שגרמו לו לחוש חשוב"

ספר ראשון בסדרת הספרים Hands On (אין שום קשר לשם בעברית) זהו סיפורם של דניאלה לאנג וג'ק ריידר כל ספר עומד בפני עצמו ומדבר על זוג אחר.

O.K אנשים לפני שאתם מתחילים לקרוא תכינו כוס מים קרים ותדליקו מזגן הספר הזה לוהט!
דניאל לאנג המקסימה סיימה את התואר בפסיכולוגיה היא נרגשת מהעתיד ורוצה לרכוש קליניקה למעט בעיה קטנה יש לה חובות ואין לה כסף
היא מקבלת עבודה בתור יועצת לטיפול מיני ואין משהו יותר רחוק ממנה אין לה כל ניסיון במין והכל תאורטי מקריאה בספרים, בתולה תמימה שכנראה חיה בבועה רוב חייה.
היא זקוקה לעבודה אבל איך היא אמורה ללמד על מין אם היא לא יודעת כלום ? כאן נכנס שחקן הפוטבול ג'ק שמילדות היא דלוקה עליו.

ג'ק בחור משגע זכר אלפא סקסי לוהט! שחקן פוטבול שכרגע לא משחק הוא נפצע בברך וחושש שהוא גמר את הקריירה, הוא עוזר לאבא שלו במוסך ויום אחד דניאל מגיעה אליו.
הוא לא מאמין למראה עיניו הוא תמיד הרגיש משהו אליה בילדות והוא בשוק שהוא מקבל ממנה הצעה שהוא יתן לה שירותי מין ואין לו מושג שהוא יהיה הראשון שלה.
הוא גבר ברור שהוא אומר כן להצעה ואז הוא מגלה שמשהו לא בסדר דניאל תמימה לגמרי והיא לא מבינה במין, היא אפילו לא מסוגלת להסתכל לו בעיניים בלי להסמיק.
הוא נסוג אחורה ומחליט לקחת את הזמן וללמד את דניאל בקצב שלב שלה. הם מחליטים על שבועיים ולסיים בינהם הכל.

"הוא לא היה מסוגל להאמין עד כמה סמכה עליו. זה עשה לו משהו, גרם לו לרצות למצוא דרך להישאר בתפקיד המגן שלה — המאהב שלה — קצת יותר מאשר שבועיים."

אין בחורים כאלה ג'ק מדהים, עם המון סבלנות הוא מדריך את דניאל בקצב איטי ואני יודעת שהוא הולך לזעזע את העולם של דניאל.
לא קל לו הוא סובל! בדמיון שלו הוא כבר שכב איתה עשרות פעמים והוא בדרך להתפוצץ אבל הוא סבלני לא מלחיץ אותה ואז הרגשות מתחילים לצוץ שניהם מרגישים משהו אחד אל השני אבל אף אחד לא אומר כלום.
דניאל לא מאמינה שגבר כמו ג'ק יתעניין בה לאורך זמן, ג'ק בטוח שהיא רואה בו מורה למין ולא יותר מזה. הם אפילו מדברים לעשות שלישייה וזה גורם לג'ק להתפוצץ הוא לא מסוגל לדמיין גבר אחר נוגע בה.

"הוא עצם את עיניו בחוזקה, מסרב לדמיין אותה עם אף גבר אחר. אצבעות ידיו התכווצו, בעודו חש שהיה רוצה להכות חזק כל גבר שיתקרב אליה ממטר"

אל תצפו לעומקים ורגשות ולוהטים בין בני זוג זה לא קיים אין כאן משחק מקדים עם עליות ומורדות. יש זוג מקסים שמנהל רומן הם יכולים להכחיש ולומר שזה רק סקס אבל זה לא אמין ובאופק כבר רואים את החתונה.
ספר קליל בלי עומקים עם הרבה סקס. לפעמים צריך ספר מהיר בשביל להנות מקריאה כיפית בלי להתעמק יותר מידי.

לסיכום:
קריאה מהנה סקסית ומשעשעת
סקס מופיע לכל אורך העלילה זה בעצם הנושא המרכזי של הספר.

3.5 כוכבים במדד שלי

תקציר:

כשדניאל לאנג היפהפייה הופיעה פתאום וביקשה ממני ללמד אותה על מין, הייתי בטוח שאני הוזה. מהר מאוד התברר שהפסיכולוגית היפה הייתה צריכה ללמוד הכול על מין, כדי שתוכל להעביר את המידע לתלמידיה. 
אני תמיד מוכן להתייצב לעזרת חבר. או חברה. כאילו, זה המעט שאני יכול לעשות. אך הדבר האחרון שציפיתי זה שהיוצרות יתהפכו והיא זו שתלמד אותי כמה דברים.
שבועיים בלבד, זה היה ההסכם בינינו. והתכוונתי ליהנות מכל שנייה סקסית שתהיה לי איתה. 
זה לא שדמיינתי שנישאר יחד לנצח או משהו כזה…
לבקש מג'ק ריידר, שחקן הפוטבול המקצועי, ללמד אותי את כל מה שהוא יודע על מין, נשמע כמו רעיון טוב בזמנו.
חשבתי שהוא ייגש לעניין ויגאל אותי מבתוליי במהרה. אבל לא, היו לו רעיונות משלו איך ללמד אותי על מין, ויש לי תחושה שלעולם לא אשוב להיות אותה אחת.
חשיפה מלאה מאת קתרין פוקס הוא רומן לוהט, חושני, מלא בהומור וברגש. 

מוזמנים לדרג את הספר

5 / 5. דירוגים 1

Let us improve this post!

(Visited 812 times, 1 visits today)